• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MYRTHIE1: (+: krasna omluva (+: a vyhled...
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    Pardon, jako omluva fotka z výletu na Šemnickou skálu

    (A omlouvám se za velikost)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MYRTHIE1:
    FRENNET:

    ženy jsem ráda, že tu přispíváte a radíte, jen jsme skupinka o nošení. Máte nějaké krásné nosící fotky? Tipy, rady? Sem s tím...
    Děkuji za respekt....

    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    FRENNET: Ještě mě napadá, když máš tak dlouhý vlasy, že by šlo udělat dva klasicky copy po stranách a pak je protilehle na hlavu přisponkovat. S touhle délkou by to mohlo vyjít kolem celý hlavy, že bys končila v začátku copu a pak by to byla taková falešná Tymošenková :)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MYRTHIE1: jj urcite bez zrcadla, taky mne to strasne plete, i kdyz prpstorove dost dobre vidim. Satek jsem v zrcadle kontrolovala uz s navazanym ditetem, ani mne nejak nenapadlo pri vazani do nej koukat :)
    Ten zminovany uces zni dobre, zkusim. Co jsem prvne otehotnela pred 2,5, nemam poradne strihane vlasy (jen nutnou uptavu), tak mam vlasy po zadek.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Zdravím vespolek, přijměte pozvání na podpůrnou skupinu, vesměs kontakních matek nosiček.

    U konce je srpen, měsíc hravý,
    za chvíli je tu léto babí.
    My dáme srdce dohromady.
    Vytvoříme ženský kruh.
    Léčivou silou zhojíme své rány,
    na barevný podzim nachystány.

    Podpůrná NEJEN poporodní skupinka v doprovodu říkanek
    Zdravím vás milé ženy,
    ráno mě z okna pozdravila paní mlha a v hlavě se vynořily otázky, už? Opravdu už se blížíme k podzimu?
    Ale ještě než vstoupíme do mé nejoblíbenější části roku, nechte se uněst pozvánkou na srpnové setkání v našem milém kruhu žen, matek.
    Každá z nás dostane prostor ke sdílení svých radostí i starostí a může si užívat naši plnou pozornost a naslouchání. Jak už se nám mnohokrát potvrdilo, sdílení v bezpečném prostoru je cestou k vyřešení i zašmodrchaných situací.
    Obohatíme náš repertoár o pár říkanek, jednu tématickou letní, plus jednu mou milovanou z časů mého dětsví (+:
    Přijměte tedy srdečnou pozvánku do kavárny Jasmínka na Zahradním městě, na desátou dopolední s datem 30.8., snad opět na venkovní zahrádku. Do vnitřního prostoru kavárny se přesunem pouze s deštěm.
    Příspěvek pro nás je 50 kč.
    Svou účast prosím potvrďte minimálně den předem na čísle
    739 829 419, nebo na mejlové adrese evapotempova@gmail.com.
    Děkuji za pozornost, konec hlášení (+:

    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    FRENNET: Doporučuji neučit se to před zrcadlem, ale po paměti. Aspoň teda já si umím různý zapletený copy na hlavě udělat jen když u toho nekoukám do zrcadla, hrozně mě mate, jak je to obráceně :). Ale i šátek si zavážu líp bez zrcadla, než když na sebe koukám. Případně se dá taky dělat jen takový jako zatočený, že se postupně zatáčej vlasy a přidávají se, to pak vypadá podobně jako ta koruna z copu a z dlouhejch vlasů to je jednodušší.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    TABBY: ženská jedna spropadená! Každopádně fake mit nebudu, a chci se to naučit do nadcházejícího vlasopádu.
    TABBY
    TABBY --- ---
    FRENNET: Četla jsem, ze ten cop byl fake. :)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    AOTEAROA: chce to kus trpelivosti, vydrzet bolest rukou a na youtube najit videa, kde to delaji jednoduse. Mym snem je udelat si uces ala Julia Tymosenko a nechat ho na hlave aspon tri dny.
    SIG
    SIG --- ---
    SIG: patku
    SIG
    SIG --- ---
    AOTEAROA: ja si jeste pro obmenu cas od casu prehodim patlu na druhou stranu :D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SIG: dodnes nemůžu uvěřit na lidi, cozvládnou na vlastní hlavě cokoliv složitějšího než ohon a dlouhý copánek... :D
    SIG
    SIG --- ---
    JANISKA: nebo zaplest copiky kolem hlavy "na rusku" ?
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    FRENNET: Na drdol moje vlasy moc nejsou, mám je strašně jemný a i když jsem je mívala delší, držely mi jen s velkym množstvim úsilí a laku. Ale zkusím ten neprovlečenej culík, jak radí Aotearoa, to by mohlo fungovat, každopádně díky oběma!
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    JANISKA: dělám si takovej ten neprovlečenej culík, asi jako když se jdu sprchovat a nechci si namočit vlasy.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    JANISKA: do drdolu to nezatocis?
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Ještě jeden dotaz: Starší dcera dneska měla extrémně mazlivou náladu, tak jsem se nakonec hecla a podruhý v životě navázala s desetitejdenní batoh (abych mohla starší mazlit na hrudi) a musím říct, že se v něm cejtím už úplně v pohodě a když vím, že je poblíž nějakej blízkej dospělej, kdo může kdyžtak na dítě mrknout, tak jsou moje obavy o dost nižší. ALE... Kam si prosímvás dáváte (polodlouhý) vlasy, když nosíte? Mám dýlku vlasů akorát po ramena, takže rozpuštěný padaj malý do očí a culík ji taky šimrá. Zkusila jsem se rychle přečesat a udělat si culík na stranu, ale vypadám v tom jako debil :)
    SIG
    SIG --- ---
    MYRTHIE1: mame peltory a jsou uzasny. oproti tem mimincim na gumicce co jsme meli driv nebe a dudy. nadherne tlumi. zadny ruchy jen ztlumenej zvuk!! kupovala jsem na nejakejch pracovnich potrebach.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Máte někdo zkušenost se značkou SensiMo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam