• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    SIG
    SIG --- ---
    BODY_SUIT: bestie! Kamoska kdyz ho vybalovala tak rikala ze ji to malem zlamalo ruce :D ale jak rikam moc rada bych si ho zkrotila
    SIG
    SIG --- ---
    SIG: oproti tomu jsem ted mela jeste kilimanjaro, nadherna fialova. Ale to se tahlo jako zvejkacka, hodne pruzny, to ta Annca je pevna. Kili bych prirovnala k vatanai frozen rose jen v obeznim provedeni, toho je v taste tak do trictvrtin. Taky decka ale takova prijemna
    SIG
    SIG --- ---
    PROMETHEA: je to deka, je ho plna taska. Na zjev prekrasnej. Libil by se mi abych si ho mohla vymazlit a sledovala jak mekne. Takhle hrozne skrabal ruce takovy struhadylko. Ale myslim ze na batole dokonaly nesla jsem v nem jednou asi jen tri kilaky a nic. Ale je ho fakt hodne na ramenou pod bunou, uzel jak krava, nastesti drzi na jednom
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    SIG: k tomu folk annapurna jeste dojmy?
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    Mate nekdo od tech sestrice ten folk annapurna? Pro tezky deti a batolata?
    SIG
    SIG --- ---
    PROMETHEA: koukni na nej je to fakt utkana božkost. O par prispevku niz jsem se o nem myslim zminovala
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    SIG: to zni super!!
    SIG
    SIG --- ---
    PROMETHEA: ja mela konopnej didymos mystic petrol ale pri osmi kilech uz to pro me nebylo nic moc. Ale naprosto bozskej. Nicmene ted po poslednim testovani pro mimino a na hodne dlouho nemuzu doporucit nic jinyho a to sestrice geo cooling river myslim. Bledemodry. Bavlna bambus hedvabi naprosto dokonalej!! Naprosto! Barva trochu neprakticka ale tenounkej nejhebcejsi na svete a 11kg s prstem v nose. Ted ho ma kamoska s 13kilovym a uvazuje o koupi ;)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    Poradite mi, jakym smerem hledat, nebo i klidne konkretni satek:
    S prvni dcerou jsem nosila v satku od hoppediz, mekci bavlna, na leto idealni, byla jsem s nim docela spokojena, az na to, ze i kdyz jsem utahovala dost, pri tezsim diteti se stejne trochu provesil. Ted bych rada nejakej tvrdsi, asi s primesi z konopi, poradite?
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    ja to letos vyresila vsadkou od bellyboo.cz, nejsem z ni ale uplne nadsena, myslim si, ze mohla byt podstatne sirsi.. jsem sice hubenour a i malej je celkem zizala tak to zvladame v normalni my bunde, ale verim, ze nekdo normalnich rozmeru by mohl byt rozcarovan.. nebo pak musis mit asi sirokou bundu jako takovou..

    libi se mi ale, ze na to maj prave nekolik variant zipu a sedi mi fakt do vsech kabatu a bund co mam..
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    KLAIR: Mě se včera ptala paní v tramvaji, kde jsem koupila ten úžasný kabát, poprvé. Mám nosící vlna + bambus od AW, obdivuje ho moje máma i tchyně. Ale už je vyprodaný, jen na šátkománii mají poslední XS kus. Já ho mám z druhé ruky, je vážně super, pokud ho někdy budu prodávat, nepůjdu pod cenu, za kterou jsem ho koupila. https://www.satkomanie.cz/cs/vlnene-nosici-kabaty/32-angel-wings-kabat-vlna-bambus.html
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KLAIR: Nevím, jestli by to na tebe bylo dost elegantní, ale jsem nadšená z nosící bundy I love mum. Zhruba tak pětkrát do týdne mě někdo zastavuje na ulici s otázkou, kde jsem ji koupila :o)
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    SOLEI: znama si nechavala sit po kibicku,ze je ji pohodlnejsi. ma hodne mohutnej bederak a asi i ty ramenni popruhy,co si pamatuju. verim,ze bude pohodlny,ale vzheldem k tak mega bederaku si nedovedu predstavit,jak se v tom da nosit v lete,to musi bejt 'parba'.
    KAI
    KAI --- ---
    AOTEAROA: no dobra dobra :D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    KAI: Tak se prosímtě podívej na ty šátky zítra, až je vybalíš z krabice ode mě, a pak mi přijď říct, že středovky nejsou naproti sobě, jo? :-D
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KAI: Ja je mam na stredu, brano bez cipu.
    KAI
    KAI --- ---
    AOTEAROA: vsechny satky co mam to tak maji! :D stredovka je vzdy ve stredu te ktere strany. satek neni obdelnik, ale parallelogram (jsem si to kvuli vam musela vyguglit :D ), tak proste kazda strana ma stred jinde a stredovky nemuzou byt naproti! :D
    File:Simple parallelogram.svg - Wikimedia Commons
    https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Simple_parallelogram.svg
    KAREN
    KAREN --- ---
    SANCHA: vypada super :) ... az na tu cenu, to teda jo 8o
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    AOTEAROA:
    MULTICAT:

    ano prosim stale v nasich sluzbach (+:

    SIG
    SIG --- ---
    KLAIR: moje zkusenost - jakmile das do sebehezci bundy dite vzdycky z toho bude stan. Bohuzel :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam