• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: zas tak drahy nebude, poslu ho dal tak, jak jsem ho koupila primo od Verci Ficove, co ho tkala....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Nosíte na levé?
    Nemusíme asi být vědci na to, abychom postřehli, že většina žen preferuje při nošení dětí svůj levý bok a levou ruku.
    Jeden výzkum tuto preferenci vyčíslil na 70 – 85% žen.

    V bavlnce: Proč nosí většina žen své děti na levé straně?
    http://vbavlnce.blogspot.cz/2017/01/proc-nosi-vetsina-zen-sve-deti-na-leve.html
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    JAZZ: a jsem spokojená!
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    JANISKA: já bych ty staré šátky střelila a koupila si, co chceš:). Ehm, to samé jsem totiž udělala, poslal dál kamarádce yaro a manducu a koupila tulu...
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    KOTENCE: Dík za podporu. Však já ve své racionální části tuším i to, že i kdyby se mimino nosilo seberaději, asi mu bude celkem jedno jestli se nosí v tom či onom. Dva šátky se daj ještě obhájit dobře s tím, že se občas musí (zvlášť s občas protékajícím novorozencem) vyprat, ale tři už jsou na obhajobu daleko náročnější.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    JANISKA: Ja bych pockala. Moje druhy mimino se nosi nerado a na milost bere spis nositko, takze jsem nakonec rada, ze jsem neutracela zbytecne.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Já mám hroznou chuť koupit si v rámci těšení na květnovýho novorozence nějakou Loktushi, protože mi téměř všechny jejich vzory přijdou fakt nadpozemsky krásný. Na internetu tu značku stalkuju už od jejího vzniku a když jsem je pak viděla v reálu... Darmo mluvit, je to fakt láska. Na druhou stranu už máme doma šátky dva (plus nosítko) a oba dva sloužili s prvním děckem víc než dobře, tak se mi nechce je posílat do starýho železa, achich ach. A jasně, vím, že někdo tu asi bude mít šátku třeba i deset, ale já si říkám, že bych mohla začít bejt ve svejch téměř osmadvaceti letech finančně gramotná a nekupovat si to, co nepotřebuju :)
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: neprovokuj! jsem socka :D
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ:jako ze bych ja otevrela prodejnu? (((+: no, nicmene neco prodavat budu a to svou rucne tkanou lasku fenixovou...kdyby mel nekdo zajem....
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    KLEVKA: aha, už jsem si říkala juchů..
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: kopiruju odpoved od vatanai
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    KLEVKA: jakože vy osobně?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: skopnu ti odpoved ...(+:
    -uvidíme zatím stěhujeme a zařizujeme ale ve dvou to jde pomalu :) chtěli by jsme co nejdříve
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: kdy kdy?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Na Letné bude Vatanai prodejna... Letohradska 16...
    To se moc těším...
    TABBY
    TABBY --- ---
    Používala jsem na malou do nosítka (teď máme tu samou značku ve větší velikosti). Nechcete někdo?



    [ TABBY @ tržiště / vše pro děti ]
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Docela zajímavé řešení tandemu...


    tandem Zozinette
    https://www.youtube.com/watch?v=hyTQrLuSfEg

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Přeji vám milé ženy, příjemné zakončení tohodle fičák roku, příjemné vánoční svátky rodinné a další rok ať je plný pohody a pronošených dnů. Nošení a spokojeným dětem zdar. (+:

    JAZZ
    JAZZ --- ---
    IFKA: měla jsem podobné yaro
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ja uz manduce prichazim na chut :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam