• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TABO: tyjo, to bude ultimátní letní nosítko :) doufám, že se tu pak pochlubíš :)

    btw nevyskytuje se někdo z vás i v klubu Moderních nosiček? ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    DISONANCE: chtěla jsem ti k tomu napsat svoje, ale FRENNET už to všechno řekla ;)
    TABO
    TABO --- ---
    tak je to tu. prave mi dorazil email, ze muj satek dorazil do andaly a jde pod kuldu.
    :) za 4tydny tydny bude nositko z inception 018. ja to snad nevydrzim :)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    DISONANCE: ikonicka bocni kridla! Ten kdo to delal si musel dat spatne drogy. Disajnove je to krasne, no ty kridla bylo prvni co se mi nelibilo- jak to decko bude koukat ven? Ono novorozenci v tech satcich/nositkach v podstate jenom spi, ale vetsi uz chce koukat a to ikonicke kridlo mu v tom zabrani-takze nosence. Dalsi vec byly popruhy, nezda se mi, ze by byly nejak vyrazne polstrovane, takze na tezsi dite (kolik kg si netroufam rict) to uz nebude. Do dvou let ani smykem, teda jedine v pripade, ze dite bude hobbitek. Jinak jestli to chces na paradu a mas na to prachy, tak do toho. Jinak teda, ale k tomu i satek.
    TABBY
    TABBY --- ---
    DISONANCE: Nemas si to porizovat proto, ze je to nepohodlne a neprilis ergonomicke. Krasne, to je.

    V Noseni deti se pise:
    Helena Vargová Ne, tohle fakt ne, i když to neergonomické není. Ty krovky jsou šílené a vadí dítětti ve výhledu, materiál umělý, popruhy málo polstrované. Vrátila bych, jsou mnohem lepší nosítka.
    TABO
    TABO --- ---
    DISONANCE: pry (nevidela jsem ho), ty krovky vadi diteti ve vyhledu a ma trochu vycpana zada ;)
    (libi se ti ten koi co? :) )
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    DISONANCE: Jedinej důvod, kterej mě teď napadá, je, že když si to koupíš a potvrdíš, že je to nejen krásný, ale i funkční, budu si to muset koupit taky.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Hlásím, že se mi dnes povedlo vložit dítěti na zádech do pusy dudlík (pomocí foťáku na mobilu). Trvalo mi to asi deset minut, vykroutila jsem si u toho obě ruce a dcera ten dudlík po krátkém podudlání vyplivla někam mezi mé lopatky :)
    DISONANCE
    DISONANCE --- ---
    Zamilovala jsem se: Cybex YEMA
    Vysvetlete mi prosim, proc si ho nemam porizovat a proc je satek stokrat lepsi.
    Diky moc, pak se mi bude snaze odolavat. :-)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O:
    KLEVKA: ja mam manymonths kukly z Ditete v satku. Se vsadim, ze budou mit..
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: kuklicka je od manymonth z brany ale tu uz vlastne zrusili, chjo....je sice drazsi, ale nejak nam vyhovuje, jeszdime casto i v zime na kopce, a je to i slusna podvrstva na zimu pod cepici....
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    KLEVKA: ahoj, prosím odkud máš tu kuličku? děkuji
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    JANISKA: KLEVKA: mne to nevadi, uvidime co se ukaze pri kazdem vazani :)


    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JANISKA: hehe, no toto by mě přesně taky moc štvalo (+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ELGEMA: Lišku jsem zkoušela s roční dcerkou a musím podotknout, že po chvilce se už zařezávala do ramen....Takže teď by ti to bylo dobrý, ale asi budeš za chvilku měnit. Jinak byla měkounká, příjemná...
    S vlnou jsem já milovnicí Yara, cena příjemná a šátek fakt pohodlný i s větším dítkem, jen ty vzory nevím, myslím, že oni mají la vitu listy ( ty miluju teda)....Pak ten vlňák byl i nějaký s peříčkama, no úplně bez vzorů nevim no...

    JANISKA
    JANISKA --- ---
    FRENNET: já mám tadyty komplexnější motivy od natibaby hrozně ráda, sama mám starry night, ale hrozně mě vždycky mrzí, když na sebe musim ten šátek namotat, že neni vidět ten krasavec celej :)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KLEVKA: jj Natibaby, Story se jmenuje ten satek. Nevim, jestli motiv vychazi z nejake pohadky, je tam toho vice: drak, jednorozec, zena s mecem, ptak ohnivak, stromy a hrad. Ta symbolika je pro mne neskutecne fascinujici.
    ELGEMA
    ELGEMA --- ---
    Ahoj, myslíte, že tento šátek bude vhodný na mého nyní 5m syna (6,5kg) a dále? http://www.didymos.cz/limitovane-edice/362-satek-didymos-twisted-lisca-anthrazit.html
    Nemá nijak vysokou gramáž, tak si nejsem jistá...

    A mimochodem nemáte tip na nějaký dobrý šátek s co nejjednoduším vzorem (žádné květiny, mandaly, klikyháky) v šedé/černé/hořčicové ideálně s vlnou do cca 4k (vel.6)?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    FRENNET: hmm zajimavy obrazek..To je natibaby? Ma to nejakou navaznost na nejakou pohadku? Zajimave z ena koni s mecem jede zena (+:
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    muj vytouzeny poklad-vyprany, vyzehleny, ted se na nem bude spat a sedet a vanockovat:)
    21167497_10213813658114067_216039760250122171_ofce19.jpg
    Jinak mne prekvapilo jak je siroky, teda oproti tomu dydimosu co mam.
    Sory za velikost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam