• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KAI
    KAI --- ---
    Pokud mají i něčeho týden a delší dodací lhůtu, tak si raději připlatím a volím platbu na dobírku, aby mi nevisely peníze někde v luftě.

    Sama teď čekám na jedno Yaro z šátko mánie, tak jsem fakt zvědavá...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    VERONIKAEMA: bohužel podobná, i když ne tak špatná zkušenost - na iŠátky.cz i na Šátkomanie.cz :( šátky na objednávku prostě nemají dodací lhůtu týden až dva, ale spíš "něco mezi dvěma týdny a nikdy", a navíc ani jeden eshop neumí dobře komunikovat. já objednávala na isatky.cz a po 2 týdnech jsem psala dotaz zda vůbec mají šátek na cestě od výrobce, abych věděla jestli si nemám objednat radši něco jinde. odepsali asi za 3 dny, že je šátek na cestě k nim a pak mi ho hned poslali a to už bylo rychlý. ta samá zkušenost s druhým webem. prostě to asi dělají jako vedlejšák k práci nebo na mateřský nebo já nevim, a nedrží to v hlavě ani si to nikam nepíšou, a prostě na ty zákazníky zapomínají. šátek jsem samozřejmě měla zaplacený předem. měla jsem štěstí, že pak dorazil, anžto někteří lidé mají i tu zkušenost, že po 2 týdnech dal výrobce vědět že šátek vlastně nebude.
    kdybych měla obchod, tak lidem píšu průběžný stav objednávky, žejo... bohužel ne všichni to u nás ještě umí. ale je zase fajn, že si to můžeme koupit jednoduše v ČR ;)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    SIG: tak jsem toyslela, jen na protahovani. Na RSlevel jsem se jeste nedostala, asi nejsem dostatecnej zapalenec.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Vcera jsem z legrace nesla v RS dvacetikilovou a slo to :-)
    Porad ho pouzivam nejvic, protoze je to rychly a skladny, navic nase batole chce hodne chodit.
    SIG
    SIG --- ---
    FRENNET: na to protahovani asi jo, tam si myslim jde primarne o to treni
    MISERY
    MISERY --- ---
    FRENNET: To nevím, popravdě já nemám zkušenost ani s těmi RS.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MISERY: nestaci jine krouzky-plastove?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TABBY: Tož dělám úplné základy a vrtím hlavně bokem, v podstatě jen hýbu pánví a nohama. Jde to skvěle a dítě je nadšený že se hýbu a okamžitě vytuhává. Zajistím hlavičku roztaženým pruhem a je to. Vynechávám jen třesení vrškem a pár cviků z rozcvičky. Je to skupinka pár žen co to dělají pro radost, žádný jakože profi lekce. Pro mě díky zátěži i fajn fitko :-)
    TABBY
    TABBY --- ---
    AOTEAROA: A jak jde to vrteni s tim dítětem? Nedovedu si to moc představit...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SIG: No super, aspoň nějaký pohyb pro mě, budu chodit pravidelně ;-)
    SIG
    SIG --- ---
    AOTEAROA: to je skvely. a co ty? uzila sis vlneni buckem??
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SIG: Naše skupina je přihlášena a doufám že na nás padne los a přijde kufr :-) nicméně dá se i soutěžit s fotkama s hashtagem, takže se účastním se svým novým šátkem rozhodně i takto :-D
    Dnes jsem byla na své první lekci břišních tanců, 20 min od baráku pěšky, navázala a odvázala jsem doma, mezitím celou dobu byl v šátku, půlku skoro 2h lekce spokojeně prospal :-)
    SIG
    SIG --- ---
    zachytily jste akci Moisha bali kufry? jestli se angazujete v nejakejch regioskupinach urcite to stoji za to si myslim :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    KAI: Najdi ještě protahuje skrz kruhy na RS.
    KAI
    KAI --- ---
    FRENNET: žehlit s napařováním, sedět na tom, spát na tom, vánočkovat, houpat v tom dítě...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Ony tenkrát turistické batohy nebyly o nic pohodlnější, to byly taky dvě tyče na zádech a mezi nima látka.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    TABBY: ja nevim :D pan byl hornik, tak mu to bylo asi "u řiti" jestli ho to dre nebo ne. Nejspis to bude jak rika SIG:. Ze uz jsme moc posh.
    SIG
    SIG --- ---
    FRENNET: driv taky neco vydrzeli. my jsme zhejckany, vymekly, ...doplnte slovo dle sve babicky... :D
    TABBY
    TABBY --- ---
    FRENNET: Ty jo, to na zadech nosili slozenou deku, ne?
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    ja to sem davala jako "lahudku" v cem se nosilo.
    TABBY: dre to jak das, to je pravda, ale ten jeden kopecek se to vydrzet da.
    SIG: prave! A ted si predstav, ze kdyz nam to davali, tak rikali, ze v tom s deckama davali Tatry a tak!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam