• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    IFKA
    IFKA --- ---
    STARDAY: spíš je fajn mít vedle sebe někoho znalého, nahození jde překvapivě snadno a je to hned, ale zorientovat se v tom, co a kde je třeba nařasit, vyrovnat a utáhnout bych sama dávala jen těžko.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Já začala nosit na zádech někdy po půl roce, ale zrovna s nahazováním na záda jsem problém neměla, měla jsem to nacvičené z blbnutí doma (třetí dítě, no). Tím chci říct, že nahazování se dá trénovat předem a když pak přijde na věc, už budete vědět :)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    Ja si zatim vubec neumim predstavit, jak ho tam dostanu. Na videa s nahozenim sem koukala, ale nejsem zrovna nejsikovnejsi, tak se bojim
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    STARDAY: 5m, ještě ne. doma nosím jen občas v RS a na ven si to nechavam na jaro.

    jinak, všem, zaujaly mě esteticky mikiny Nopaco, máte někdo zkušenost?
    IFKA
    IFKA --- ---
    IFKA: u takhle malého dítěte je výhoda, že se moc nemrská a nebude se ti z úvazu vykrucovat :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    STARDAY: Já až velice pozdě, někdy v roce. Ne ze strachu, ale nešlo mi to, jsem velká a mám zkrácené šlachy na rukou, navíc moc nespolupracoval do té doby.
    Ale v 5m už klidně můžeš. Doporučuju pokud jsi nezkoušela, nechat si ho tam od někoho nejdřív prostě nasadit a pomoct s úvazem, a pak to teprve zkoušet. To mi pomohlo v jistotě. Poprvé to byl legrační pocit :-)
    IFKA
    IFKA --- ---
    STARDAY: sice nenosím na zádech pravidelně, ale v 3,5 m jsem navázala poprvé a dobrý. záleží, jestli drží hlavu. Ale šikovná známá vázala od 3 týdne
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    Jinak kdy jste zacly mimina nosit na zadech? Ja mam porad strach ho prehodit (5m)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    CAMELLA: Aha! Nebyla jsem si jista. Dekuju
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    AOTEAROA: ani nevíš, jak mě svrbela ruka když vyšla Hermiona. Ale ubránila jsem se
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    CAMELLA: Jo kdybych rozpočítala cenu posledního šátku, co jsem si pořídila, na počet použití s mým chodcem, myslím že jedno nošení bylo tak za 800 :-D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    STARDAY: tenký (ale nosný) a krátký šátek, který můžeš nosit “v kabelce” a vytáhnout je-li třeba navázat :). Aspoň tedy tak to znám já ;)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    GUDRUN: Co to je? Google mi nic nenasel :D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: Jojo, za nic jsem zatím neutratila tolik:)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    seznámila jsem se s pojmem kabelkový batoháček. tak už vím, kam mířit další akvizici. do toho větší nosítko. nošení je zatím zdaleka finančně nejnáročnější aspekt mateřství
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SOLEI: pri patku me umis rozesmat (+:
    KAREN
    KAREN --- ---
    GUDRUN: ja skoncila u toho, s roztazenejma popruhama pro zpevneni u tezsiho ditete. pak uz jsem zaprahla nositko a taky hazela na zada. jinak kolem me celkem doporucovali klokana, a pak jsem chtela zkouset hip carries - ale kdyz mas rs, tak to je asi spis level zabava nebo zkouseni novejch veci .)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: a delaj taky mlíko?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: jo tak :). Aniž bych chtěla tlačit, zada jsou na doma boží, mnohem lepší než úvazy dopředu :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: nemám hadry na nošení na zádech. doma nosím jen v RS. záda nechám na jaro :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam