• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MAAJAA: to slyším prvně.

    každopádně já MOC doporučuju eshop http://satkyanositka.cz/ - jsou tam moc milí lidé a když tam něco seženete, často je to trochu levnější než jinde. nakupovala jsem tam 2x a velká spokojenost.
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    KLEVKA: oficiální eshop má drahé poštovné
    ještě jsem dnes našla eshop babooca.cz - nemáte s nimi někdo zkušenost?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KAI: dekuju
    KAI
    KAI --- ---
    POZITRON: krasni jste!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    VERONIKAEMA: uzasne fotky...fotografka zrejme profik, protoze zadne peripetie ani nepohody z fotek nekoukaji (+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MAAJAA: oba eshopy co pises jsou ok... ja osobne jsem objednavala posledne satkomanii a vse ok i s vracenim penez....
    nebo me napada primo u fidely ale jsou zahranicni... https://fidella.org/en/baby-wrap-portal
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    VERONIKAEMA: Krásné, ani se nechce věřit, že to bylo "šílené focení" :)
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    VERONIKAEMA: tak jsem na ně koukala, jak jsou krasny. Na to jaký jsi popisovala peklo s focením jsem čekala něco fakt jinýho :)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Testovali jsme Onbuhimo maked by Luccy Toddler. Použili jsme asi 3x, ale buď jsem nepřišla na to, jak to řádně utáhnout nebo prostě nosítko nesedlo. Nicméně designově je moc hezké, líbí se mi i to, že je takové pevnější. Trochu mi chyběl bederní pás, ale to je asi spíš o zvyku a třeba s těhotenským bříškem to je určitě pohodlnější varianta, než klasické nosítko.

    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    Mám dotaz kde nejlépe/nejspolehlivěji koupit Fidella fly tai? Šátkománie, išátky nebo jinde?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    :-*

    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    CAMELLA: mají "atelier" někde v Praze 7, vygůgli. nikdy jsem tam nebyla, teď jsem v podstatě Vatanaie viděla podruhé v životě (a poprvé ty byly samé starší tenké bavlňáky apod v takových těch hodně ezo-lesana oranžových odstínech, což není nic pro mě).
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    AOTEAROA: kde se na to člověk muže mrknout? Bambusak na novoše mě zajímá :))
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ťuťuťuťuťuťuuuuuuuuu :)



    https://www.facebook.com/wrapyouinlove/
    IFKA
    IFKA --- ---
    AOTEAROA: ještě čekám na další releasy, co budou během pár týdnů. dost mě teď natěšili :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    IFKA: dneska jsem je viděla osobně a naprosto mi učarovaly! Předtím jsem tu značku moc nemusela, ale ty jejich letošní šátky jsou fakt pecka. Měli tam ultra úžasné bambusáky na novoše, krásné tussahy, a jednu dechberoucí bavlnu :-D
    IFKA
    IFKA --- ---
    IFKA: dík za rady, holky. tak nakonec to padne na nějaký vatanai, ale asi ještě jiný. mají pravidelně předváděcí srazy v showroomu a dost mi učarovaly designem i cenou :)
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    Nejdete dneska nahodou nekdo na ten nosici miniveletrh v Praze?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    VERONIKAEMA: naprosto chápu. mám s tím vlastní zkušenost :D akorát jsem nefotila profi fotky, ale šla jsem za barák s manželem vyfotit si šátek, než ho pošlu na ušití nosítka. po chvíli jsem vypustila asi 30 velmi sprostých slov, byla jsem velmi nepříjemná a chtěla jsem odejít domů. vznikly fotky, kde není dítěti vidět obličej (protože řvalo :D), a já si třeba tady prohrabuju vlasy, protože už jsem byl vzteklá jak mi je vytahuje z culíku, což nesnášim – a taková pěkná kontaktní fotka z toho je :D

    kdo nic neví, nic nepozná. produkt se prodá i tak :) tak sem pak fotky nahoď ;)

    JANISKA
    JANISKA --- ---
    VERONIKAEMA: Soucítím. Ale ono to docela dává smysl, moje dcery vždycky spolehlivě poznaj, když mi není dobře a "přejde" to i na ně. A jde to teda dost poznat i při nošení. Člověk si říká, proč nemůžou děti působit na nemocné matky terapeuticky jako třeba kočky :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam