• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    TABBY
    TABBY --- ---
    KACCABA: Dej pak vedet, jestli s tim dorazil nejaky manual. V nosici skupine jsou caste narky zen, ktere Kokona ulovily buhvikde, a nevi, co s nim. (Nebot nejsou tak jazykove vybavene jako starsi rocniky, aby daly 40minutove volne dostupne video na youtube, a vzpominaly u toho na hodiny rustiny ze zakladky ;)

    JAZZ
    JAZZ --- ---
    KLEVKA: tak..:)
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    To jsou nervy s tim kokonem, to vam teda povim :D po uvodni studene sprse je tedy snaha o reseni a jeden kokon k nam, vypada to, dnes nakonec leti :-) I kdyz ne ten co byl puvodne objednany, ten uz je u nekoho jineho. Ale nakonec jsme souhlasili s jinym, ktery nekdo stornoval a je taky pekny. Takze doufam, ze bude stat za to a ze me jeste nenase*e ceska posta! :))
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Zajímavý článek o vztahové vazbě...
    V bavlnce: Co je to vztahová vazba a jakou roli v ní může hrát nošení dětí na těle
    http://vbavlnce.blogspot.cz/2016/10/co-je-to-vztahova-vazba-jakou-roli-v-ni.html
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ANSI: me to vyznelo ze se jazz pta , jestli nesla vymenit u vyrobce...ale mozna se pletu....
    ANSI
    ANSI --- ---
    Jazz: bohužel .jen prodavam ;)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KACCABA: chapu, to fakt cloveka nastve...
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    KACCABA: Tula je super :-)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KACCABA: ty jo, to je pruda :( nechápu takovou neprofesionalitu !
    A já, jako spokojená majitelka již druhé tuly, si troufám říct, že budete spokojení!!
    MISERY
    MISERY --- ---
    KACCABA: To je pitomé :( Já na něj taky nechtěla čekat tak dlouho, tak jsem ho koupila jinde. Sice nebyl tak velký výběr, ale líbilo se mi taky. Jinak za mě teda kokon resp. Gusljonok vede nad všemi nosítky.
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    ANSI: ps hezká
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    ANSI: a vyměnit nešla?
    ANSI
    ANSI --- ---
    Ahoj, možná to sem úplně nepatří, ale koupila sem si mikcu na nošení a je mi bohužel mala .. třeba by se někomu hodila :) velS/M

    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    Kdyby měl někdo zájem o šátek Storchenwiege, prodávám. :)
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Šátek na nošení dětí / Velké Popovice / 2000 CZK ]

    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    KLEVKA: 4,5 m
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ALDEMIK: jakou to mas velikost? jinak, je nadherny....
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Nechcete někdo šátek Vatanai Tintagel? Tenhle:
    Šátek VATANAI Tintagel | Branakdetem.cz
    https://www.branakdetem.cz/satek-vatanai-tintagel.htm

    Mám ho a nepoužívám ho, třeba za 1500 ho ráda pošlu dál.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    JAZZ: na tu manducu se zeptam kamarádky. má novorozeneckou vložku? A barvabje jaká, prosím? Vykomunikujeme v poště, jo?
    IFKA
    IFKA --- ---
    KLEVKA: můj šátek za prešití moc nestojí, spíš mě zajimalo, jak to konkrétně u tula konverzí je. za odkaz ale dík.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam