• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: Napíše se výrobci, jestli by (oproti záloze) nepujcil, případně existuji půjčovny nositek
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: jak se to dělá?
    jako po všech těch peripetiích s nosítkem, co mám poslední čtvrt rok, mám chut se na nějaký nošení vykašlat :/
    nějak nemůžu narazit na někoho, kdo mi poradí a pomůže ku spokojenosti a sama dělám akorát chyby..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Já bych si proste to, co bylo
    Ok (takže krom Rischina a Eli MoniLu) pujcila na delší testování. Holky z MoniLu jsou tuším z Prahy
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: a plus ten sed je větší no
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: koukala a přijde mi, že ho mas špatně podsazenyho
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: na dýl jak půl hodku nic..
    lenka nic moc, monilu ok, kibi strašný, manduca strašný, eli bylo super, rischino je super - to jediný můžu zkusit na dýl jak půl hodinu, včera jsem s ním přišla z petřin domů, donkey nic moc
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: Co jsi ještě zkoušela? Ideálně na dyl než na pulhoďku?
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: ted chci to Rischino :D
    Ale třeba mi taky nebude vyhovovat, já nevím ty jo.. Ono prostě s normálním kouskem se to kupuje jinak, než s nadmírovým valibukem..
    viděla si ty fotky, co jsem poslala?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: ale tak to zkus, napiš k němu “vyzkoušené, nesedí nám” a bude. Myslím, ze třeba za 2,5 by se prodat mohlo. Na druhou stranu poučení pro příště, je potřeba fakt pořádně zkoušet a nejet na nejnižší cenu no :(
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Nejhorší je, že když ho budu chtít prodat, tak 3 tisíce za něj nedostanu ani v křeči :( mám ho fakt jen týden..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: Cca do jedné tam budu no :(
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: v 11 určo nedávám, dnes musím uvařit nějaký oběd pro všechny.. to bohužel..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: Neslibuju, že to půjde, ale mužem na to aspoň mrknout
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: V 11 tam budem. Bude to mikrosraz, jaksi skoro všichni odpadli, ale malá si potřebuje taky pohrát někde jinde než furt doma sama, takže já jdu i kdybych tam byla sama :). Takže se neboj nějakého babince
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    nejde mi to sem pres mobil naposilat
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: v kolik? ale moc ne..
    ted jsem fotila fotky..



    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: Máš čas dneska? Jedem s malou na Lužiny na sraz do herničky, když dorazíš, nastavíme ti ho :)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    VAMPY: a zrovna mame sraz se stavby vedoucim v tu nedeli odpoledne, proste to nejde, abych tam byla no :(
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    SIMCIIQ: Aj tak to je pech :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam