• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    SIMCIIQ: a možná i konkrétně - já jedno aloe mám. Právě z bazaru za 1600 na takovou tu špinavou práci, doma při úklidu, nebo do lesa. Teď v něm nosí hlavně muž, já si z rozmaru pořídila ještě šátkové nosítko, ale to aloe je takový solidní pracant.
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    SIMCIIQ: není to žádná extratřída, ale jsou dobře dostupná a dají se sehnat lacino
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CORA_NEILLE: me bude stacit neco do te doby, nez zacne chodit.. kouknu na nejake znacky, ktere pises.. diky
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    SIMCIIQ: já myslím, že když nebudeš extra vybíravá, tak si poradíš. Storch se na bazarových skupinách prodá i za 2k a za ty peníze už se tam pohybují i pěkná nosítka.
    Rostoucí už jsou většinou kolem 3 tisíc, takže buď si připlatit za něco, co vám zůstane až do konce (ale potom je lepší si ho někde vyzkoušet, nejlíp i vypůjčit), nebo koupit nějaké zase třeba na rok a časem obměnit dál (koukám teď třeba aloe, tula, noiga, kokon, ergobaby). Šátková nosítka jdou spíš výš, ale možná budeš mít štěstí, když budeš trochu vyhlížet.
    JONKA
    JONKA --- ---
    CAMELLA: jo, o tom vim a zadne z tech "lepsich" nositek jsen nezkousela, jen storcha a manduku, ale to kibi jsem pred nakupem zkusila a bylo mi pohodlne, v tu chvili dokonce pohodlnejsi nez satek, tak jsem to nechtela vic resit a vzala jsem ho :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JONKA: a zkoušelas i něco jiného, než Kibi? Bazarove se totiž dá snadno sehnat hlavně proto, že hodně lidem nesedí a není pohodlné, minimálně ve srovnání s jinými
    JONKA
    JONKA --- ---
    SIMCIIQ: a chces nove nebo i bazarove? Levne se da sehnat Kibi, ja bazarove (skoro nove) mam a jsem spokojena :)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    KLEVKA: určitě nosítko.. nějak jsem se s šátkem neskamarádila..
    GUDRUN: jj vzhledem k tomu, že nošení střídám s kočárkem 50 na 50 a možná spíš víc kočárek, tak bych ideálně moc nepřiplácela.. díky
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    SIMCIIQ: my vyměnili Štorcha za Didyclick a spokojenost, princip stejnej, polovazaci, ale cena tě asi neuspokojí, bazarový je o litr dražší než Storch.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIMCIIQ: a chces satek, nebo nositko?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: Já budu teď asi z plezíru prodávat své MoniLu UNI, je už hodně použité, takže bych byla hodně při zemi s cenou, až se konečně dostanu k tobě, můžeš ho ozkouset. Fčně je v pořádku, jen proste je trochu vybledlé atd.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    7 tydenni mimino a 6 kg
    Mam storcha a obavam se, ze do roka jako dceri nevydrzi.. po cem se ohlednout? Nechci nic draheho.. mam jeste manducu, ale ta me ruzne tlacila a nebyla uplne pohodlna..idealne prodat storcha a za ty penize poridit neco jineho.. diky
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    CAMELLA:
    SKLIBA: děkuju za odpovědi, zkusím utáhnout, snad nebude syn protestovat:)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MYSKAZBRISKA: jé hele, leník :-) jj jak říká CAMELLA, utáhnout, trochu porovnat a nenechávat takhle moc spadlé navolno z ramen, pak nevyužíváš k rozložení váhy celou šíři šátku, za chvíli by tě to mohlo poměrně dost bolet :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MYSKAZBRISKA: https://youtu.be/_PD5YKSf1Q4 třeba tady ve videu máš hezky vidět utahování :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MYSKAZBRISKA: Rozhodně utáhnout :). Ale zároveň na první pokus super, kdybys viděla jak vypadal můj první pokus :)))
    A krásný šátek :)
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    Ahoj, pořídila jsem si první šátek a zkouším první úvaz. Vypadá to takhle v pořádku nebo by se to mělo někde utáhnout?



    LENZIE
    LENZIE --- ---
    KLEVKA: Tulu jsem nikdy nezkoušela :) Ale počítám, že je pořád pohodlnější než tohle.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam