• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    AOTEAROA: držím palce a dej vědět jak to šlo =)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    některá jste tu psala, že Duhovka má tip na přetažení druhé vrstvy látky přes záda při double hammock, tak tady to je:

    Getting the second backpass right @double hammock
    http://www.youtube.com/watch?v=tD7vPppbLAw


    mám doma teď 15 šátků!! z toho jeden nový tenčí hedvábný v sedmičce, tak si zítra DH zkusím s ním. snad nevyhodim žádnej kus nábytku vzteky z okna :D
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    KAREN: jako ta Tula je jeste taková tuhá, ale kolena má výš jak zadek:)
    KAREN
    KAREN --- ---
    VERCA_ZABA: obligatni dotaz... eeee: neni nak malo podsazenej?? ;)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    sláva, konečně Oťas dorostl do Tuly, mám největší radost. šátek jsem vzdala, ale tohle, to je pro mě, jeho i psa rychlovka, dítě je v Tule upnutý do 10 sekund. jsem nadšená a můžu nosit každej den.)

    SIG
    SIG --- ---
    KOTENCE: rozhodne a koukala. Jsem u duhovky na sekci s trojkama a docela se s tim pokouzlit da, tak se prave tesim Ze zkusim zase neco novyho
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    SIG: Co budes delat s trojkou? Na batoh?
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    JANISKA: já jsem to vázala podle tohoto MAAJAA videa - připadá mi, že tam pěkně ukazuje dotahování, pro jistotu jsem si ho i stáhla do mobilu abych mohla kouknout pro ujištění než si to zafixuju...
    a jestli dáváš batoh tak tohle pro tebe bude hračka =)
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    MAAJAA: Na DH se už delší dobu chystám, ale jsem hrozná konzerva a když se něco naučím, nerada to měním, musím to zlomit :)
    SIG
    SIG --- ---
    Rozhodla jsem se vystoupit ze sve komfortní zóny. Menim váleček za satek s obrázkem (!!!) ale ty barvy a to slóžo... 20%merino 20%buret... A je to trojka :D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MAAJAA: můj miláček při vázání na záda vždycky narovnává nohy, to se pak váže blbě :-)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KAREN: konkretne 2.3. v Husovicich!
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KAREN: no chystam se na dalsi nosici sraz v Brne, tam se na nekoho obratim.
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    AOTEAROA: já právě zkoušela se starší batoh a vůbec mi nešel a tehdy jí byl tsk rok a půl a nespolupracovala - nakonec jsem to vzdala. Tentokrát jsem zkusila DH s mrňousem a celkem úspěch už napoprvé - teď to ještě vychytat utahování aby mi po delší chvíli neujížděl celý dolů a budu na sebe nejvíc hrdá =)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MAAJAA: naprostý souhlas, jen jsem uváděla batoh jako základní na záda, myslím že kdybys po někom chtěla aby jako první pokus o nošení na zádech udělal DH, tak se na to vyprdne :D ani mně o pořádně furt nejde, ale já mám levý a tuhý ruce, no.

    a když double hammock, tak takovýhle pěkný ;) to musim zkusit na jaře s mužovou sedmičkou, je tenčí než moje tlustá dekka. protože ona dělá ty úvazy hlavně s tenčími šátky, což jde podle mě mnohem snadněji vázat... já mám samý tlusťochy, tenký šátky nerada :)

    Double Hammock Saltwater with a size 7
    http://www.youtube.com/watch?v=BRsj-Jn7tSs
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    AOTEAROA: me se hodně líbí na záda double hammock a už jsem ho i s pětiměsíčním několikrát zkusila a u mrňouse celkem úspěch, zvládli jsme tak i jednu cestu vlakem =)
    obecně mi připadá dh bezpečnější u batohu se mi zdálo že je vyšší riziko vyvrcení...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    já čekám s nošením na zádech na jaro, až začnu nahazovat přes civilní mikinu. to bude paráda!!

    mám sice mikinu, svetr i bundu, co se daj nosit s dítětem na zádech, ale: mikinu a bundu musím upravit s vsadkou na záda a pak to zase vracet dopředu, protože vepředu nosím raději a nosí v tom i muž. a navíc mi vadí, že jak dítěti padá do očí kukla apod, tak to prostě nejsem schopná upravovat. jakžtakž zvládnu strčit mu do pusy dudlík, i když ten už tolik nenosí když je v šátku. mám ale hodně zkrácený zatuhlý šlachy a svaly, takže ruce mám silně neobratný na tu manipulaci dozadu :D

    základní úvaz na záda - batoh:

    Babywearing Basics: Rucksack & Hipscoot
    http://www.youtube.com/watch?v=3m6ZXNOYzz4
    KAREN
    KAREN --- ---
    JANISKA: mne pri noseni na zadech taky dela problem nahodit bundu, natoz pak vlnenej kabat - to jsem jeste ani nezkousela... ale pri pokusech venku se mi osvedcilo, ze staci mit s sebou zrcatko a pak malou kontrolovat pohledem do ty spousty odrazu ve sklech aut, vylohach atd., co se tak po meste nabizej.
    AOTEAROA: ja jsem u noseni na zadech v nositku zas slysela, ze by dite melo umet sedet. coz ta nase 11m neumi, tak zatim nosim na zadech jen doma. a taky me zatim ani tech cca 10 kil nenuti ji hazet venku na zada - vystacim si s krizenim popruhu. jinak mi nositko pro noseni na zada prijde uplne ok, na rozdil od erroru s batohem, kdy se mi dite vykapsovavalo, vim, ze tam je napevno. mam teda satkovy nositko, MoniLu...

    FRENNET: daleko spis bych doporucila zajit za nekym zkusenym, kdo ti to ukaze, podpori te a muze asistovat. my byly s KAI snad se 4m detma? a nejak jsme to daly :)))
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    JANISKA: ja si na tebe vzpomela, no nemam na to odvahu. Musim si najit nejake video.

    VERONIKAEMA: jj, vem, vem a davej napit pri vzletu a pri pristavani. Kvuli vyrovnani tlaku v usich.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam