• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    HABRENKA: Musím přiznat, že já děti na záda přehodila dřív, než si sedly. A dokonce paní, co jsem u ní teď na jaře byla na kurzu úvazu na záda, říkala, že zrovna tohle moc neuznává, že ta ergo poloha tam je a mělo by to být ok i dřív. Samozřejmě pokud se dítě bude hroutit, dávat ho tam nebudu...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    HABRENKA: protože v nositkach se prý na zádech děti mají víc tendence hroutit a nebýt úplně dobre zakapsovany než v šátku, který se da lépe dotáhnout. Není to speciálně o manduce, ale o nositkach
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    Máte někdo prosím video, kde vážou do batohu pětiměsíční? Hlavičku drží krásně, ale nevim, jak to na těch zádech “ubalancuje” :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    AOTEAROA: proc v manduce na zádech az když samo sedi?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    PROMETHEA:
    v manduce, když samo sedí.
    v šátku, když si troufneš.

    doporučuju nacvičit batoh (konce už nějak zamotáš) a pak dle odvahy přistoupit k dalším úvazům, co se ti budou líbit třeba u Duhovky.

    zrovna si řikám že si se svým pětkovým šátkem možná zkusim tuto verzi DH:
    Double Hammock Tied at Shoulder (size 4)
    https://www.youtube.com/watch?v=9eYK-U5Yp6M
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    Prosimvas, odkdy se da nosit na zadech:
    v manduce
    V satku (evtl. jake uvazy doporucujete pro dite 5m a trochu neohrabanou matku :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MYRTHIE1: diky....
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    KLEVKA: Ahoj, je to spíš růžová, taková malinová a ta druhá strana je spíš světle růžová.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MYRTHIE1: ahoj ta lenka je zajimava, jen prosim tebe je to ruzove, nebo cervene, to nositko? dekuju...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    myslím, že tady... nebo ne? no nic, tak už mám odjinud...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    A obnovuju Vatanai Orkney.
    Dohromady s Manducou za 2000, kdyby nektera z vas chtela low cost noseni od zacatku do konce :-)
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Vatanai Orkney / Praha Západ/Praha / 1400 CZK ]
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLAIR: Mohla, vid. Ja to tu moc peclive nesleduju... tak to sorry, no :-(
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    KLAIR: a ptala ses nekde? :-D Taky mam jednu co nechci.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KOTENCE: a nemohla jsi mi jí prodat, když jsem před měsícem sháněla?
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Nestvete me! Zrovna davam Manducu do trziste a vy ji tu pomlouvate...
    Takze tady spam:
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Manduca / Praha Západ/Praha / 800 CZK ]
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MYSKAZBRISKA: zkus si na fb najít, jestli nemáš tam kde bydlíš poblíž nějakou regionální skupinu, kde by sis mohla nosítka vyzkoušet a osahat
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MYSKAZBRISKA: prave ze je spousta různých nositek, ergo ani nemá všechna nosítka ergo, na to bacha...spis to jeste prozkoumej, ať zbytecne nekoupíš předraženou pitomost...hodně lidi ani nic jiného nezná, než ergobaby nebo manduca, což je skoda :)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    MYSKAZBRISKA: zkousela jsem manducu a storchenwiege a rozhodla se pro storcha, ale ja tam jela s mesicnim prckem a manduca je od 4.. pouzivam az ted na rocni.. uplne pohodlna na zacatek neni, bych rekla muj nazor..
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    CAMELLA: moc se v tom nevyznám, z recenzí mi tohle a Ergo vycházelo jako dobrý produkt
    KLAIR:
    SUFFOCATE:
    SIMCIIQ: nejsem z Prahy, ale mám to jen 25 minut vlakem. Zatím jsem si s kočárem na cestu vlakem netroufla. V té půjčovně to je asi nejlepší vyzkoušet ty produkty před půjčením i s dítětem,co?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam