• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    LUCIMO: Já si chci koupit to Peacock Fantasy :-) akorát jsem neměla ještě šanci zkusit Lenny Up.
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    Prosim o radu... které nositko si vzit. Je to lenny up, jde mi jen o vzor. Vyreklamovala jsem to vysisovane, s nositkem jako takovým jsem spokojena, ale je tolik hezkých vzoru...





    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Diky za tipy! ;)
    KAI
    KAI --- ---
    IRINASH: tady mas treba ten Larimar v petce za 34 ecek :D
    Basic Line Baby Sling - LARIMAR, Broken Twill Weave, 100% cotton, size S (grade B)
    https://en.lennylamb.com/web_page/11420
    KAI
    KAI --- ---
    IRINASH: Larimar bude asi v pohode, ale triletaka bych v tom teda tahat nechtela, jak pisou na strankach, ze muzes :DD

    Jeste mrkni sem na stranky Loktushe do sekce satku druhe jakosti, ty mivaji nejake drobne chybky casto okem temer neviditelne a na noseni nemajici zadny vliv. Aktualne tam maji nekolik satku velikosti 5 pod 2000! https://www.loktushe.cz/cs/ii-jakost-131/

    Pak jeste stoji za to upozornit, ze Lenny Lamb prodavaji satky druhe jakosti za priznivejsi ceny https://en.lennylamb.com/shop/by/erp_product_type/long_woven_wraps/erp_grade/2nd_grade
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    IRINASH: tak do ty skupiny do 2 tisíc napis, co chceš, nabídnou ti i šátky, co nejsou v albech. docela se to tam točí.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    AOTEAROA: Lenny Lamb Larimar je spatnej? Normalne zadam do guglu nazev znacky a co z toho vyleze, z toho vybiram. :D Satky do 2000,- jsem zkousela, tam se mi bohuzel zadnej satek nelibil, tak jeste kouknu do ty druhy skupiny.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    IRINASH: Prosímtě kde ty šátky hledáš? Zkus se připojit do skupiny Nosíme děti na fb, tam si najdi záložku fotky, záložku alba, najdi album velikost 5 a tam se podívej. Určitě něco najdeš :-) nebo skupina šátky do 2000 Kč. A dost prodejců v těchto skupinách má i svůj feedback, tedy hodnocení prodejů, to je výhoda oproti nákupu na bazoši atd. Nebo pokud chceš nový, napsala bych prostě svoje požadavky přímo do isatky nebo satkomanie nebo vatanai nebo loktushe atd :-)
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    KLAIR: Velikost 5, mam 6 a ten je dlouhej. Na strankach Didymos jsem cetla, ze na uvazani krize s kapsou je vhodna 6, tak jsem ji koupila.

    KAI: Jeee, to jsi hodna, ale ja si strasne nerada pujcuju veci, nahoda je blbec a nerada bych ti ho treba znicila. Nejsem zadnej nicitel veci, ale nikdy nevis. :)

    Co treba Lenny Lamb Larimar? Pisou tam, ze nema zadny vahovy omezeni a je za hodne dobrou cenu.
    KAI
    KAI --- ---
    IRINASH: čéče já ti asi pošlu na dočasný půjčení svůj na novoše, Loktushe Brusinky vel. 5, stačila by ti? Jen ho teď má u sebe ségra a je na dovolené, ale už ho nepoužívá.
    KAI
    KAI --- ---
    IRINASH: nekupuj si šátek který se ti nelíbí :D
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    IRINASH: jak velkou velikost potřebuješ?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    IRINASH: hm, tak hlavně nedávej aviváž a per v jemném prostředku
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    AOTEAROA: jo, to je fakt, nezaznamenala jsem, ze už je takhle velký.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Sanami - pastelka - co myslite? Sice se mi moc nelibi, ale je to jedinej satek moji velikosti v lokalni skupine.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    CAMELLA: Ja a stitky, sakra. :D Koukam na little frog a docela se mi dva satky libi, akorat ta nosnost... Pisou do 10 kg a syn ma uz ted pres 5 kg. :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    CAMELLA: už jsou mu dva měsíce, to už bych úplně tenký šátek nekupovala. Spíš něco z druhé ruky co je skutečně zanošené. Nebo třeba nějaký yaro la vita tenčí, ale s příměsí.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    IRINASH: spis bych klidně na letního novoska koupila bambusovy little frog, jsou prý super a za fajn cenu. Jen je to na chvíli, nejsou moc nosný, ale pak ho prodas. A co e tyče prvního prani, měla bys prát dle stitku na max teplotu udanou výrobcem. Prani je dokončení výroby šátku prý.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    KLAIR: Na shopu zadnej navod nemaj, takze jsem to hodila do pracky na 40°, jako vetsinu bavlnenych veci. :)
    KAI: Mozna by to bylo lepsi, koupit nejakej tenkej... A hlavne kratsi, neodhadla jsem velikost, takze mam jeste k tomu hrozne dlouhej satek. :D Zkusim tu vanocku a uvidime. Vcera jsem narazila na Yaro broken twill 33, ten by mozna sel? Akorat je blby, ze je bilej, to si prcek jednou ublije a bude flekatej.
    JANISKA: Nezkousela, kouknu na to. :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    KAI: vánočkování = vlastně z šátku rukou háčkuje řetízek :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam