• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    IFKA
    IFKA --- ---
    MISERY: aha, tak to s 38 je L přestřel. díky každopádně!
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    IFKA: jeee ale to "L" by mohlo zajimat nekoho velkyho... jako jsem ja!
    MISERY
    MISERY --- ---
    IFKA: Mám M a velikost kolem 42-44, no hodně podle střihu, výška 176cm. A v pohodě, akorát už mám tu větší vsadku a asi příští rok už to bude malé... No nevím. Dcera teď má 8m a 8kg.
    IFKA
    IFKA --- ---
    MISERY: a můžu se tě zeptat, jakou velikost kabátu máš a jaké jsou cca tvé míry? Mám možnost ho koupit z druhé ruky v Lku, ale podle AW velikostní tabulky mám dojem, že mají ty velikosti dost naddimenzované a viděla bych se se svými 175 cm a velikostí většinou M podle jejich tabulky div ne na XS, což mi zase připadá dost divné :) klidně pošta, prosím :)

    Chci se ještě podělit o naší rodinnou situaci. S mužem prakticky jen nosíme, babičky každá tak jednou týdně chodí tak na 2 h vozit v kočárku, na šátek se tvářily jakože to je no-go. poslední dobou ale došly obě k pozorování, že H je spokojenější na břiše, tak se samy začaly dožadovat šátku :-) jen moje schopnost je nainstruovat do ksk dovnitř je bídná, tak na nich navazujeme kapsu ven a spokojeni jsou všichni :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    IFKA: Mám a je super, už ho mám 2. sezonu, nejdřív těhotná, teď nosící. Jsem normálně strašná zmrzlina a zima mi v něm fakt není. Déšť taky v pohodě.
    IFKA
    IFKA --- ---
    máte někdo kabát AW? ten klasický, ne vlněný. jak na tom je funkčně - jak moc hřeje a odolá mrholení, dešti a větru?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Ať žije tula mánie (((+:

    NICKIE
    NICKIE --- ---
    KACCABA: chystame se taky objednat tulu tak kdyby ze zahranici vysla levneji muzeme se slozit na postovnem do Prahy kdyby nekdo chtel
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    SAAYURI: tady http://www.babynositka.cz/cs

    a koukám, že má na ně 15 procent slevu
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    SAAYURI: tady jí maj za super cenu a pokud vím, Tula na našem trhu se beztak šije v Polsku ;) https://mamazen.pl/category/nosidelka-ergonomiczne-tula
    IFKA
    IFKA --- ---
    SAAYURI: objednávala jsem teď z amazonu.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Kde ted sezenu Tulu? Brana ma vetsinu nedostupnou :(
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MISERY: Už mi běží cyklus máchání, za chvílu jdu vešet na sušák, aby byl na zítra připraven :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    LENZIE: Bacha, jestli je nový, je třeba jej jako první vyprat. Ne kvůli čistotě, ale kvůli dokončení výroby.
    PETPET
    PETPET --- ---
    PETPET: tak tula paradni! Nechapu proc
    jsem nikdy nechtela polstrovane popruhy!
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Jupí, ŠaNaMi je doma. Mrňous už spinká, takže zkoušet se bude až zítra. Ale jsem z něj naprosto nadšená :)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    já jsem s tulou naprosto spokojená, nosím vpředu/vzadu, uspávám v tom, pohoda..
    PETPET
    PETPET --- ---
    Tak jsem se nechala zlakat... Prodala jsem Kokona (asi 8 minut po vyveseni inzeratu) a koupila si tulu!!! Uz se tesim az se V. vzbudi! Snad se jeste bude chtit chvilku nosit... Jupiii!!!
    YELI
    YELI --- ---
    IKARIE: A já furt čekám, že budeš chtít půjčit Storcha ;) Za chvíli půjde do světa a bude Tula. Jinak ta cena je teda brutus....
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    IKARIE: taky mi to prijde jak pise MISERY:, ze to ma polstrovani i na zadech (na jedne fotce je vide ta dirovata latka).
    nicmene
    TULA VS LILLEBABY
    https://www.youtube.com/watch?v=b26w_kT9cKI
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam