• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Předevčírem jsem chtěla s chobotnicí vařit. Dala jsem jí do šátku dopředu, na záda jsem nějak neměla chuť energii. No a ta si mohla ukroutit hlavu jak chtěla koukat co jí dělám za zády. Bylo to chvilku docela vtipné, ale nějak stále její zájem o dění za zády neutuchal, tak uvidím, jestli to bude ze zad lepší :-) Jen se bojím, že mi bude tahat za vlasy... No, uvidíme.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIHAJA: V pohode (+:
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    KLEVKA: Jsem slepá dík. Asi jsem to předtím dala s mezerou
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIHAJA: zadej do lupy didytai je tam nejaka recenze...
    NYA
    NYA --- ---
    SIHAJA: to jsou nějaká spešl nosítka na osm chapadýlek? ,))
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Hmmm... přemýšlím taky nad pořízením nosítka na osmiměsíční chobotnici. Docela mě zaujal didy tai, který v pohodě posílají do Belgie. Někdo zkušenosti?
    NYA
    NYA --- ---
    ahoj, máte prosím zkušenost s nosítkem Kibi? jde mi o to, jestli se dá opěrka na hlavu přetahnout i pokud mám děcko na zádech..
    nejdřív jsem myslela, že pořídím Manducu, Kibi má ale o moc hezčí styl :)
    asi by bylo nejlepší to vyzkoušet, ale žiju na venkově a nakupuju přes net
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    pak me jeste napada, takove neco mezi satkem a nositkem, lehke na zavazovani a od maleho miminka je didytai...hoptai, flytai....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    INXS: dále je vhodné od dvou mesicu bondolino,dale pak emeibaby, Je Porte Mon Bebe PhysioCarrier...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    INXS: nejvhodnejsi nositko pro tak maleho prcka je nositko od storchenwiege
    Nosítka Storchenwiege - ŠátkoMánie.cz
    http://www.satkomanie.cz/cs/187-nositka-Storchenwiege
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    TORUVIEL: Tady nicméně píší, že toto nosítko (Beco Gemini) se obejde i bez té novorozenecké vložky, právě proto, že má tu úpravu šíře sedáku (pomocí druků). http://www.brouczech.cz/katalog/noseni-deti-4/Beco-Gemini-BLACK-DAREK-709.html
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    INXS: Zrovna jedno ergonomické nosítko nabízím, jestli bys měla zájem. Původní cena byla ke 4tis, je téměř nepoužívané (dcera se ráda nosila spíš až kolem 2-3 let, a to už jsme měli větší nosítko, batolecí). [ OFFERINGNABÍZÍM: Ergonomické nosítko Beco Gemini (do 15kg) / Praha, Kolín / 2500 CZK ]
    Jaké nosítko je nejvhodnější se asi říct nedá, to je individuální. Nejznámější jsou asi Manduca, Kibi, Beco, Tula a další... Pro 2měsíční dítě bude možná třeba ještě novorozenecká vložka, ale nejsem si jista, dokdy je třeba, my takhle malou nenosili v nosítku, ale v šátku.
    INXS
    INXS --- ---
    nejvhodnější ergonomické nosítko pro dvouměsíčnaka pls? nemam energii na šátek spim dvě h denně a dnešní výlet s kočárem na trombocentrum mě dorazil
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    kokon vypadá dobře
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: vypada to ze casem se urcite dopracuju k tomu ze bude i to i to.... je to jak mor :D
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    Taky jsem nakonec objednala Kokona, tak jsem zvědavá.. :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MISERY: supr, pak posly foto (+:
    MISERY
    MISERY --- ---
    Uaaaa, za chvíli přijede kurýr s Kokonem! :-D
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KLEVKA: nebo, kdyby jsi mela jen tu ctyrku, tak tam navleces krouzky, udelas rsko a zbytek latky zamotas a zasunes.....
    Cest je spousty...(+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: na rs ti staci 2metry latky.... ale jinak pokud to chces pak pouzit i jako satek na vazani tak jsou uvazy na bok co spotrebuji minimum latky, plus dopredu klokan, na zada batoh jak rika Tabby,...plus dopredu jednoduchy kriz s krouzkem... ovsem na tyhlety uvazy ja bych sahla po velikosti cislo 4.... s trojkou jsem jednou davala batoh a uprime , neslo mi ukoncit tibetanem a tim padem je pro me batoh moc nepohodlny, takze me to moc neoslovilo ta delka... takze, muj osobni pohled je, sehnala bych si odstrizek velikosti dvou metru na rsko, plus poridila čtyřku , jako kratší šátek...(+:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam