• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ANGIOLETTO: Jojo a já tedy využívám (pokud nejedu jednu zastávku nebo nemam pocit, že by spíš měl sedět ten pouštějící), přeci jen spadnout s prckem na břiše úplně nechci.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    HABRENKA: Tulu free to grow jsem obratem prodala na sbazaru.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    ANGIOLETTO: mam a jsem moc spokojená, nosím denně, je to rychlý jako nositko a pohodlny jako šátek. snad budeš taky spokojená
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    jinak v trzisti jeste dalsi dva satky v nabidce.. Kokadi Leon im Wunderland v 6 a MOM tmave sedy ve velikosti 7.. stava se ze me minimalista 1 satek + 1 nositko na kazdy dite :)) nastesti pak toddlera podedi dcera po synovi :)
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    ANGIOLETTO: ozvu se do zpravy :)
    CAMELLA: ja taky dekuju :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NUDLINEK: poustím, zatím nechce řešit, moc děkuju:)
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    CAMELLA: ok :) drzim..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NUDLINEK: podrž mi ho, nabidnu těhotné sestřence
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    chystám se prodat své nosítko DidyKlick Doubleface Antracit, nejak jej nevyuziju pac vice satkuju a kupovala jsem hlavne hlavne kvuli muzi.. ale je to pro nej stejne obtizne jako satek.. Nez ho nabidnu jinde, pokud byste nekdo meli zajem za 2500,- ozvete se :) Je uplne v TOP stavu jako nove..

    https://www.satkomanie.cz/cs/nositka-didymos-didyklick/7844-didyklick-doubleface-anthrazit.html
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    HABRENKA: Nošení dětí, Nosím na srdci, Šátky a nosítka do 2000Kč, vejdeš-li se.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    LENZIE: ne, díky, mrknu. Já hodila někam inzerát na podzim a pak zapomněla, tak resim resty...
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    HABRENKA: skupinu Nosím na srdci jsi zkoušela?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    potrebuju prodat bundu od adelay a obyc slušný šátek, ale prokousat se fb je peklo , netušíte kam by se ještě dál dat inzerát?
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Budu prodavat cervenou nosici bundu Adelay Sko a nosici kabat, sity na miru. Velikost S. Tak kouknete pak do trziste.
    Diky
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TERUSEZBUSE: Určitě proto, abys mohla říkat, že máš osobní zkušenost s tím, že je to pravda ;-)
    TERUSEZBUSE
    TERUSEZBUSE --- ---
    AOTEAROA: proc jsem si tohle nezjistila ja blba driv? S 3mesicnim 7kilovym mackem jsem v elastickym satku vyslapavala v Krkonosich 3hod do kopce a malem zdechla:)
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    MISHUGE: FB skupina Nosíme na srdci pořádá pravidelně srazy, s tím že vždycky jeden je zaměřenej na vázání novorozenců a celkově naučení vázat do šátku, tak kdyžtak koukni.. ale holky jsou spíš Praha 4, 10, takže to bývá tam
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    GUDRUN: což bylo na Mishuge, promiň, odpovídám z mobilu a umím nalinkovat jen jeden prispěvek
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: taky jsem byla u Ernstove, kurzy má pravidelně, a mě prostě nebavila. Byl to moc obecný výklad s teorií a málo vázání (30 min ze 2h celkového trvání kurzu). Špatná ale není. Pokud by měla kurz Katy Šrubařová, tak to je určitě živější a praktičtější. Záleží, co hledáš.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MISHUGE: a abych si přihřála polivčičku, mam tu na prodej jednoho mazliveho zanošeneho bavlňáka Yaro, nosím v něm občas doteď, za 1000 muže byt tvůj :)
    (Fotka produktová, protože nemůžu najít svoji)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam