• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    PROMETHEA: kdy, kde a jak si nechat zkontrolovat diastazu? nosim zatím malo a pidizvika, ale nechci si ublížit. jsem ani ne 3 týdny po porodu. díky.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    CAMELLA: nikde nepisu, ze manduca je nepohodlna :) jen jsem si povzdechla, ze dokud clovek nezkusi neco lepsiho, je spokojen s tim, co ma :)

    Mam nositko jako funkcni vec, a nehodlam travit cas hledanim toho nejlepsiho, ani uz na pul roku investovat.

    Navic si myslim, ze mi intenzivni noseni po prvnim porodu zafixovalo/zhorsilo diastazu, takze jsem po druhem porodu s nosenim opatrnejsi (a zatim tuktuk dobry)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    PROMETHEA: asi to budu mit podobne.. storcha mam vlastniho a manducu pujcenou, nicmene pak asi strelim storcha a koupim neco jineho rychlenasazujiciho..
    Taky nenosim denne, ale je to super pomocnik..
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    Co znamena rychle nasazovaci? Nosila jsem v monilu a bylo to cvak cvak, zadne dlouhe stelovani..
    KAI
    KAI --- ---
    CAMELLA: mám Perlato, tak jsem Aoterky Lagunu srovnávala zas s tím :)
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    PROMETHEA: jak staré máš dítě? já kolem 10 měsíce koupila lennylamb onbu a to je na krátké nošení super a je i rychle nasazovací + cena je podle mě nízká...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PROMETHEA: to chápu, ale i satková nosítka mohou byt rychlonasazovací stejně jak manduca přece ;). Já bych tedy nepohodlné nositko nepoužívala, mam se moc ráda na to :))
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    CAMELLA: manduca ma zas vyhodu, ze je fakt rychlonasazovaci. Pouzivam ji prave jen na kratke noseni, a nemam v umyslu nosit vic nez je nutne. Pokud se zmeni situace, udelam to, ale myslim, ze to s manducou nejak doklepem :) to auto jezdi, jen ten pocit z jizdy neni uplne opojny :))
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PROMETHEA: střel manducu a porid si nějaké lepší šátkové nositko :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KAI: zephyr dream https://www.moisha.cz/archiv-vzoru/moisha-zephyr-dream/
    Někdo tu psal, ze ho má kamarádka a hrozne kouše, já ho tedy povazuju za ňuňavýho mazlika. Ve srovnání s Lagunou je imho trochu tenčí a přijde mi, ze méně drhne při dotahování :).
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    ANGIOLETTO: nositko. Nosilo se mi s nim vyborne, ale predesilam, ze s jinymi satkovymi nositky zkusenost nemam.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    Povzdech: vracim vypůjčeného Storcha a zacinam druhy dite nosit opet v manduce, kterou už jsme měli pro první dítě. Je to jako vzdát se novýho audi a vrátit se k ojetému opelu, achjo :( ta manduca je dost tvrda a vlastne neni vubec pohodlna..
    TABBY
    TABBY --- ---
    CAMELLA: A? Jak to srovnání?
    KAI
    KAI --- ---
    CAMELLA: kterýho Zephyra doma máš? A jaký je teda srovnání? :D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BODY_SUIT: tady hrálo roli, ze mam doma jiného zephyra s merinem a proste jsem POTŘEBOVALA to vzájemně porovnat. Ehm. Muž si ťuká na čelo.
    Každopádně teď nečekaně kupujeme nové auto, tak ted mam na dlouho utrum.
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    CAMELLA: tak aby jsi za chvíli nekoupila toho Charmanta, co teď nově má :D

    Jinak ad. Aloe, taky jednu doma mám, nosí v ní muž. Je mu ultra pohodlná a chválí si hlavně křížení popruhů. Mě, jak jsem malá a krátká, uplně nevyhovuje ten širokej bederák na dvě přezky. Ale jinak je fakt pohodlnoučka, odnosila jsem v ni už i 10km výlet a nikde nic nebolelo, netlačila, nesla jsem ve pŕedu s křížením 9kg, bez křížení je pro mě tohle nosítko no way.. Další nevýhoda pro nízké postavy, že nemá regulaci popruhů a na zádech i se stažením na max nosit nemůžu, protože dítě je nízko a po chvíli mě z toho začnou fest bolet záda.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    A jinak bych asi měla nějak bloknout nosící skupiny nejen na fb, protože aotearoy vychvalování Moisha Zephyr Laguna mě přeplo do módu “Shut up and take my money” a už mi tu leží na poličce. Jako na potvoru ho paní prodávala. Je skvely!!!
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Aloe musím někde vyzkoušet, ze je skvělé jsem už slysela z více zdrojů a líbí se mi ten bederak :).
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    AOTEAROA: Jojo, já vím. Na lokálním srazu jsem zkoušela i šátkové, ale to nepotřebujeme - máme šátkovou Lenku2 rostoucí ;) Nicméně to látkové, na léto... uvidíme... :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    LENZIE: Aloe nosítka jsou fakt skvělá, a většinou za dobrou cenu :-) dělají i z šátku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam