• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    NYA: tohle je u kibi problem co znam kibi (+:
    supr nositko je jeste od Lenny lamb, tula, holky tu ted resily kokon, pak je nova znacka co jeste neznam a vypada pekne Isara...
    NYA
    NYA --- ---
    NYA: tak výběr se vyřešil sám, výrobce Kibi nestíhá vyrábět a dodávat prodejcům, tak se holt koupit nedá..
    resp. jedno jsem našla na bazoši, ale má to být dárek od příbuzných, tak raději nové..
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SIHAJA: Tahají za vlasy, minimálně to zkusí. Nosím ve většině případů vysoký drdol....dcera tahá i za cop... ale bohužel se mi válí po krku takové ty krátké vlásky, tak tahá za ně, příšerka :)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Předevčírem jsem chtěla s chobotnicí vařit. Dala jsem jí do šátku dopředu, na záda jsem nějak neměla chuť energii. No a ta si mohla ukroutit hlavu jak chtěla koukat co jí dělám za zády. Bylo to chvilku docela vtipné, ale nějak stále její zájem o dění za zády neutuchal, tak uvidím, jestli to bude ze zad lepší :-) Jen se bojím, že mi bude tahat za vlasy... No, uvidíme.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIHAJA: V pohode (+:
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    KLEVKA: Jsem slepá dík. Asi jsem to předtím dala s mezerou
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIHAJA: zadej do lupy didytai je tam nejaka recenze...
    NYA
    NYA --- ---
    SIHAJA: to jsou nějaká spešl nosítka na osm chapadýlek? ,))
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Hmmm... přemýšlím taky nad pořízením nosítka na osmiměsíční chobotnici. Docela mě zaujal didy tai, který v pohodě posílají do Belgie. Někdo zkušenosti?
    NYA
    NYA --- ---
    ahoj, máte prosím zkušenost s nosítkem Kibi? jde mi o to, jestli se dá opěrka na hlavu přetahnout i pokud mám děcko na zádech..
    nejdřív jsem myslela, že pořídím Manducu, Kibi má ale o moc hezčí styl :)
    asi by bylo nejlepší to vyzkoušet, ale žiju na venkově a nakupuju přes net
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    pak me jeste napada, takove neco mezi satkem a nositkem, lehke na zavazovani a od maleho miminka je didytai...hoptai, flytai....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    INXS: dále je vhodné od dvou mesicu bondolino,dale pak emeibaby, Je Porte Mon Bebe PhysioCarrier...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    INXS: nejvhodnejsi nositko pro tak maleho prcka je nositko od storchenwiege
    Nosítka Storchenwiege - ŠátkoMánie.cz
    http://www.satkomanie.cz/cs/187-nositka-Storchenwiege
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    TORUVIEL: Tady nicméně píší, že toto nosítko (Beco Gemini) se obejde i bez té novorozenecké vložky, právě proto, že má tu úpravu šíře sedáku (pomocí druků). http://www.brouczech.cz/katalog/noseni-deti-4/Beco-Gemini-BLACK-DAREK-709.html
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    INXS: Zrovna jedno ergonomické nosítko nabízím, jestli bys měla zájem. Původní cena byla ke 4tis, je téměř nepoužívané (dcera se ráda nosila spíš až kolem 2-3 let, a to už jsme měli větší nosítko, batolecí). [ OFFERINGNABÍZÍM: Ergonomické nosítko Beco Gemini (do 15kg) / Praha, Kolín / 2500 CZK ]
    Jaké nosítko je nejvhodnější se asi říct nedá, to je individuální. Nejznámější jsou asi Manduca, Kibi, Beco, Tula a další... Pro 2měsíční dítě bude možná třeba ještě novorozenecká vložka, ale nejsem si jista, dokdy je třeba, my takhle malou nenosili v nosítku, ale v šátku.
    INXS
    INXS --- ---
    nejvhodnější ergonomické nosítko pro dvouměsíčnaka pls? nemam energii na šátek spim dvě h denně a dnešní výlet s kočárem na trombocentrum mě dorazil
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    kokon vypadá dobře
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: vypada to ze casem se urcite dopracuju k tomu ze bude i to i to.... je to jak mor :D
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    Taky jsem nakonec objednala Kokona, tak jsem zvědavá.. :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MISERY: supr, pak posly foto (+:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam