• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    fitko u nás v Nuslích vyhlásilo hodinu cvičení pro matky s miminy v satku, v patek jsem mela jít na zkušební hodinu, ale odpadla jim lektorka :-/ ta myšlenka se mi fakt líbí. Nemáte něco podobneho ozkouseneho v širším centru Prahy?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Hezký článek pro začátečníky v nošení dětí :)

    Co vám o nošení v šátku nikdo neřekne? - iSatky.cz
    https://www.isatky.cz/rubriky/vse-o-noseni-v-satku/co-vam-o-noseni-nikdo-nerekne/
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    PETPET: Dik, zitra se stavim kouknout u nas.
    PETPET
    PETPET --- ---
    LUCIMO: meli je minuly tyden, u nas jeste nejake kusy byly...
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    GUDRUN: jo, ja jen, ze by se mi hodil uz na vikend.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    LUCIMO: to netusim, ja to brala pres eShop. při objednavce nad litr postovne zdarma plus možnost vrácení zdarma v jakémkoliv ppl parcel shopu. aspoň mám hezký měkký kamaše pro kluka.
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    GUDRUN: Takze brat spis o cislo mensi... dik a v kamenných obchodech uz to bylo, prosim?
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    LUCIMO: jen upozornim, ze s vel 38 mi S bylo víc než akorát. šedá lehkej melir, modra hodně tmavá, oboje cajk
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    GUDRUN: a jak se ti líbily barvy? Ja váhám, kterou barvu vzit.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: mám to skoro az ke kolenům, to je moc :-)) klofla jsem v sekáči za 180kc svetr s hodně vlnou, kterej klidně vytaham holt :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: Mno, taky jsem si jeden objednala - tak uvidíme. Nicméně ony ty nosící zavinovací věci často jsou takový županovitý, když to má jít i přes dítě :))
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    ANGIOLETTO: mam 165 cm :)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    GUDRUN: jako je fakt, ze chlap prvni co rekl bylo, dobrej zupan :D
    Ale tak ja ho mam hlavne kvuli pupku. Minule jsem si vytahala brichem normalni svetry, to letos udelat nechci :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    tak mi dorazily svetry z Lidlu, objednala jsem obě barvy, a vracím, jsem docela malá (167cm) a jsem v tom jak v županu :-D
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    SOLEI: Jojo, já to chápu, jen že mně osobně připadá fajn něco takhle specificky funkčního třeba i darovat, aby to mohlo dál vykonávat svoji funkci, než to třeba rozstříhat a ušít z toho tašku/povlak apod. I když chápu i to, že to někdo může mít jinak, kamarádka si takhle nechala ze šátku udělat nosítko a k tomu nějaké příslušenství jako batůžek apod. prostě proto, že měla k tomu šátku citovou vazbu a nechtělo se ho vzdát.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    SOLEI: Jé, šít z nosnejch šátků polštářky, to by byla škoda, ne? :) Vždycky jde přinejmenším darovat šátek/nosítko na charitu (něco zprostředkovává třeba ta diktátorská skupina), my jsme se takhle nakonec "zbavili" jednoho šátku a nosítka.
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    POZITRON: jak který, ale dá se o cenách celkem diskutovat. Minimálně u šátků, který zrovna uplně nefrčej. A u drahých šátků cena jde taky celkem dolů. Rozhodně se vyplatí u nákupu přemýšlet a nekupovat uplně všechno.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    AOTEAROA: jakoze se ted daji satky sehnat levne? dobra zprava. pro kupujici teda.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SOLEI: každopádně prodávají se teď dost blbě i známé a pěkné šátky, takže ti držím palce, ale spíš počítej s těmi polštářky... :D anebo budeš mít štěstí a třeba prodáš.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SOLEI: neřeš, že máš neznámou značku a a nahraď známost značky svými dobrými fotkami a popisem, který bude lákat ke koupi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam