• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    INXS: Zrovna jedno ergonomické nosítko nabízím, jestli bys měla zájem. Původní cena byla ke 4tis, je téměř nepoužívané (dcera se ráda nosila spíš až kolem 2-3 let, a to už jsme měli větší nosítko, batolecí). [ OFFERINGNABÍZÍM: Ergonomické nosítko Beco Gemini (do 15kg) / Praha, Kolín / 2500 CZK ]
    Jaké nosítko je nejvhodnější se asi říct nedá, to je individuální. Nejznámější jsou asi Manduca, Kibi, Beco, Tula a další... Pro 2měsíční dítě bude možná třeba ještě novorozenecká vložka, ale nejsem si jista, dokdy je třeba, my takhle malou nenosili v nosítku, ale v šátku.
    INXS
    INXS --- ---
    nejvhodnější ergonomické nosítko pro dvouměsíčnaka pls? nemam energii na šátek spim dvě h denně a dnešní výlet s kočárem na trombocentrum mě dorazil
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    kokon vypadá dobře
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: vypada to ze casem se urcite dopracuju k tomu ze bude i to i to.... je to jak mor :D
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    Taky jsem nakonec objednala Kokona, tak jsem zvědavá.. :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MISERY: supr, pak posly foto (+:
    MISERY
    MISERY --- ---
    Uaaaa, za chvíli přijede kurýr s Kokonem! :-D
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KLEVKA: nebo, kdyby jsi mela jen tu ctyrku, tak tam navleces krouzky, udelas rsko a zbytek latky zamotas a zasunes.....
    Cest je spousty...(+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: na rs ti staci 2metry latky.... ale jinak pokud to chces pak pouzit i jako satek na vazani tak jsou uvazy na bok co spotrebuji minimum latky, plus dopredu klokan, na zada batoh jak rika Tabby,...plus dopredu jednoduchy kriz s krouzkem... ovsem na tyhlety uvazy ja bych sahla po velikosti cislo 4.... s trojkou jsem jednou davala batoh a uprime , neslo mi ukoncit tibetanem a tim padem je pro me batoh moc nepohodlny, takze me to moc neoslovilo ta delka... takze, muj osobni pohled je, sehnala bych si odstrizek velikosti dvou metru na rsko, plus poridila čtyřku , jako kratší šátek...(+:
    SIG
    SIG --- ---
    TABBY: dvojku? trojku?
    TABBY
    TABBY --- ---
    SIG: Batoh na zada, treba.
    SIG
    SIG --- ---
    Ženy dotaz. Pořád pokukuju po nějakým tom RS a nenacházím Ten pravej. Ale! na stránkách didymoc jsem našla obrázek jak to jde uchytit do kroužků aniž by se šilo... takže hledám i mezi kratšíma šátkama.. dá se takový využít i jinak? nějaký krátkoúvazy? jestli jako to má cenu
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    INXS: kdyžtak na youtube doporučuju kanál vonzino1, KsK s malým miminkem má například tady: https://www.youtube.com/watch?v=Rq6iWP5iKDY
    SNELA
    SNELA --- ---
    INXS: Ahoj, oba jsou to základní uvazy kriz s kapsou uvnitr. Je to pomerne jednoduchý uvaz a pomerne oblíbeny na male i vetsi deti
    INXS
    INXS --- ---
    SNELA: čauky prosím jak se jmenuje tenhle uvaz? mam šátek a neumim jedinej a všimla jsem si, že malej se mi v poloze na ramínku dycky zklidní tudíž by mohlo fungovat i tohle, kouknu na nějaký videa jak to navázat. díky
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    KLEVKA: diky!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    LALOBA: Keprová vazba je poměrně hustá, odolná proti otěru, více drhne, šátek je tedy obtížnější dotáhnout, za to je ale vysoce nosný.
    Tot o kepru...
    Dvojita vazba od girasolu, je specialni vazba, tkana primo na vetsi batolata..
    Pokud vybiras mezi indajani, tak mam osobni zkusenost s vazbou binni a till..obe jsou na vetsi deti skvele. S girasolem dvojite vazby nemuzes slapnout vedle...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    SIHAJA: Mne poprve jistila Klevka a doma jsem pak zkousela nejdriv nad posteli. Ale stejne nosim hlavne na brise. Na zimu mam kabat Lilipuri, ten hreje opravdu hodne. S prvnim ditetem jsem vystacila s ochranou kapsou (ale to jsem netravila hodiny posedavanim na hristi).
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    jinak musim říct v reakci na toto SIHAJA: že přesně to byl věk, kdy jsem začla davat na zada a protože jak teď vidim, měla jsem uplně blby šátek, nakonec jsem přešla na nosítko, které se mi zdálo pohodlnější na nošení i na nandavání na záda. Chvíli to tak asi i bylo, ale teď se ukazuje, že i s tím děckem to má vývoj a naopak mi teď přijde lepší ten šátek. Navíc když někam jedeš, uděláš ze šátku baby hamaku a můžeš si odpočinout a dítě spinká v šátku.

    A osvědčuje se mi dát mu něco dobrého do ručičky (křupku, sušenku - nějakou zdravou samozřejmě :)) když ho vážu, je pak klidný. V úplných začátcích je asi dobrý to zkoušet nad postelí, aby se člověk nebál, že mu spadne.
    S tím zateplováním bych to až tak nepřeháněla, nemrzne. my chodili kolem toho půl roka s fleesovým vakem - neco jako toto http://www.fler.cz/uzivatel/moje-flerboxy?fid=228112&vm=standard to se dá snadno ušít nebo uplést

    Nosící bundu nemám, na nošení na břiše jsem si koupila XXL bundu v sekáči. Později najaře nebo večer u ohýnku jsem používala i obyč. deku na kočárek se zavazováním ve všech rozích, svázala na prsou a na bocích a podkasala pod zadečkem. Ale to jsem vypadala trochu jako blázen. Což mě až tak nevadí.
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    KLEVKA:tak sem po celovecernim badani ze zahranicnich vybrala dva favority - asi ne nahodou latinsko americke vyroby - indajani a girasol dvojita vazba. Co myslis ten girasol? A kelpova vazba je to same co dvojita nebo co presne to znamena?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam