• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    KAI: je to bavlna, ale nositko stoji pres pet tisic a to je vic, nez jsem ochotna dat. Ale treba se nejak dohodneme.

    KLEVKA: rostoucí a moc fajn. Ma hodne polstrovane popruhy a ty se daji křížit a zapínat vepredu na bederaku.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: Jj a das prat na ruční praní, tenhle program je šetrný a ma nízké otáčky.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: aha, takze jen zapnu prezky a hodim tam ty nositka jo?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: to povlečení se už ted nedoporučuje, prý pak špína zůstane uvnitř povlaku.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    KLEVKA: to spis jsem myslela kvuli omlaceni bubnu :)
    Gel prave nemam a nechce se mi kvuli jednomu prani kupovat, tak snad jednou nositka zvladnou prasek.. peru je ted poprve..
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KAI: dekuju ! to je supr ze uz i oni ho delaj, ta baby verze byla tehda naprosto perfektni....
    KAI
    KAI --- ---
    LUCIMO: jaké má ten šátek složení, že je drahý? Zas aby to nebyla nějaká citlivá fajnovka, to by v nosítku bylo děsně nepraktický.

    KLEVKA: LennyUp je nové rostoucí nosítko od Lennylamb Lamb :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    AOTEAROA: ho vezmi a časem ho od tebe rada odkoupim :))) ten peacock je nádherný :))
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    lenny up to je nejaka zkratka, nebo nejaka novinka u tech nositek? na anezku jsem mela kdysi lenny lamb...To je to stejne?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIMCIIQ: tak jak pises klidne ok...s tim povlecenim je to pro me novinka (+: osobne davam eko praci gel....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    LUCIMO: me se libi ty spodni dve...a momentalne osobne bych si vzala to srdickovy nositko....
    KYO
    KYO --- ---
    Koupit šátek na nošení dětí z biobavlny Didymos Lisca Minos
    http://www.didymos.cz/lisca/23-satek-didymos-lisca-minos.html

    mam novej satek.... didymos, maximalni spokojenost. jen 190 gramaz a tak krasne do nej dite zapadne, to je nadhera. sto procent, pokud muzu hodnotit.

    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Prosim jak vybrat Manducu a Storcha nositko?
    Prala bych na 30, co nejmin otacek, strcila bych obe nositka se zapnutymi prezkami do polstarovych povleceni, nasypala trosku praciho prasku a zapla? Susila na dennim svetle? Diky
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    LUCIMO: nakoukla jsem sem náhodou, líbí se mi všechny tři a ty paní, které je mají, docela taky. To pomůže přesvědčit:) Mám doma asi 10let nepoužité dlouhé sárí, nevím, na co jiného by se dalo využít než jako nosítko. Je podobné tomu třetímu, modrá, zelená, ještě šedá.
    To mě jen tak napadlo, když jsem to chtěla rozstříhat:)
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    KAI: ten to asi vyhraje. Uz jsem ho v isatky.cz trikrat osahavala...odrazovala me cena, ale takhle na dvakrat to bude asi snesitelnejsi...

    AOTEAROA: to byla rychlost. Na isatky.cz je skladem. Myslim, ze ho nemaji ma webu, ale fyzicky tam je. Zkus zavolat a poptat se, pani majitelka je skvela, vstřícná.... Treba i ta cena nebude tak zla... ten muj Saphir je drazsi.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    LUCIMO: Tak už jsem lenny up zkusila a je pro mě asi lepší než andala nakonec. Akorát ten Peacock je tak drahý, navíc téměř všude vyprodaný, že asi půjdu do něčeho jiného, ale jsem děsně vybíravá :-)
    KAI
    KAI --- ---
    LUCIMO: ja mam slabost zrovna pro ten srdickovy Saphire nebo jak se jmenuje
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    AOTEAROA: urcite ho zkus. Ja jsem ted chvili musela nosit ve fidelle, která je moc fajn, mekkoucka, ale moje ramena ji nedávají.... zkousela jsem i tu fidellu 2.0 a taky mi neni tak pohodlná, jako lennyup.
    Tak ted vybírám vzor. Ten around the world mi učaroval jako šátek. Tak mozna vezmu to tmave nositko a světly ring sling. Ten peacock je na mne asi moc romanticky, nebo jak to rict...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    LUCIMO: Já si chci koupit to Peacock Fantasy :-) akorát jsem neměla ještě šanci zkusit Lenny Up.
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    Prosim o radu... které nositko si vzit. Je to lenny up, jde mi jen o vzor. Vyreklamovala jsem to vysisovane, s nositkem jako takovým jsem spokojena, ale je tolik hezkých vzoru...





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam