• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TORUVIEL: Ano, i náš ortoped doporučoval nošení v šátku. Když jsem se ho ptala, tak říkal, že určitě, jen si musím pohlídat aby mělo dítě správně posazené nožičky.
    Obě moje děti měly problémové kyčle. Syn měl jen široké balení, dcera dokonce dečku. Oba jsem nosila/nosím, u obou jsem používala látkové pleny. Správné nošení fakt pomáhá a u malého miminka je to dobrá změna. Aspoň dcera nemusela pořád ležet na zádech přikurtovaná v dečcte. V šátku měla nožky ve správné pozici a kontakt se mnou. Co se těch plen týče.... zjistila jsem, že nejde na dítě narvat látková plena a dečka do správné pozice, takže jednorázovka je bohužel nutnost. Naopak široké balení u malého miminka velká látková plena krásně nahradí.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Tak jo...Jsem pro. Byl to jen takový akční nápad (+:
    SIG
    SIG --- ---
    muzu-li se do toho vlozit, tak bych to asi nekomplikovala tim kulovym bleskem. seznam na nastence je fajn! osobne bych si podle nej vybrala satek a dohodla se s dotycnou... mam pocit ze nas tu neni zas tolik abysme to musely honit v kruhu
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    KLEVKA: můj šátek, který můžu nabídnout LENZIE:
    Jinak se omlouvám, jsem na telefonu a trochu tady s tím bojuju. Na nástěnku se ani nedostanu.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    jsou 4 kroky, na sebe navazující, které je třeba stanovit, než se spustí akce kulový blesk :

    1. je treba zjistit jake satky mame k dispozici k testovani
    (proto je treba vyplnit "uzivatelsky seznam" na nastence)

    2. z ziskaneho seznamu v ankete zvolime poradi satku k testovani

    3. zjistit adresy, nebo misto vyzvednutí

    4. z adres sestavim idealni poradi predavani testovaneho kousku, at to nelita republikou sem a tam...

    tzn. - davam satek k testovani, vyslu ho k prvni ucastnici a po kruhu jak pises, se Ti vrati zpet.....
    Ano v kruhu (+: ..
    jeden kus prijmes a nasledne ho posles dal....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: promin, ma blbost....vysvetlim od zacatku....
    kdyz se vepises svym satkem a zvolime tvuj satek k testovani-treba jako prvni. Dle seznamu, ktery vytvorim z adres. Posles k prvni osobe. ta zase posle dalsi v seznamu. Takto obeslem vsechny kdo se prihlasi. A pak putuje satek zase k tobe domu.
    Jen potrebuji vedet, co kdo zavazne nabidne, nasledne muzu urcit poradi v jakem se bude testovat...
    Takhle ok?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    takto, kdyz nekdo vepise svuj satek, budu vedet , kdo se zavazne hlasi do akce a muzu po te vytvorit anketu, ve ktere si zvolime poradi testovani satku.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: jestli jsi to vyfotila kvuli mne, tak dik. Ale ja nerozumim tomu systemu pujcovani. "poradi kusu". To se jako prihlasime a pak si je budem pujcovat v kruhu?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: ja se priznam, ze tomu moc nerozumim :-/
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Na záložce "nástěnka" na téhle diskuzi byla vytvořená sekce "Uživatelský seznam",
    kde do pole, můžete vložit Šátek ,který jste ochotné uvolnit k testování (Výrobce,typ,délka,material,...) a dát "Uložit".
    Na základě tohoto seznamu bude vytvořena anketa, kde si zvolíme pořadí kusů, které pujdou k testování.
    Tímto způsobem, můžeme zorganizovat akci kulový blesk (((+:

    NO, ANEBO SI TO VYREŠÍTE MEZI SEBOU V POŠTĚ ?

    ...taKže, kdo vytvoří záznam do zmiňovaného seznamu, jde do akce kulový blesk ... howgh
    TABBY
    TABBY --- ---
    PETPET: Je to vel. 5. Jestli ti to vyhovuje, hod mi do posty adresu.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    To je super nápad. Můžeme se zapojit, až budeme z porodnice doma? Z hlavy teď nedám, co tam mám za šátek.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    TABBY: tak ja ho vyperu a napisu.
    PETPET
    PETPET --- ---
    TABBY: indio se lnem bych zkusila ja. Len me dost laka :-)
    TABBY
    TABBY --- ---
    KOTENCE: Chci Orkney!

    Muzu pujcit heste Indio se lnem.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: ja bych chtela testovat yaro bavlnu a muzu pujcit Vatanai Orkney :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KLEVKA:
    samosebou, chce-li se nekdo jeste zucastnit piste, pis, pisme....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    tak jo, co chcete testovat jako prvni?
    vyberte z vyctu dole.
    budto muzem usporadat sraz, nebo mi poslete do zprav vase adresy, udelam seznam a budu postupovat obdobne jako pri testovani na fb....
    na testování bude vždy TŘI DNY (JEDEN DEN PŘÍJDE, DRUHÝ TESTUJEME A DALŠÍ DEN ODESÍLÁME ) ....a bud se tedy šátky budou předávat osobně nebo poštou a to vždy balíkem do ruky s pojištěním 5000,-kč ...foto s referencí potěší...
    co vy na to?
    Noiga
    Didymos gecko
    Girasol amitola
    Fénix kaštánek
    Yaro vlna
    Kokon
    Yaro bavlna
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    já mám yaro bavlna
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam