• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    SIG
    SIG --- ---
    TRAMIN: mám od magion. už dva dny přemejšlim že ho dám pryč protože ho vůbec nevyužijem a přijde mi to škoda, můžu ti ho poslat na zkoušku :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TABBY: jsem pro. nema tu nekdo zminovany mei tai? ja mam akorat didymos odsud ze skupiny. manducu mi pidala stale odmita. satek se ji libi
    TABBY
    TABBY --- ---
    Hele, devcata, co si tu udelat nejake testovani / vymena satku? Paac ve FB skupine to je takovy ficak, ze je prakticky bez sance se na testovani zapsat...

    Za sebe muzu nabidnout Noigu, stary typ, nerostouci. A z satku Didymos Gecko.
    TABBY
    TABBY --- ---
    Vubec nejsem schopna dohledat ten link, mate ho nekdo?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ja na to uplne zapomela...stihly jste nekdo natibaby nellete?
    MISERY
    MISERY --- ---
    Už teda se přihlašuje, tak kdo tam jste a máte zájem, šup šup.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Před malou chvílí bylo vyhlášeno další testovací kolo na FB. Je tam hodně nosítek (LL, Skaldino, Lenka, Isara) a pár šátků a RS.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: Já jsem hlavu nikdy nepřikrývala, maximálně měla malá podloženou hlavičku, když byla úplně pidi. Ale jinak otočí hlavu na stranu a kouká. To samé i na zádech. V nosítku musí otočit hlavu, v šátku je výš, tak kouká přes rameno. Ale nikdy jsem neměla takové to zavřené dítě v šátku.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: jooo (((+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SANCHA: Trochu se červenám (+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Pro ženy mající fb účet :

    V pondělí, podvečer, vyhlašování testování

    Lenka nosítko
    Lenny Lamb nosítko
    Skaldino
    Nati nellete for isatky.cz od isatky.cz
    Vatanai velrybky Unalaska
    RingSling - Fidella Outer space Purple
    nově: Testování pláštěnky a větrovky Almya - pánská + dámská
    Nosítko Monilu baby verze mini

    JAZZ
    JAZZ --- ---
    KLEVKA: ti už vyrostla co:)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Jak velka mimina uz jdou do batoleciho nositka? Chtela bych jen jedno pro rocni i triletou, kdyz ponese chlap. Libi se mi vic ta mei tai.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    TRAMIN: Mě z toho dítě, když je vzhůru, (8 měsíců) normálka kouká ven, točí hlavou jak sova a kouká kde se co šustne.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KLEVKA: a jak to je, kdyz je dite vetsi a chce koukat kolem a vsude vidim jen obrazky, ze to jde pres hlavu? To ji deptalo uz jako pidi v satku, potrebuje hlavu volnou. nejak se to ohrnuje?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SANCHA: jo neco mezi, pohodli to je jak v satku a navazani vcelku rychlejsi...nemusi se to tak slozite dotahovat...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    LENZIE: neprihlasil, parada! Akorat to ted vypada, ze bude problem ho vubec sehnat. Jdu prolejzat weby. (Dale posta)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    KOTENCE: Tak jestli se zatím nikdo nepřihlásil, tak bych tu druhou půlku vzala :)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Yaro la Vita Light Green Black - Nošení - Mokoshop ČR
    https://www.mokoshop.cz/cs/babywearing/yaro-la-vita-light-green-black.html
    Tak premyslim o tomhle nebo o bordeaux-black, ale ten nikde nevidim prodavat. Libi se mi vzhledove a nemam zadny specialni naroky, bude to spis na poponaseni z auta a po zahrade.
    Kdybyste nektera chtela, nabizim druhou pulku. Cena pulka satku + cca 250 za krouzky a usiti :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    vau vau vau, tak tohle jste videly?
    fidella - flytai...
    asi už opravdu potřebuji nového nošenečka (((+:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam