• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SAAYURI: ty popruhy co na nich deti visi nejcasteji oblicejem od rodice jako hadrove panenky. viz reklama na panadol ci co to je.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    co jsou ty visitka? :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    prave byla ve zpravach v zaberu manzelka americkeho plavce na olympiade a mela trimesicniho prcka v nositku a bylo ergo a melo hvezdy a pruhy. konecne v tv taky neco jineho nez visitka v reklamach.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SNELA: tam jsem byla s brichem :-)
    SNELA
    SNELA --- ---
    KLEVKA: moisha :) dekujem jj omnifera je skvela, jen bych brala spis tu novou s hedvábím :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SNELA: kráááásné šátky...Ten kamarádky s miminkem je jaký? Artipoppe, Solnce? Jinak omni je boží...
    SNELA
    SNELA --- ---
    A jedna z dovci, na lanovce smer Stezka v oblacích

    SNELA
    SNELA --- ---
    Včera návštěva kámošky. Nelča 14m a Bětka 2m

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Natibaby Fumus Vanilla
    100% bavlna
    Po dlouhé době k nám zavítala krásná návštěva. Tento Natibaby je velmi decentní vzorem i barvou. Lila s vanilkovou k sobě vážně jdou. Šátek už je zanošený do jemně flanelova. Do úvazu pěkně klouže a následně ukázkově drží. Řekla bych že patří do sorty středně silných, nenáročných na údržbu, klidně na celé nosící období. Umím si představit, že by mě doprovázel na nějakou společenskou událost, jeho vzezření k tomu láká...
    Děkuji za možnost testovat tohoto elegána, nošení a spokojeným dětem zdar...

    KYO
    KYO --- ---
    MULTICAT: asi budeme muset presedlat...
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    KLEVKA:
    MISERY: hmm, hmmm..tak to testneme, krosnu budu mít půjčenou..a záleží i na velikosti dítěte?
    MISERY
    MISERY --- ---
    JAZZ: Viz co píše Klevka, spát se v tom nedá a když usne, tak velice nepohodlně a není to ergo.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: ty jo, to ses fakt dobra....ja ted nevim presne, jakou jsem to krosnu-znacku zkousela, ale stacilo mi stat pouze na miste...ale mozna je to tim, ze jsem uz pred tim nosila satek,nositko a byla "rozmlsana" (+: Nebo tak, vedela, ze to jde pohodlne...
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    KLEVKA: tak vyzkoušim, staršího jsem v tom odnosila až do tří let, i túry. Akorát jsem teda ušetřila, koupila blbou krosnu, a to už bych teď neudělala. Teď zkusim deuter/manduca a uvidíme. Šátek už je passé, Šíma by v něm nevydržel
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: mam jednu osobni zkusenost... krosnu jsem nandala a tak silene to tahlo do zadu, ze jsem neudelala ani krok....teziste je daleko od tela, cim bliz je vaha ditete tedy jeho teziste bliz k tvemu, je noseni pohodlnejsi.... Jako jde to, vssechny ty tatinky co potkavam s krosnou tise obdivuji, je to posilovna na brisaky...osobne bych s tim zadnou turu nedosla..a pro dite, vetsina modelu co jsem kdy videla, funguje tak, ze tam dite visi za rozkrok....kdyz tam dite usne, hlava se bambela ze strany na stranu...Nu mnoho pozitiv ja osobne nevidim...
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    MISERY: add krosny, proč se pro děti nedoporučují, a pro dospělého? dík
    MISERY
    MISERY --- ---
    KACCABA: Určitě lepší než krosnička, ty se nedoporučují, nejsou pohodlné ani pro dítě, ani pro dospělého ;)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MULTICAT: jo a syn má teď 22 měsíců, aby bylo jasno ;)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KACCABA: já mela tulu baby do synovych cca 20 měsíců - necelých 12 kg, 85 cm, teď mám toddler a je to super. Má celá záda zakrytá, nohy podepřené v celé délce ke kolenům s pro mě je to mnohem pohodlnější. Také ze začátku rychle přibíral, tak jsem se bála jestli bude obr, jak synovci, ale je normálně veliký na svůj věk, myslim...Už mám tulu jen na popanaseni, přesto jsem za ní ráda, je opravdu pohodlné i pro nosiče...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam