• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    POZITRON: ja teda satkovala asi od dvou tydnu, vzdycky jsem slysela jen o rozdeleni uvazu, co jsou a nejsou vhodny pro novorozence
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    PROMETHEA: to samy rikala i pediatricka, Markova pater by z toho nadsena nebyla. dokud dite nedrzi poradne hlavu, je nositko zlo a to samy plati pro satek
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    POZITRON: to slysim prvne, dekuju za info. Cekala bych spis, ze se to fyzio nelibi u matky
    KAI
    KAI --- ---
    POZITRON: nic nemen ;) ja mam pocit, ze nyx uz je na nejake meneni ikonec cely nejaky stary :D pryc jsou doby, kdy si treba koudy menil ikonky jak ponozky :D
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KAI: je to ot, ale mam tu ikonku od roku 2001 a je mi lito si ji zmenit, jsem na ni zvykla. vim, ze je na ni nasranej chlap, ale tehdy jsem tady potrebovala bejt pred spoluzakama inkognito, proto i muzskej nick. :) a dekuju
    AOTEAROA: dik, nafotim lip a pak se rada dozvim, co udelat lip nbo jinak.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    PROMETHEA: protoze mel kluk moc tezkou hlavu a ve vertikalni poloze byl takovej zhroucenej. byl to i duvod, proc mu trosku dyl trvalo, nez zacal past.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    POZITRON: muzu se zeptat, proc jste meli zakaz? Narazila jsem na nedoporucovani noseni na strankach fyzio celkove k rekonvalescenci po porodu
    KAI
    KAI --- ---
    POZITRON: je, ja te asi poprve vidim na fotce :) vypadas dobre! slusi vam to :) vypadas pratelsteji jak na ikonce! :D :D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    POZITRON: z té fotky není vidět nicmoc víc, než že ti to sluší :-) cjcjce to dát ruce pryč a fotku spíš ze strany a zepředu, bez těch rukou.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    POZITRON: a uvitam jakoukoli radu, co je spatne
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SIMCIIQ: U Manducy to chce hodně si pohrát s nastavením všech pásků, rozdíl mezi super pohodlným nošením a bolestí zad je nepatrný. Mně hodně vyhovuje po nasazení dítěte a dotažení ještě trošku přitáhnout ty přední pásky na ramenou, co vypadají, že tam skoro k ničemu nejsou. Dítě se víc přibalí k mému tělu a těžiště se sjendotí.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    teprv se s nositkem ucime, driv jsme meli od rehabilitacni zakaz :)

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Za měsíc začíná festival těhotenství, porodu, rodičovství.
    Bez dobrovolnic a dobrovolníků by nemohl fungovat...
    S kterou z vás se potkám?

    Dobrovolnictví | Světový týden respektu k porodu 2018Světový týden respektu k porodu 2018
    Dobrovolnictví | Světový týden respektu k porodu 2018Světový týden respektu k porodu 2018
    http://respektkporodu.cz/dobrovolnictvi/

    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    v Praze se dají vyzkoušet nějaká nosítka:
    ZkusNosítko.cz - půjčovna a e-shop s nosítky
    https://www.zkusnositko.cz/
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Evropský týden nošení dětí Praha
    https://www.facebook.com/ETNDPraha

    Nosící miniveletrh Praha 2018
    https://www.facebook.com/events/907571119431254/
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    kdybyste některá storcha výhledově do dvou měsíců chtěla prodávat, klidně napište, nespecham na něj, ale teď se poustim na bazarovy lov.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    AOTEAROA: me bolely zada z noseni na brichu prave :( ze storcha nikdy nic nebolelo a jinak cvicim 5x tydne, takze kondicku mam hodne dobrou..
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    nestalo se vám taky, že mládě přitisklo čenich na hrudní kost tak, že nemohlo dýchat? můj exemplář to teď dělá. dusí se, ale tu hlavu nezvedne!
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SIMCIIQ: Jak moc jsi doteď nosila má zádech? Buď máš špatně nastaveno, anebo prostě ještě nejsi na to dost zvyklá, jsou to jiné svaly než nošení na břiše. Já taky po nošení na zádech poznám že jsem stála a chodila nějak jinak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam