• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    LENZIE: hustý:)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    LENZIE: uf, to je brutální...
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    A tady je to "nosítko" s dřevěnou výstelkou - vyfotila jsem to v detailu, aby bylo vidět tu destičku i to, čím je vycpaný ten její obal.



    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Tak tohle je to Snuggli... fakt hadrák příšerný.



    LENZIE
    LENZIE --- ---
    TABBY: Já vím - pořád lepší holka v modrém než kluk v růžové s volánky :D
    TABBY
    TABBY --- ---
    LENZIE: Zadna tragedie to neni, moje holcicky to v modre prezily zcela v pohode ;)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MISERY: Zbývá nám už jen pár dní - při nejhorším budeme mít holčičku oblečenou v modrém :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    LENZIE: Jojo, viděla to doktorka i sestřička. Ale u mne se taky doktor spletl. Asi to máme rodový :-)
    YELI
    YELI --- ---
    IKARIE: dneska mi přijde, tak az to bude aktuální,můžeme se nějak dohodnout na vyzkoušení třeba.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MISERY: Nestraš, nám ho na UZ zcela detailně ukázali :)
    Medvěda máme, taky opici, co by se tam vešla. Tak asi jedno zůstane jako nosidlo a druhé jako batůžek ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    LENZIE: Taky mi říkali, že to bude kluk, hahaha. Nicméně i kluci můžou nosit třeba medvědy ;)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MISERY: Čekáme kluka - tak leda bych to sešila po stranách a udělala mu z toho batůžek na autíčka a traktorky :)
    MULTICAT: Vzhledem k tomu, že ta naše vypadají používaně, tak se obávám, že do toho fakt někdo ty děti cpal.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    da se Storchenwiege nekde vyzkouset a koupit v praze v kamennem obchode? znam akorat branu k detem a tam tuto znacku zrejme nemaji.

    pripadne kdyby se nekdo zbavoval, tak dejte vedet :) - az bude trosku vetsi, chci poridit tulu nebo kibi.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    LENZIE: jo, já vlastně od sestřenice, co žila v USA dostala taky nějaké s destičkou ... Vůbec nevím, jestli v tom děti trápila. Ale šlo to hned pryč.

    Storchenwiege je skvělá volba :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Hele, ale na nošení panenek je to super ;)
    TABBY
    TABBY --- ---
    LENZIE: Urcite sem dej foto, je to dost zajimave :)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    TABBY: Asi to chytnu a rovnou zrecykluji :) Zitra ho ještě vyfotím, je to spíš jak mučící nástroj.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MULTICAT: Dědictví... Tchýně má bráchu v USA, poslali spoustu super věcí, snad až na tohle. Nicméně ta dvě poslední nosítka jsou cca 13 let stará. To dostala kdysi švagrová pro synovce. Pak to putovalo po nějakých kamarádkách a teď skončilo u nás. Nechápu, jak do toho vůbec někdo mohl dávat dítě.

    My jsme s mužem domluvení na koupi Storchenwiege :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    LENZIE: Kapsa... s drevenou destickou... to teda presahuje moji predstavivost ;) Nemohlo by to treba chytit pozar, blechy nebo drevomorku?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    LENZIE: vygooglila jsem snugli a teda nebrat a to s dřevěnou destičkou taky ne :(
    A kdyby sis nějaké přála? To je dědictví, ta nosítka?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam