• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    SIG
    SIG --- ---
    PROMETHEA: ja mela konopnej didymos mystic petrol ale pri osmi kilech uz to pro me nebylo nic moc. Ale naprosto bozskej. Nicmene ted po poslednim testovani pro mimino a na hodne dlouho nemuzu doporucit nic jinyho a to sestrice geo cooling river myslim. Bledemodry. Bavlna bambus hedvabi naprosto dokonalej!! Naprosto! Barva trochu neprakticka ale tenounkej nejhebcejsi na svete a 11kg s prstem v nose. Ted ho ma kamoska s 13kilovym a uvazuje o koupi ;)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    Poradite mi, jakym smerem hledat, nebo i klidne konkretni satek:
    S prvni dcerou jsem nosila v satku od hoppediz, mekci bavlna, na leto idealni, byla jsem s nim docela spokojena, az na to, ze i kdyz jsem utahovala dost, pri tezsim diteti se stejne trochu provesil. Ted bych rada nejakej tvrdsi, asi s primesi z konopi, poradite?
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    ja to letos vyresila vsadkou od bellyboo.cz, nejsem z ni ale uplne nadsena, myslim si, ze mohla byt podstatne sirsi.. jsem sice hubenour a i malej je celkem zizala tak to zvladame v normalni my bunde, ale verim, ze nekdo normalnich rozmeru by mohl byt rozcarovan.. nebo pak musis mit asi sirokou bundu jako takovou..

    libi se mi ale, ze na to maj prave nekolik variant zipu a sedi mi fakt do vsech kabatu a bund co mam..
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    KLAIR: Mě se včera ptala paní v tramvaji, kde jsem koupila ten úžasný kabát, poprvé. Mám nosící vlna + bambus od AW, obdivuje ho moje máma i tchyně. Ale už je vyprodaný, jen na šátkománii mají poslední XS kus. Já ho mám z druhé ruky, je vážně super, pokud ho někdy budu prodávat, nepůjdu pod cenu, za kterou jsem ho koupila. https://www.satkomanie.cz/cs/vlnene-nosici-kabaty/32-angel-wings-kabat-vlna-bambus.html
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KLAIR: Nevím, jestli by to na tebe bylo dost elegantní, ale jsem nadšená z nosící bundy I love mum. Zhruba tak pětkrát do týdne mě někdo zastavuje na ulici s otázkou, kde jsem ji koupila :o)
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    SOLEI: znama si nechavala sit po kibicku,ze je ji pohodlnejsi. ma hodne mohutnej bederak a asi i ty ramenni popruhy,co si pamatuju. verim,ze bude pohodlny,ale vzheldem k tak mega bederaku si nedovedu predstavit,jak se v tom da nosit v lete,to musi bejt 'parba'.
    KAI
    KAI --- ---
    AOTEAROA: no dobra dobra :D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    KAI: Tak se prosímtě podívej na ty šátky zítra, až je vybalíš z krabice ode mě, a pak mi přijď říct, že středovky nejsou naproti sobě, jo? :-D
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KAI: Ja je mam na stredu, brano bez cipu.
    KAI
    KAI --- ---
    AOTEAROA: vsechny satky co mam to tak maji! :D stredovka je vzdy ve stredu te ktere strany. satek neni obdelnik, ale parallelogram (jsem si to kvuli vam musela vyguglit :D ), tak proste kazda strana ma stred jinde a stredovky nemuzou byt naproti! :D
    File:Simple parallelogram.svg - Wikimedia Commons
    https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Simple_parallelogram.svg
    KAREN
    KAREN --- ---
    SANCHA: vypada super :) ... az na tu cenu, to teda jo 8o
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    AOTEAROA:
    MULTICAT:

    ano prosim stale v nasich sluzbach (+:

    SIG
    SIG --- ---
    KLAIR: moje zkusenost - jakmile das do sebehezci bundy dite vzdycky z toho bude stan. Bohuzel :/
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    KLAIR: resila jsem kabat tehotenstvi + nosici. Nenasla jsem zadnej podle mych predstav: a tak to vyhrala vsadka do bundy-rovnou se tremi adaptery (moje stara zimni kabato-bunda, jarni bunda, a muzova jarni bunda).
    Moje se jmenuje KUMJA, ale tusim, ze v materskym auditku mi nekdo postoval i cz produkt.
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    KLAIR:http://www.mamasegra.cz/celou zimu chodím jen v něm a cítím se v něm skvěle. :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    testovali jsme v naší miniskupince Dekky :)





    KAREN
    KAREN --- ---
    KLAIR: mam vlnenej zavinovaci od Angel Wings. je fajn, pro me o hodne lepsi pocit nez v softshellovym "pytli" (mam Loktushi, to je v ramci moznosti, myslin, jeste celkem... sik?), akorat mi ted, po pouhych dvou mesicich, zkolaboval sroubovaci knoflik (Cnoffs) - jinak vypada zatim bez uhony, nosim denne batoh...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    KLAIR: kabát od Angel Wings. Jinak jsou to všechno obecně spíš softshell bundy. Nemám s ním osobní zkušenost, ale z fotek vypadá elegantně. Akorát to bývá špatné se skladovými zásobami :-/
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Máte prosím zkušenost s nějakým hezkým elegantním nosicím kabátem?
    případně máte zkušenost s bundami z bonprixu? nosím v těhotenské bundě a je to strašně pytlovité, chci něco, v čem se nebudu cítit tak blbě.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    AOTEAROA: a tady moje 12 denni V. :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam