• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    CAMELLA: ukaz vykrik dve!
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    TERUSEZBUSE: taky mam trochu křivý dítě a myslím, že to nic není :)

    Výkřik c.1:
    Dneska jsem byla na DoD v ateliéru Vatanai a ty novinky jsou boží!

    Výkřik c.2: dorazila mi nová Lenka 4ever a je naprosto skvělá, z hrozne pěkného a jemného šátku
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TERUSEZBUSE: hele nevím, jestli je to ok nebo ne, ale u nás to bývalo občas podobné. Došla jsem k tomu, že prostě neumím dobře dotahovat. Ale spíš to asi bylo dítětem. Ale jeví se souměrný.
    TERUSEZBUSE
    TERUSEZBUSE --- ---
    KLEVKA: myslis, jo? Zada ma kulata, podsazenou panev hlidam. Ale z ty nohy jsem vzdycky nervni. Ja myslela, ze musi byt stejne, treba aby si nenatahnul naky svaly nebo neco.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TERUSEZBUSE: ahoj! myslim, že pokud ma jachym kulata zadicka, tak vyska nozky je asi jedno. Nikdo nejsme uplne symetrickej...
    TERUSEZBUSE
    TERUSEZBUSE --- ---
    Ahoj, prosím o radu. Když uvazuju šátek, vždycky mi levá nožička přijde, že víc visí a není stejně vysoko jako pravá. Pokaždý to utahuju v dolní části co to jde, ale stejně je taková napnutější a prostě v tom nesedí tak dobře. Myslela jsem, že ten šátek na sebe blbě uvazuju, ale teď zkouším víc chodit s nosítkem (mám storchenwiege) a dělá mi to taky. I když utáhnu ten pravej popruh viditelně víc než levej, stejne to vidím asymetricky a levá nožka prostě nedrží nahoře. Neměla jste některá podobnej problém? Nevím, jestli jsem křivá já, dítě, nebo všechny šátky a nosítka (ehm)..
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    LENZIE: To mě pobavilo, ten můj když má dobrý den, ujde za hodinu 500 metrů. Teda stalo se to asi dvakrát :-D
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: Eeee, ne :) Ale určitě jsem zkoušela víc nosítek než šátků :) A to jsem si jistá, že tady do diskuze jsem určitě nedávala všechno.

    PROMETHEA: My máme hubenou žížalu s dlouhýma nohama :) Takže třeba šátek už je pro nás dost nepoužitelný (nehledě na to, že se mu do něj fakt nechce). S nosítkem zatím zvládáme, ale také až v případě, kdy na T. přijde opravdu velká únava (třeba když jde/pobíhá/poskakuje 4,5 km v kuse a pak odpadne) ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    PROMETHEA: moje taky :-D zároveň občas je to milé. Nosím když jdeme někam na pochůzky, když jedu někam autem a nechodíme pak hodně. Třeba když jedeme jako dneska koupit boty a s tím spojíme výlet do nákupáku. Miláček je lenoch a nechodí. Nicméně teď jsme koupili nové bf botky Protetika a běhá po nákupáku jak čamrda.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    PROMETHEA: moje dítě mělo 11 kg v roce, a teď v téměř dvou letech má jen kousek přes 12. Akorát vyrostl asi 15 cm :-D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PROMETHEA: tak ono, co koukám, to už pak je spis poponaseni když prcek nemůže, ne jako já teď tahám K cele dny :)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    CAMELLA: s tema nohama trosku prehanim :) ale moje ochota nosit rapidne klesa okolo tech 12 kg. Ale souhlasim, urcite je to i nositkem
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: (říkám tedy zatím s necelých 9m a ani ne 8kg :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PROMETHEA: to je jen věc zvyku a nastavení nosítka/šátku, i dlouhé nohy pak nejsou tak dlouhé :)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    Kde berete vsichni ty 12-ti kilove deti? :)) to mela moje dcera v roce a to uz pro me bylo hranicni na noseni...tyjo, ve 2a pul mela minimalne 14kg a tak dlouhy nohy, ze by se mi pletly pri chuzi mezi myma :DD
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    LENZIE: spocitala si nekdy, kolik uz jsi toho testovala? :D
    IFKA
    IFKA --- ---
    GUDRUN: jo, došlo mi, jak to asi bude :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Joo rostoucí andala vydrží fakt dlouho. Já ji ale měla z tlustého šátku a byla na mě celkově nějak až moc velká. To LennyUp co mám teď sbalím do hromádky poloviční velikosti. Akorát už je nošenci co měří 86 cm, má 12 kg a nosí vel 92, zkrátka malé, krátká zádová část. Zas si ale dělám naděje, že v něm velmi pohodlně budu nosit další dítě od třeba 5 kg.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    KLEVKA: Tohle je klasická verze (uváděná jako rostoucí) pro děti od 4 měsíců do 3 let.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam