• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    TERUSEZBUSE
    TERUSEZBUSE --- ---
    CORA_NEILLE: ja davala pod lem jednu tenkou vkladacku, kdyz nebyla po ruce, tak svoji ponozku. Akorat se tam tak vesla:) rekla bych, zese proti tomu lemu dite nevzpiralo, spis tam byl pro jistotu, pac hned skoro usnulo. Ad tlaceni hlavicky na pater, nekde jsem videla obrazek, jak spravne uvazamy dite tu vahu hlavy posle do patere tak, ze se krasne rozprostre po vsech obratlech a ty se tim tlakem rozviji ven, a tak netlaci na sebe, ale dokulata. Zkusim to radsi najit;)
    CORA_NEILLE:
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    PROMETHEA: šátky ano
    TABO
    TABO --- ---
    PROMETHEA: ja jsem ti ho vyzehlila ;)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    PROMETHEA: žehlím, pokud ne tak protistranu vždy upozorním. Někdy ten druhý člověk nechce dostat vyprany a vyžehleny šátek s tím, že si jej raději vyčistí sám. Mně by to nedalo, není to hezká vizitka.

    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    A žehlíte? Mám nějakej oldschool bavlněnej hoppediz, nikdy jsem ho nežehlila (protože nežehlim téměrm vůbec, ale teď bych ho ráda poslala dál (chci ho hezky vyfotit, ale bojím se následků :))
    TABO
    TABO --- ---
    SIMCIIQ: nebo to vyper bez prasku? ja peru satky/nositka bez prasku
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    SKLIBA: sezenu ten dmkovy gel..
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SIMCIIQ: a persil (byť sensitive a tekutý) ani ariel prý taky ne-eee
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: ja si to myslela.. koupim ten gel, diky
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: tuším žádné sypké vhodné nejsou, kvůli zjasňovačům atd
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: nic.. prasek z dmka na nase obleceni a prasek persil sensitive pro deti..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Ale jinak já kupuju toto, jen bacha, skoro úplně stejně vypadá i avivaz a přípravek na vlnu, který na storcha vhodný nejsou

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: co máš doma? Bohužel těch gelů, co jsou na prani šátku a šátkovych nositek moc není
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    v cem mam vyprat Storcha prosim?
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    Díky za vaše postřehy!
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    IFKA: říká se, že jak to tlačí na krk, tak dítě se proti tomu celou dobu zapírá a zapíná ty svaly
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    IFKA: tlačí to zezadu na krk a to není moc dobře.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    AOTEAROA: jo, to dává smysl
    IFKA
    IFKA --- ---
    SKLIBA: nečetla jsem, jak to odůvodňují, možná kvůli nadužívání i u dětí, co to už nepotřebují? ale i kdyby to někdo používal o pár týdnů déle, než je potřeba, nevím, jestli by to něčemu vadilo.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SKLIBA: plena je příliš silná. Dává se tam buď látkový kapesník nebo se jen ohrne lem šátku. Anebo ten jeden roztažený pruh. Prostě by se ta hlavička neměla ploncat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam