• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    Těhotenská a nosící Alpine Pro, o které tu nedávno byla řeč, tady za 1 599,- (20% sleva platí do dnes, ale už to prodloužili ze včera, takže kdoví).
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    SIHAJA: Asi do čtvrtého měsíce jsem nosila ze školky tříletého v Becu na zádech, pak začal docela chodit. Ale ještě v devátém měsíci jsem v něm párkrát vzala dvouletou na nákup, samotnou mě překvapilo, že je mi to mnohem pohodlnější než golfky. Bederák jsem měla pod břichem.
    PETPET
    PETPET --- ---
    TABBY: holky mi na srazu doporucily dat bederak pod prsa. Jeste jsem to teda nezkousela, ale pry je to i o dost pohodlnejsi tak nejak celkove.
    Bederak pres bricho bych si nedavala...
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    TABBY: Měla jsem ho přes břicho, nijak mi tam nevadil.
    TABBY
    TABBY --- ---
    JANISKA: NOseni na zadech v satku chapu. Ale jak jsi nalozila s bederakem a brichem?
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    SIHAJA: V prvním trimestru mi doktor nošení zakázal (celkově mi nařídil klidovej režim, protože jsem krvácela) :( V druhym trimestru už bych klidně nosila, ale dcera o to mezitím přestala jevit zájem, odvykla si a radši chodila sama, nebo jezdila ve sporťáku (může si z něj sama vylézt, což je pro ni oproti nosítku velká výhoda). Ke konci těhotenství dcera začala bejt neklidná a její potřeba mazlení exponenciálně stoupla, takže jsem ji občas zase nosila v manduce na zádech, šátek už nějakou dobu před mým těhotenstvím začala bojkotovat. Manduka pro mě byla stejně komfortní jako mimo těhotenství, takže jsem neměla potřebu shánět cokoliv dalšího. Jinak moje kamarádka nosila celý těhotenství až do porodu na zádech v šátku, takže i to určitě jde.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Jak jste nosily, když jste byly těhotné? Pokud jste teda nosily. A do kdy?
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: na strankach jsem cetla ze to vysivala Majky maminka. krasna rodinna spoluprace :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: vau, tak to fakt klobouk dolu, to fakt obdivuju, ze je nekdo tak zrucny. Vlastne uz jen utkat cely satek je masec...No krasa, kocham se (+:
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: vysivane a tak sikovne ze jsou jen z jedne strany na druhy to nrjde poznat, masakr!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: je to fakt krasa a ta chladivost jde uz z obrazku...ty kvetinky tam jsou vysivane? nebo dokonce vytkavane???
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: diky :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG:

    Vkládám za SIG tuto květinovou nádheru....

    Tady popis co psala SIG :
    na návštěvě NAMAK Neo
    je to skvost. hebouckej, mazlivej, chladivej. vcera 9kg takrka cely den, byli jsme na svatbe (ceskoslovenske ;) ) pecka.

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    TABBY: zejmena ve spanku jsme stejni, zkusim to dat k sobe. musim vopicaka vyfotit, ale sorry, uz koncim s OT ;)
    TABBY
    TABBY --- ---
    MULTICAT: ... ktera z tech cernobilych fotografii neni moc patrna ;)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA: diky, mame docela pekny fotky z detstvi :)
    A teda Prokop je mi hooodne podobnej, az na tu barvu oci ;)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: VAUUU, to jsou tak krasne fotky...!!!!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MULTICAT: a tady detail na mou malickost, hehe

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA: i s brachou, sorry za kvalitu :) mama rikala, ze mi bylo cca rok a pul

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: pojd do toho..!!! (+:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam