• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: v kolik? ale moc ne..
    ted jsem fotila fotky..



    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: Máš čas dneska? Jedem s malou na Lužiny na sraz do herničky, když dorazíš, nastavíme ti ho :)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    VAMPY: a zrovna mame sraz se stavby vedoucim v tu nedeli odpoledne, proste to nejde, abych tam byla no :(
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    SIMCIIQ: Aj tak to je pech :/
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    VAMPY: nejsem v Praze prave :(
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    SIMCIIQ: Tak jsi na veletrh at ti ho nastavi, ne?
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    SIMCIIQ: No ja ho objednavala na nosicim veletrhu. Dala mi 10% slevu a usila mi ho za 5dni. Ostatni tak flexibilni nebyli a radove o tisicovku drazsi s terminem dodani nejdriv za mesic (ostatni byli lenka a maggion)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    tak prej to je i na mensi deti, ze to ma vyzkouseny, ze ho mam spatne nastaveny a penize nevraci.. hmm super.. za 3 taci sd ho asi tezko zbavim :(
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    VAMPY: jako za 3 tisice? no ja nevim, to jsem mohla mit jiny.. :(
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    SIMCIIQ: Ja mam eli 0+ mam ho rok a nechavala jsem si ho delat s tim zpevnenym bederakem a jeste ze tak. Ten mekkej by na me byl moc mekkej. Zpevnenej je mekkej a pritom drzi. Jinak zase to 0+ mi prijde mensi. Ma byt od narozeni do cca 2 let, nepamatuju si bederak, ale dcera ma ted 80 a uz je ji jen tak tak, musim co nejdriv presedlat na nejakou toddler velikost. Jinak zada me z nej boli taky kdyz nosim na zadech. Ma podle me bkbe reseny ramenni popruhy.ale za tu cenu a rychlost jakou mi to usila je to super nositko
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    SIMCIIQ: Taky si myslím, že je větší, než Eli udává, já ho testovala v únoru, to bylo dceři 2 roky a sed jsem měla staženej téměř na max. Jako holka je drobnější, ale nosí už velikost 86. A co mi tak holky píšou recenze, tak u dost to velikostně nevychází. Plus mi teda vadilo, že se povolovala spona na bederáku.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: nemuze, ale jamuzu odstoupit od smlouvy v lhute 14 dni. mam ho 5 dni..
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: dneska koukala jedna holka z regio skupiny.. byla v soku, jak je obri a zdalo se ji, ze to 2v1 byt nemuze.. na webu pise, ze je od velikost 68, syn ma 68-74 a fakt mu je obri.. i stahnuty to ma k lytkum..
    jako ted je veletrh, tak treba tam proda..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: (a tipuju, že Eli sis nechala šít z látky, Rischino je z šátku, to je taky rozdíl a nedá se to úplně srovnat
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: bych spíš řekla, že ho máš blbě nastavený :(. Uvidis, Eli je fajn, ale zas je fakt, že za to, že nevyhovuje, Eli imho nemůže.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: jo zkousela jsem ho, ale proste pul hodina holt nic neznamena.. ocarovalo me tim mekkym bederakem.. jenze malej v nem rve, jakoze rve minimalne, tak tady hysterci.. je obri, bud spletli velikost nebo nevim.. stahnula jsem satkem a stejne je obri.. boli me z nej zada..
    rischino mam xxl tj od velikosti 80 a malymu sedi lip, jak eli 2v1.. jako je krasny mekkoucky, ale muj valibuk v tom neni spokojeny a moje zada rvou bolesti :( bohuzel..
    doufam, ze se k tomu eli postavi dobre a vrati mi penize..
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    SIMCIIQ: ja mam své lenny up a miluju ho. A fidella taky neni špatná, ale tlačí me přezky.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: a ty jsi Eli zkoušela před objednanim? Čím konkrétně tě zklamalo?
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    LUCIMO: ja ho mam ted na tyden, tak jsem zvedava..
    jako eli je pro me zklamanim a doufam, ze mi vrati penize..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam