• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JANISKA: jinak me se povedlo doma kdysi chodit s Any vykapsovanou (((+: jistily to ty pruhy pres nohy, nevypadla (+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JANISKA: ja myslim, ze ten tvuj batuzek dobry a das tomu par dni, kazdy den a uz si to vychytas, na zacatek takhle supr....Az si podchytis jeste vic zakapsovani tak to bude uplne ok...za me palec nahoru ze to zkousis, jen tak dal..!
    TABBY
    TABBY --- ---
    JANISKA: Tak pořád jsou dole ty pruhy, ze jo...
    TABBY
    TABBY --- ---
    AOTEAROA: To je potíž tech kapes dělaných pomoci gumy od tepláků. Jsou malo dotažené. Řešením je buďto větší dítě, nebo ruce jak hadi zena, které ti umožní sáhnout dostatečně vysoko a kapsu dotáhnout.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    AOTEAROA: Tyjo, díky za upozornění. Tohle by mě nenapadlo, že se to fakt reálně může stát :/
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    AOTEAROA: Jakože, on nebyl venku, ale měl už tu kapsu na zadku jen tak jako navlečenou a kdyby se ještě vrtěl, slezlo by mu to.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    JANISKA: Musíš sahat na zadek a kontrolovat. Mě to nenapadlo, jak jsem šla prvně v euforii, všimla si kámoška se kterou jsem měla sraz.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    AOTEAROA: jé, nestraš, to vykapsování je taková moje noční můra. Cejtí to člověk nějak, když k tomu dojde? Nebo sis toho všimla až při sundavání?
    LIENEN
    LIENEN --- ---
    AOTEAROA: Jo, to jsem si myslela, tak nic no :-D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    LIENEN: Musíš dítě začít zvykat než umí utéct :-D proto to trénuju :-D
    LIENEN
    LIENEN --- ---
    AOTEAROA: Ještě jsem se neodhodlala zkusit nošení na zádech ( v šátku). Ale jen když vidím to video, tak se směju, protože jen než bych si ten šátek srovnala a sebrala jak potřebuju, byla by mladá na všech čtyřech a na druhém konci gauče. Jak tohle řešíte? U nás už bývá boj i přebalování, natož aby vleže počkala, než si neschopná matka srovná a pobere šátek. :-D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    JANISKA: kapsu dělám za kalhoty taky. jinak bych ji neudělala vůbec, je prostě ještě malej. ale stejně se mi při tý procházce na poštu po půl hodině vykapsoval. zkoušela jsem i přes hlavu a další, ale zatím mi nic nefunguje, jen zakapsovat za kalhoty a hodit přes rameno. já na něj ještě moc ani nedosáhnu zespod na zadeček, když ho mám za krkem. časem to půjde líp.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    FRENNET: Já mám zas nejradši tohle nabalení přes hlavu, připadalo mi to jednodušší než nabalování nebo nahazování za ruce. https://www.youtube.com/watch?v=HFghL6WlrAU
    Dítě už je pak rovnou hezky zakapsovaný (šátek jde třeba zastrčit za plenku/tepláčky, pak je ta kapsa supersolidní) a není potřeba přendavat jeden cíp na druhý rameno. Ale chápu, že každej preferuje něco jinýho, jen to přidávám jako možnost, která se mi moc líbí.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    AOTEAROA: diky moc! :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    FRENNET: ale jistě, řeklo kouzelné sluchátko :)
    Batoh
    https://www.youtube.com/watch?v=Vf5NC-wcg7A
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    AOTEAROA: ty perosim te, jak ho na ty zada nahodis? Muzes se pokusit udelat fotonavod pro mene chapave? Diky.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TABO: Mno tyhle dva poslední mají být jakože "poslední šátky co si koupím" :-) akorát asi jestli budu nosit ještě až bude hodně těžkej, bude se hodit ještě nějaký pracant do spolupráce s mentolkou.
    TABO
    TABO --- ---
    AOTEAROA: jeziiiis ty mas vsechny satky co bych chtela :D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    vážeme vážeme batůžek...


    sice hrbolatej batůžek, ale nošenec spokojen ;)
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    ahoj, řeším, s čím jít na čundr. Krosna se tu netěší oblibě, ale kam narvat věci? 2 spacáky, něco jídlu, pití...
    Syn má dva roky a sice chodí rád, ale jenom kam se mu zachce. Počítám, že ho hoooodně ponesu, než někam dojdem... co myslíte?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam