• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    JANOCKA:
    CAMELLA:
    Zkusnositko.cz super, napsala jsem mejl, dojela k nim (posílají ale i poštou), vyzkoušela nosítko, odvezla si ho domů, za týden jsem vrátila a platila jsem asi stovku? (Resp. při půjčení se platí záloha, kterou pak vrátí poníženou o částku za půjčení)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JANOCKA: existuje Zkusnositko.cz ale nemam zkušenost jak to funguje a pak taky snad Dítě v šátku na Letné, ale nemam zkušenost. Možná lepší je dorazit na nějaký pražský sraz, kde se dá dohodnout vyzkoušení aspoň těch hlavních typů
    JANOCKA
    JANOCKA --- ---
    CAMELLA: a existuje v Praze nejaky kameny obchod, kde si clovek muze vyzkouset vic modelu? Neco jako byvala Brana k detem.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JANOCKA: a to jsem ti tu vyjmenovala tak třetinu, možná ani to ne :).
    JANOCKA
    JANOCKA --- ---
    Tak koukam, ze nabidka se behem tech par let opravdu rozrostla. Kdyz jsem schánela pro prvorozeneho, tak byly Manducy, ergo, total vyprodany Kibi a nenositka z chica :))
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JANOCKA: existují vázací šátková nosítka - typ meitai nebo i polovázací - třeba Storchenwiege (ale to by vám asi taky brzo nebylo pohodlné) nebo didymos dydyclick, Fidella flyclick atd.
    A pak klasická přezková šatkova nosítka, rostoucí varianty - Andala, MoniLu Uni, LennyLamb LennyUp, Lenka 4ever, ten nový Jožánek...tam je potřeba vyzkoušet co Vám nejlíp padne
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    JANOCKA: nějaký satkovy meitai nosítko? rychlý, skladný, měkký, bezprezkovy...
    JANOCKA
    JANOCKA --- ---
    CAMELLA: A existuje nejaky predvazany neelasticky? Ja mam k tomuhle malemu miminku jeste 3 leteho divouse, takze nebudu mit cas na vazani satku. Proto mam manducu, ac z ni nejsem uplne nadsena, neb mi prijde strasne tvrda. Za poslednich par let se nabidka strasne rozsirila.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JANOCKA: caboo je v podstatě jen předvazany elasticky šátek, asi bych se mrkla po nějakém neelastickém,když je tam spokojený :)
    JANOCKA
    JANOCKA --- ---
    CAMELLA: Tak to budu mit velmi brzo smulu :) Skoda, tenhle exemplar je v tom caboo strasne spokojenej a i me to s nim sedi.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JANOCKA: Mno, tak do těch 6kg bych to viděla max:)
    JANOCKA
    JANOCKA --- ---
    CAMELLA: ja uz jsem se poprala s cabooem. Je tam spokojenej. Oblecu nas a vezmu muzovu bundu ;)
    Jen teda doufam, ze mi z nej do tydne vahove nevyroste.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CAMELLA: no každopádně díky za pošťouchnutí, já bych byla schopná to tam nechat ležet dlooouho :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SKLIBA: jo, už vidím, znáš :))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CAMELLA: Předevčírem jsem ji objevila a dávala žádost o přijetí, pravda, ještě jsem se od té doby nepodívala, jestli už prošla (dost teď fb bojkotuju, žralo mi to děsně času)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JANOCKA: novorozenecká vložka není stejně vhodná, pokud by byl sed manducy ještě moc široký, dá se stáhnout stuhou
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SKLIBA: znáš na fb skupinu Barvime šátky a nosítka?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CAMELLA: promiň, já tvoji odpověď vůbec nezaznamenala. To jsem ráda, že to slyším, já po téhle značce koukám už takové čtyři roky, hlavně po trowenech. No a prodej - to mě vlastně ani moc netrápí, to už je jen benefit navíc :-)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    Prosím vás, nepokoušel se tu někdo obarvit půlkonopné indio? Mám ho v antracitu a ta barva mě prostě štve, ale zase je mi ho líto poslat pryč kvůli vlastnostem
    JANOCKA
    JANOCKA --- ---
    Ja vim, ze to tu mozna nekde je, ale nenasla jsem na prvni dobrou. Mam 6tydenni miminko, ktere ma ale uz urcite 5kg a je celkove vetsi.
    A mam manducu. Od kdy ho muzu nosit mimo tu novorozeneckou vlozku? Prijde mi, ze mu to uz neni moc pohodlny.
    A jeste dalsi otazka. Mam jeste caboo. Ale potrebuju nosit hlavne venku, tzn.navleceny mimino v caboo-jde to? Neni to moc pruzne? Prijde mi to nositko spis na leto/doma na nenavlecene miminko
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam