• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    PETPET: ten úplně vpravo nahoře je Oscha Starry Night Nebula - 25 % divoké hedvábí, 50 % česaná bavlna, zbytek obyč bavlna. je to tenký šátek, ale měl by být hodně nosný, mám ho teď v dlouhodobé zápůjčce a ještě nebyla šance ho zkusit. poreferuju :)

    žirafa je uháčkovaná na objednávku, na fb Janina Varcabová, má takovou černobílou profilovku myslím, háčkuje co kdo chce, má krásný věci, výplň je jako v polštáři nějaké duté vlákno, je to lehoučký a měkkoučký, pořád se snažim aby se z toho stala Bartíkova oblíbená hračka, ale zatim plyšáky ignoruje a spíš odstrkuje. vybrala jsem si na netu zviřátko a barvu klubka kterou ona objednala a vyrobila.

    KOTENCE: koukala jsem, že na šátkománii ho mají, ale stojí kolem 5000 Kč.

    BODY_SUIT: tohle ti fáááákt závidim! s tim bych se chtěla aspoň vyfotit :))
    BODY_SUIT: navíc zakončení s kroužkem vypadá fakt pěkně! kroužek je kámoš :) mám stříbrný, hodí se ke všemu. já nosim ksk vždycky roztažený už někdy od 6 nebo 7 kil, je to pohodlnější, akorát je pak dycky hůř vidět ten vzor, no :/ nejlepší na ukazování vzoru je batoh s chodícím dítětem :D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    BODY_SUIT: Jo ten můj Luluna Geo Fly byl to samé složení. Neuvěřitelně hebká bavlna a nošením se to ještě hodně zlepšilo. Jen už pak nebyl tak nosný a já jsem na ty deky, poslala jsem ho pryč :-(
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    BODY_SUIT: To si děláš srandu!! Tahle barva!!! Aaach
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    BODY_SUIT: Ten je úžasný! :)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    PETPET: Ten je krasnej, co? Hned bych ho chtela!
    PETPET
    PETPET --- ---
    AOTEAROA: tyvogo!! Ten uplne nahore v pravo je co zac? A odkud mas tu uzasnou zirafu?? :-)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Patnáctý šátek je na návštěvě u kamarádky, ale i tak je to slušná hromada :D (ne, není to všechno moje.)



    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BODY_SUIT: vlky? VLKY!?!? Foto!!
    KAI
    KAI --- ---
    BODY_SUIT: tri jsou moje! :D
    KAI
    KAI --- ---
    AOTEAROA: at uz je jaro!!! budu pilovat zada! muj 11m stale na zada neni moc zvykly, ale to se podda. ted v zime na to uz prdim, s tema vsema hadrama me to obtezuje i vepredu :D
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    AOTEAROA: držím palce a dej vědět jak to šlo =)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    některá jste tu psala, že Duhovka má tip na přetažení druhé vrstvy látky přes záda při double hammock, tak tady to je:

    Getting the second backpass right @double hammock
    http://www.youtube.com/watch?v=tD7vPppbLAw


    mám doma teď 15 šátků!! z toho jeden nový tenčí hedvábný v sedmičce, tak si zítra DH zkusím s ním. snad nevyhodim žádnej kus nábytku vzteky z okna :D
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    KAREN: jako ta Tula je jeste taková tuhá, ale kolena má výš jak zadek:)
    KAREN
    KAREN --- ---
    VERCA_ZABA: obligatni dotaz... eeee: neni nak malo podsazenej?? ;)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    sláva, konečně Oťas dorostl do Tuly, mám největší radost. šátek jsem vzdala, ale tohle, to je pro mě, jeho i psa rychlovka, dítě je v Tule upnutý do 10 sekund. jsem nadšená a můžu nosit každej den.)

    SIG
    SIG --- ---
    KOTENCE: rozhodne a koukala. Jsem u duhovky na sekci s trojkama a docela se s tim pokouzlit da, tak se prave tesim Ze zkusim zase neco novyho
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    SIG: Co budes delat s trojkou? Na batoh?
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    JANISKA: já jsem to vázala podle tohoto MAAJAA videa - připadá mi, že tam pěkně ukazuje dotahování, pro jistotu jsem si ho i stáhla do mobilu abych mohla kouknout pro ujištění než si to zafixuju...
    a jestli dáváš batoh tak tohle pro tebe bude hračka =)
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    MAAJAA: Na DH se už delší dobu chystám, ale jsem hrozná konzerva a když se něco naučím, nerada to měním, musím to zlomit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam