• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    to jsou ale spíš polohy pro děcka, co už drží hlavu, ne? on i ten tygřík je takovej výmysl, že když ho zmíníš před fyzioterapeutama, tak se jim ježí chlupy:))
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    ENDEE: až na to, že u tohohle si s ním nepokecám... :/ chci nějak čely k sobě....
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    PETPET: jenže nechci navazovat dítě, kdykoliv ho chci přenést....


    ENDEE: jakmile bude vzhůru, zkusím to
    PETPET
    PETPET --- ---
    KLAIR: no tak to je satek idealni ne? Vertikalni poloha se doporucuje jako bezpecnejsi. Kriz s kapsou uvnitr.
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    KLAIR: V Kiedronovy je poloha “klokanek” https://blog.evakiedronova.cz/wp-content/uploads/2016/09/9.jpg to by slo?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    GLOBALISTA: občas.. ale už je na to dost velkej
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    KLAIR: Tygříka nedává? Není sice vertikální, ale dítě má rozhled. Jak jsem se ho naučila, už jsem skoro jinak nenosila.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    trochu mimo téma, ale třeba pomůžete... jak co nejméně škodlivě nosit dvouměsíční mimino, když chce být vertikálně, zklubíčkovat se nenechá ani za zlatý prase...? ideálně mu vyhovuje držení pod zadkem, ale to mi nepřijde dobré pro páteř....
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Že je Duhovka boží, to víme dávno, ale dneska jsem mrkla na její kanál přímo a ne jen na návody, a našla jsem nějaké její "welcome video" a moc se mi líbí, párkrát mě to dojalo :) tak se taky mrkněte ;) a teď čeká čtvrté dítko :)

    Welcome @Wrap you in love
    https://www.youtube.com/watch?v=CFdldavpS9w
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: uzasny! Dneska si jdu pro nasup. Silnejsi bylinky Eve a folk waterfall myslim (ty pruhaty se mi teda vubec nelibi ale necham otevrenou mysl pro matros)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: vau to zni jako hodne dobra recenze na slovenske sestry (+:
    SIG
    SIG --- ---
    Mam ted doma tri Sestrice - Bylinky Peonies
    Bledemodry GEO
    A Folk Annapurna
    Ach boze ach boze achboze miluju je vsechny a potrebuju miminko!!
    To Geo je jak povleceni po babicce jak vzhledem tak hebkosti a achboze umazlila bych to. Tenoulinky ale (zrejme diky hedvabi a bambusu) 11kg jak prd.
    Bylinky taky tenoulinkej bavlnacek, desne fluffy, na uspani v poho, na nejakej vetsi vyslap uz asi nee, ale uzila jsem si je.
    No a ten folk.... K tomu asi nemam co rict. Chci ho! Potrebuje teda jeste hodne prace/lasky je to trochu struhadlo, ale bozsky. Narozdil od predchozich dvou je ho plna taska.... Ach ano, ty jejich tasky! Ty jsou nejvic! Skoda ze ne neprodavaj samotny, mozna by mohli prihodit k plechacku... No jsem proste zamilovanaaaaaa tezce!!! Od ted na mimichlapecky doporucuju to geo, to je fakt nepopsatelna jemnost.vlastne jo, jako to milionkrat prany a ovaleny babiccino povleceni.
    Srdicka srdicka pusinky motylci dalsi srdicka a tak
    KAI
    KAI --- ---
    BODY_SUIT: krasny!! :)
    KAI
    KAI --- ---
    BODY_SUIT: po který Moishe? :)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BODY_SUIT: 6kg te satek s gramazi 240, proste nesmi tlacit. Ja ted nosim na brichu 5kg dite (dydimos pfau-bavlba, gramaz tech 240) a necitim ji.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KLAIR: chacha uzi si ho! Ten je krasnej! Kdybych nemela Natibaby-Story, tak jdu do neceho z tehle kolekce.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Prvni vytuh na zadech, radost velika, zada v bavlnce...
    Z celodenniho noseni na brichu jsem po te dalsi sekci byla uplne v prdeli...Takze z nouze ctnost (+:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    BODY_SUIT: vau...krasnej....
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    SIG: ano :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    BODY_SUIT: 6 kilo ovšem JE prd ;-) všechny aspoň trochu lepší šátky si s 6 kily poradí jako nic. Ale je pravda, že takové ty tenké novoškošátky a liitlefrogy jsem nikdy nezkoušela, pro někoho takového musí být pak nosný šátek fakt zjevení :-)

    Ten šátek je pěknej!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam