• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    SIG: Děkuju, zkouším jí psát po mesendžru, ale je otázka, jestli a jak se jí zobrazí.... ?

    Děkuju ti, jdu si zažádat o přístup
    SIG
    SIG --- ---
    BLANITCHKA: moderni nosicky jestli tam nejsi muzu dat echo majitelce ze napises zpravu (?)
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    SIG: Co to je prosím za skupinu? Podle screenshotu to nedokážu identifikovat :(

    SIG
    SIG --- ---
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIG: Jo ty myslíš jeleny:). Ty bych nechala Blanitchce asi, já radši ty vlky (někdo je tu ma, tak se hlásím kdyžtak:)))
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIG: Kdee???
    SIG
    SIG --- ---
    CAMELLA: monochrom je na prodej na fb v 6 asi za dvojku?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BLANITCHKA: já jsem na to narazila když jsem hledala vlky :D
    (jinak to tu zatim jen očumuju)
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    CAMELLA: Ale to je přesný!!!!

    :))))


    Ukládám si a zkusím jim napsat- děkuju.


    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: (a samozřejmě neodpovídá plně tvému zadání)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BLANITCHKA: Luluna má jeleny, ale asi nejsou dostupní (aneb shodou náhod jsem na to narazila právě před pár minutama) https://www.enormie.cz/satky-na-noseni-deti/645-luluna-geo-deer-monochrome.html
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    Napadlo mě, že možná budete vědět, nebo aspoň poradíte, jak nejlip googlivat.

    Chtěla bych si pořídit šátek/nosítko s designem "jelen"- klidně nějak stylizovaně/graficky.

    Nejradši bych podpořila nějakou českou firmu a nerada bych kupovala aliexpres.

    Šátek velkej (já mám 190cm) a přiměřeně letní (zimní/ přechodovou variantu mám). Může být nový i sekáč

    Viděl někde někdo něco s jelenem?

    :)))


    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Prosim vas, kdo je z Brna. Nedostala jsem se na dnesni osahavarnu a teda dite neumim navazat na zada. Nejak jsem se to pokousela udelat sama doma. Tak jsem se nezapotila uz dlouho! Nemuzu nekoho z vas poprosit abychom se nekde v Brne potkaly a ukazaly jsme si to?
    Platim kafem, zakuskem nebo necim dle vaseho vyberu.
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    SOLEI: Já ho měla na testování a mně nesedlo, přišlo mi takový dost tuhý, ale mám šátkový vázací, tak jsem díky tomu asi zmlsaná.
    KAI
    KAI --- ---
    AOTEAROA: hezky! to je od tyrkysove jen kousek ;)
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    Prosím vás, mám takovej lama dotaz, když prodáváte nosítko šité z šátku, jak nastavujete cenu? Cena původního šátku + cena ušití, nebo o něco snížená cena původního šátku + cena ušití?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    KAI: ve skutečnosti je to spíš taková "jarní zelená". Ale fialová tam je, ano :) možná ta fialová zkresluje a dělá tu zelenou zelenější, nebo to dělá ta bílá osnova (nebo jak se to jmenuje). výrobce píše "fialová Ultra violet a zelenkavá Arcadia".
    KAI
    KAI --- ---
    AOTEAROA: tak ale prece jenom je tyrkysovo-fialovej, no ne?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Po vybalení z balíčku a po prvním praní :)



    SIG
    SIG --- ---
    AOTEAROA: fern mesmeric je muj sen. To jsou tyhle barvy dotazeny k dokonalosti :) ale ta lafice je fakt uzasna. Na to ze je to povetsinou bavlna (14%hedvabi) tak je to neco naprosto novyho
    A ti vlkodraci taky. 20buret 20vlna nejvonavejsi zalezitost. Strasne zvlastni struktura... Fakt supr. Jsem nadsena,ze se mi takhle na sklonku postestilo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam