• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    AOTEAROA: no ja si posl.dobou rikam, ze snad "musime" jit do tretiho:D, kdyz uz mam ten satek:D
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    AOTEAROA: mas pravdu, tesim se, az doroste do Tuly:) ja chodim ven dvakrát, nekdy i třikrát denně. a kočár je pro me fajn, ze ho chce vzdycky nekdo tlačit, tak ja se můžu venovat psovi:)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    MIKEYLA: jemu vadí jen to uvazování, když pak vyjdeme ven, můžu trajdat klidně dvě hodiny:)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    VERCA_ZABA: zkousej vychytavat situace, kdy je prcek takovy nejvlacnejsi (pred usnutim), nebude se tolik kroutit a brzy ti pak usne..., mozna je jen jeste malicky.., nekterym detem ten "tesnejsi pocit" muze zpocatku vadit..., neni pravidlo, ze se nosi rady vsechny deti..., ale dle meho je to hlavne o zvyku..., zkousej po chvilkach doma..., na chvilku ven a az postupne na vetsi prochazky atd., urcite to nevzdavej..., ja ted dostala konecne svuj vl.satek a uz ted je mi lito, ze ho jednim ditetem rozhodne neunosim...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TABBY: Mám to v plánu, už kvůli tomu nošení! :-D
    TABBY
    TABBY --- ---
    AOTEAROA: Neboj, nebude, poridis dalsi :-)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    VERCA_ZABA: tímto stylem ta chvilku nebudeš vázat vůbec. Asi se budeš muset rozhodnout, zda o to stojíš:-) já beru v téhle zimě kočár tak jednou za dva týdny... Plus jednou nějaký prarodič... Jinak jedině šátek a většinu večerů taky uspáváme v šátku. Bude se mi po tom pak stýskat...
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    VERCA_ZABA: to chce spis trpelivost a zkouset, ja ted vazu prakticky denne a zlepsuje se to den co den.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    AOTEAROA: právě vážu čím dál míň, tak dvakrat do tydne třeba:( dycky se nadchnu, že vemu šátek, pak se vypravujeme 20 minut a šátek zase zahodim do kouta. kocar je v tomhle pripade rychlejsi no
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    AOTEAROA: To vytrenujes za par chvil... To podsazeni se dela lip s vetsim ditetem no...(+:
    mrkni na tohle, me to kdysi hodne bavilo...a s petkou to das uplne na pohodu....
    Christina's Ruckless Back Carry
    https://www.youtube.com/watch?v=PJ6Vrrv6q5w
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    KLEVKA: jéé děkuju moc .)) mno má o skoro přes celé nohy (Ale ony ty nožky jsou furt dost malé) a vepředu to mám takové podivně volné a nevypadá podle fotek moc podsazený. ale budu trénovat. kvůli DH jsem si koupila na léto hedvábný šátek (Kubista Naturalista) v šestce, tak to prostě musí jít, jinak ho zas prodám :D

    ještě jsem pořád nevymyslela, co budu vázat s mentolkou (Inception 017) v pětce, ale koukala jsem že by měl jít DH když si udělám trochu jinak ty konce, narazila jsem na video majitelky Omnifery z doby kdy ještě Omniferu neměla :)

    Dvojitý hammock s uzlem na rameni a Candy Cane prsním popruhem
    https://www.youtube.com/watch?v=4uRTSEy-Uug
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    VERCA_ZABA: obávám se, že jste v období, kdy se u toho děti hodně vrtí, a je možný že to přejde. jednu dobu kolem 5 měsíců se mi Bart taky hrozně vrtěl, máchal rukama, pokaždý jsem u toho málem dostala infarkt. ale už je to o něco lepší, sice rozathuje ruce, ale aspoň s nima nemáchá, nějak si zvykl na to že "teď jdeme vázat šátek", ví že je u maminky dobře a že ho stejně nenechá odejít :D ale nervy to stálo, to jo.

    zeptám se, jak často vážeš? myslím že pokud bys vázala každý den aspoň jednou, mělo by se ti to dostat do ruky tak že to bude fakt fofr a to mletí dítěte tě bude štvát, ale spacifiuješ ho.

    ale je možné, že prostě moje dítě se nemlelo TOLIK a jsem naivní, kdo ví. držím palce, nevzdávej to! ať žijou šátky!! :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    VERCA_ZABA: co zkusit ring sling?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    AOTEAROA: je pro mě stále strašně zdlouhavý. dítě se při uvazování nehorázně vrtí, takže než to dole stáhnu pod nohama, nahoře se mi to povolí, vážu někdy i nadvakrát a dohromady to pak vyjde klidně že vážu 10 minut. což už jsme spocený já i dítě, dítě absolutně nasraný, já nervozní, že mi to nejde..
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    VERONIKAEMA: Jo tak dite navazes vcelku do jakehokoli kusu latky, ktery ma patricny tvar (+: Pohodli je pak jina otazka (+: Plus mam pocit, ze jsem cetla ze je to docela uzky satek, ten lidlak...
    Ale tak nejsem uplne skepticka, lepsi kdyz si maminka zkusi satkovat s timto, nez kdyz narazi na obsitou metraz, ktera ji od noseni odrazi uplne... Podle tech recenzi pry drzi satek v uvazu a uzel taky drzi... Jen to neni proste satek na nejakou delsi dobu....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    AOTEAROA: Tohle byl muj nejoblibenejsi uvaz na zada jeste s christinou...A jo mas recht, je potreba ho trenovat, ale pak to za to pohodlicko stoji...A DH ma taky sposty ruznych krasnych zakonceni a da se snim vylozene kouzlit... PS Mas to navazano uplne uzasne a krasnej satek a spici miminko...!!! to je the best (+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    VERONIKAEMA: Neco jsem vcera procitala na ruznych diskuzich...zaujalo me to... Maji jednu velikost, je to pry tkany satek ale ma malou nosnost... Tak max na miminko, pak se zarezava...
    A celkove muj nazor, za tech par stovek se to dalo cekat. Vyroba kdovi kde... Asi bych osobne priplatila nejakou tu stovku na bazarkove bavlnene sanami a mela dobry pocit ze je to opravdu kvalitni cesky satek... Sehnala jsem kdysi krasny sanami kiwi za 700, pak sanami orange za 500... Tenhle lidl je tusim za 400?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    můj úplně první pokus o DH (double hammock) - moc mi to nešlo, mám strašně dlouhé tělo, dlouhé ruce, krátké šlachy a malé dítě v poměru k tomu :D nejsem moc schopná zakasat tu kapsu pořád, ale řekla jsem si že budu trénovat. mám to tam halabala, ale drží to výborně, nohy mu to neškrtí a než jsem si vepředu uvázala uzel, tak vytuhl :D a to už pár hodin nejedl :)

    jen si zatím vůbec neumím představit takhle chodit ven :( už chci jaro!

    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    VERCA_ZABA: jen se zeptám, co ti nevyhovuje na KSK, tedy kříži s kapsou uvnitř? co jsem zkoušela jiné úvazy (klokan, dvojitý kříž), tak jsem se ráda vrátila ke KSK, je prostě nejlepší... DK je podle mě spíš na děti co drí hlavu a vystrkují ručičky, i když by ještě neměly, nebo pak už na velké děti které už třeba chodí a budou mít ruce ven. klokan je krásný, ale celá váha je na ramenou a především je to pro mě spíš "parádní" úvaz, neboť v něm nejde moc hýbat rukama.
    TABBY
    TABBY --- ---
    VERCA_ZABA: Klokan? (Vazes asi kříž s kapsou, dvojitý kříž je něco jiného.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam