• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    DINE
    DINE --- ---
    DUBPRINCESS: dik, ja jeste cekam, mam "request pending"... pokud nahodou najdes vice takovy bundy velikost S, dej prosim vedet ;)
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    DINE: uz jsem tam :)
    Skupina: https://www.facebook.com/groups/519840121418990/
    A v albech jsou pak ty bazary :) uz na to koukam..
    DINE
    DINE --- ---
    Zdravim, dekuji za ten klub, a rovnou se omlouvam za moje cestinu .) S muzem chceme nosit nase miminko uz od zacatku (ted ma 2 tydny), zkusila jsem Yaro bavlna od JAZZ a moc se mi libi, akorat nejsem si jista kterou velikost potrebujeme - muz ma 1m84 a nosi L nebo XL, ja mam 1m56 a nosim Sko... Diky za rady!

    KLEVKA: taky poprosim o odkaz, nenasla jsem to na fb...

    KLEVKA: mam zajem, by bylo mozny to kdyztak vyzkouset? Mam spis Sko ale nejaky obleceni mam Mko...
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    NICKIE: to je dobra cena, potam se jí, zda a za kolik by kdyžtak ušila vložku těhu a nocící do sekáčovýho kabátu - já totiž budu ještě do konce října pracovat a na pracovní schůzky nemůžu chodit v mikině, proto jsou pro mně ty fleesky tak trochu mimo :)

    KLEVKA: prosím, hod mi na ten bazárek FB skupiny Nosime deti do pošty odkaz, ja to tam nenašla (pokud je to v OT, do te skupinky Nosime deti jsem 2x poslala requet, ale nikdo mi to zatím neodklikl - mozna muj veřejný profl vypada moc hudebne a malo maminkovsky :))
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    DUBPRINCESS: ja mam usitou fleesovou mikinu od Made by Zuz, za 850 novou teda, ale je to tak teploucky, ze to podle me staci na celou zimu ( aspon minulou mi to stacilo)
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    KLEVKA: M ni asi bude velke, ale omrknu a kouknu na ten bazarek, diky..
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    A jinak vseobecne doporucuju bazarek na fb nosime deti, tam jsem vzdy dobre poridila...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    DUBPRINCESS:
    Nebo tak, mam doma zeleny, kabatobundu softshell, je to i s tehu vsadkou...zrovna jsem premyslela ,ze uz ji nevyuzivam... Je to velikost M. Je to verze bez odepinacich rukavu, kdyztak se poklikej, tady...
    Dámské softshellové bundy k nošení dětí, i pro těhotné maminky - Adelay
    http://www.adelay.cz/bundy-pro-noseni-deti-a-obleceni-pro-tehotne.html
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    DUBPRINCESS: A kolik do toho muzes investovat?
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    DUBPRINCESS: bazos.cz, sbazar a modryho konika tak nějak kontroluju, ale kde nic tu nic a když, tak všecko velké velikosti...
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    Víte, kde sehnat levný kabát z druhé ruky s těhotenkou a nosící vložkou? Nezbavujete se někdo takového kabátu, vel. 36? Případně znáte někoho, kdo by mi do mého onošeného kabátku ušil levně tyto 2 vložky?
    Venku se začíná pěkně ochlazovat a já přes své 8mi měsíční bříško už nic neobleču :) A rozhodně si nemůžu dovolit investovat do nějakého dražšího kabátu, ač jsou krásné a praktické, tak vzhledem k situaci budu ráda, když tuto zimu přečkám v 1 (pokud možno zavinovacím) svetru ze sekáče a kabátu z druhé ruky s vložkou :)
    (aneb malá už má několik tašek věcí od tetiček a hodných paní, ale máma nemá nic teplýho na sebe, haha, jak typické :))
    SIG
    SIG --- ---
    zahlidla js odpoledne na ND, ze zase bude nejaky testovani ;)

    ale to hlavni! dnes mi Magda posilala vzornik na ten nas semicustom.... bude to jednorozec!! :)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    MISERY: to sedí, Šíma je v manduce třetí a taky je dost vláčná:)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Já mám manducu po 4 dětech a je měkoučká :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    asi ji casem prodam jako uplne novou vcetne krabice...
    PETPET
    PETPET --- ---
    KLEVKA: ja bych chtela... Domluvime se v poste?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: Tak se jí prostě nelíbí. Ono v manduce/becu/jiném nosítku je ta pozice jiná než v šátku. Mari je taky radši v šátku než v Becu, ale já jsem líná vázat. Na záda už to chvilku trvá.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DALEEN: to by bylo hezky,kdyby mi v ni chtela zustat. satek pohoda, rychlonositko odsud pohoda. ale na manducu neeee
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: Vyprat? Jinak nošením samozřejmě změkne, je to bavlna.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    je nejaka cesta jak zmekcit manducu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam