• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: jinak kdybys chtěla vyzkoušet Storcha, tak jsem si ho nakonec pořídila :). Nějak zatím nemám takový morál motat šátky v tomhle vedru .)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: zhruba tak nějak. nevím, jak moc ten obdélník tvarovanej, viděla jsem i střihy s obloukama, gugl napovi
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: tak to bude něco jako obdelník a z něj dva cancoury kolem pasu a dva přes ramena ne? :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    VAMPY: já jen guglila, už nic ani z toho otevřený nemám, ale princip je prostě jednoduchej.
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    Strihy? Ukate :)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    PROMETHEA: uz vyreseno! Za 3,50€ plus postovny mi ho poslou primo od Storchenwiege
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    fakt je tak jednoduchý ušit mei tai, jak to podle návodů vypadá? jakože až si vyberu nějakej další šátek, tak můžu to moje vatanai kuchnout a ušít si ho sama? nebo v tom je nějakej trik? :-)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    Nemate prosim nekdo na odkoupeni pytel na nositko Storchenwiege? Nositko mam pujceny, a pytel jsme asi vytratili na dovoleny.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    když se na to budu cítit, půjdu se podívat, kdybyste se některá chtěla přidat.
    Zdravé nošení a vázání do šátku - Čas pro rodinu
    http://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/zdrave-noseni-a-vazani-do-satku
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    GUDRUN: děkuju :-) šátek je Baie Crystalline Nature.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    AOTEAROA: moc pěkný! co je zač ten šátek na třetí fotce?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    zase jsem si trochu zafotila... :) holčinu jsem našla přes svou poptávku po "modelkách" v nosící skupině, viděly jsme se poprvé. byla neuvěřitelná, během té hodiny zvládla tři různé šátky a vzhledy včetně převleku a přelíčení a to s dvěma dětmi!







    YELI
    YELI --- ---
    MULTICAT: Bezva, to jsem potřebovala slyšet.. Dekuji
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    YELI: mam ji na syna od dvou let, budou mu ctyri a je to furt ok.
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    YELI
    YELI --- ---
    Máte prosím někdo zkušenost, jak dlouho vydrží Tula toddler? Mám zatím baby, ale ehm na dvouletou už je vskutku malá a vybírám nové nositko...
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    jak jsem tu hanila noseni mimin ve Storchovi, tak na zada se to zda byt velmi prakticka vec, bederak se da zapnout vysoko a ramenni popruhy se dotahnou podle potreby.
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    PROMETHEA: ja jsem zkousela dopredu, tříměsíční. A nejak mi to prislo krátké.
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    neuděláme někdy ten sraz co minule nevyšel?
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    SOLEI: Jj já právě testovala Aloe a byla jsem nadšená právě z toho bederáku, připadala jsem si jak v korzetu a bedra si lebedila, ale měla klasický popruhy. Právě bych potřebovala vědět, jakej je ten bederák Kokonu :)
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    Máte někdo srovnání Kokon vs Aloe? Potřebujeme nový nosítko, ideálně už do konce nosícího období, široký ramenní popruhy a ráda bych pevnej bederák (u Aloe ten dvojitej je skvělej)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam