• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    prosim, netusite, do kolika mesicu realne vydrzi tenhle elastickej satek? https://www.mall.cz/nositka-satky-krosnicky/manduca-sling


    premyslela jsem o caboo, ale i kdyz v popisu uvadej, ze je vhodnej do vahy 10-15kg, tak v recenzich se zas pise, ze pohodlne pouze do cca 6kg, pak uz se provesuje. tohle bude platit pro vsechn elsticky satky?
    SIG
    SIG --- ---
    Mam krizi! Neco chci a nevim co. Resp vim co, ale nevim ktery satek mi to splni. Navic potrebuju neco prodat a to se nedari a ten ktery by se nejspis udal, dat nechci.... uwaaaaaaaa
    TER8K
    TER8K --- ---
    Rozhodně si nekoupím šátek aneb člověk míní.... :)

    TESAY
    TESAY --- ---
    JANISKA: děkuju. Zkusím ten obchod a pak se uvidí co dál.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    TESAY: Kamennej obchod s šátkama je Dítě v šátku na Letný. Nebo najít na FB pražskou nosicí skupinu a vyrazit na nějakej nosicí sraz? Nebo mně se moc líbil kurz nošení na Andělu v Čase pro rodinu, tam taky byly různý šátky na osahání.
    TESAY
    TESAY --- ---
    Ahoj, jdu pro radu. Kam v Praze pro nosítko/šátek? Potřebovala bych si všechno v klidu vyzkoušet (sama nevím co si vybrat) u šátku mám obavu z vázání, ale třeba když si to zkusím, tak zněním názor.
    TER8K
    TER8K --- ---
    Hlásím, že šátek už přišel a je naprosto boží. Teď se s ním ještě naučit. :D Dítko je při navazování vcelku klidné, jen si zarytě drží prohnutou páteř, žádné klubíčko. Snad pomůže zkusit to, až bude v polospánku uvolněná :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ELGEMA: nojo tak to jsou naprosto jasné záclonky :D máš to krásný :)


    KAREN: já bych se toho asi bála, jak každá pračka pere jinak. moje pračka mi hned pustila chlup na té AW mikině, tak bych asi do ní nic s hedvábím nedala, na to jsou to moc drahé a funkční kousky.
    doufám že budu muset šátky s hedvábím prát co nejméně :D zatím jsou oba moje vyprané od předchozí majitelky a já je na sobě měla párkrát.
    KAREN
    KAREN --- ---
    AOTEAROA: jen pozn.: Moisha ma u repreve s hedvabim (a bavlnou, samo) taky psany prani v pracce - teda ty moje srdicka maj hedvabi snad 4 % a do pracky to jde; nejspis zalezi, kolik moc ho tam je?
    ELGEMA
    ELGEMA --- ---
    AOTEAROA: Jedine foto, ktere mam. Vic ja a syn, ale myslim, ze je patrne, jak je satek krasny :)

    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ELGEMA: Ukaž :-D
    ELGEMA
    ELGEMA --- ---
    AOTEAROA: haha:) to člověk ocení

    Mě zas teď jedna známá paní řekla, že můj šátek vypadá jak záclonky ve vlaku...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ELGEMA:

    "Co to zas máš za hadr po starý bábě? Takovouhle kousavou deku má babička jako přehoz ne?"
    "To je můj druhej nejdražší šátek ty drzoune!"
    "Ježíš a ono je to dokonce tvoje?? Jsem myslel že to je zas nějaký testování."
    "Mnoo ehmmm....."
    PETPET
    PETPET --- ---
    AOTEAROA: dupeto jsou super - psala jsem jim obvod hlavy a synovi sedi perfektne - ma ji cca od 8 mesicu jeste ted - ma 2,5 roku. Mame dvojitou, podsitou merinem.
    Many months mu treba vubec nesedela...
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    VERCA_ZABA: monymonths
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    VERCA_ZABA: ono je to velmi pružné. Koupila jsem nějakou tu menší velikost na půlroční dítě a vydrží asi dloooouho. Mám jednovrstvou a pak na zimu dvouvrstvou.
    Jen ty Dupeto kukly z bavlny zdaleka tak pružné nejsou, tam jsem poprvé objednala nějakou a byla mu malá, tak jsem ji darovala, a ulovila jsem si u jich nějakou velikou a do té prostě časem doroste. Tak za tři roky :-D
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    AOTEAROA: ta crawler vypadá moc hezky, hlavně je tam docela velké rozpětí velikosti 40-46. díky!:)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    VERCA_ZABA: merino Crawler. Bavlna Dupeto. Odtamtud i božské rostoucí tepláky.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    odkud máte pro prcky kukly?
    SIG
    SIG --- ---
    AOTEAROA: dokonce...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam