• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    SIMCIIQ: SIMCIIQ: ja si treba drahy satek koupila s tim, ze ho zas prodam a vrati se mit ak cast penez zpet. prodat mi ted moc nesel, tak jsem se dala na hazard a dala jsem ho do dipování. tak jsem zvedava, jak to dopadne, jestli se ten dip dotáhne do konce a kolik z nej uvidim zpatky no. ale satek to byl paradni, fakt jsem v nem svyho slonika vubec necitila. sice je ho hodne do ruky, tak se trochu hur dotahuje, ale ta nosnost je uzasna

    kdyby nahodou mel nekdo o nej zajem, tak je to Omnifera Inception 022 - velikost 6 a dipuje se tady: https://www.facebook.com/....php?fbid=10158302741023998&set=gm.1208321512709770&type=3&theater&ifg=1

    a díky za doporučení na sestrice nosítko. hned jsem ho objednala a jsem nadšená. proti manduce fakt hodně pohodlné :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MYRTHIE1: Já mám rostoucí Lenny Up a taky je "až do 2 let", ale synovi je od roku a půl skoro malé. Na to naše občasné poponášení to ale neřeším. V podstatě pokud by si vyndal ruce ven, tak jediný problém je že by to v sedu mohlo být na každé straně o trošku širší. Možná s tím tak počítají, že to dítě nad rok nebo starší má prostě ruce venku. Syn nosí velikost 92 aspoň, měří asi 88 cm.
    Chtěla jsem se vyhnout další investici a hledání, když tohle nosítko miluju, ale nejspíš na léto nějaké větší budeme potřebovat, nevím...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SIMCIIQ: Já měla na mateřskou našetřeno svých vlastních asi 60 tisíc, abych si mohla kupovat co budu chtít bez obhajování. Byly ty převážně prémie z práce. A hodně ženských co jede v šátcích má asi zajištěné finance dlouhodobě. A taky spousta z nich má šátky za desetitisíce a v reálu pak nemá na běžné platby, to byl pro mě trochu šok u jedné kámošky. Myslela jsem že jsou prachatí že si kupuje komín šátků Omnifera, pak jsem pochopila že to je klasická závislost.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    SIMCIIQ: já jsem jezdila jednou za týden do Dítěte v šátku půjčovat nosítka, když jsem vybirala. Nechala jsem tam 600kč, ale kdybych kupovala u nich, dostala bych to jako slevu na šátek / nosítko. koupila jsem z druhé ruky jinde. máme dydiclick, ale ten ti asi na těžký dítě nedoporučim. jinak jsem zkoušela Aloe, Monilu a Kibi. o Rischinu slyším samou chválu. u Eli nejde odstoupení od smlouvy? nebo dohoda, ať to zkusí prodat na veletrhu, když neprodá, vezmeš si ho zpět a zkusíš prodat sama? držím palce.
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    Jinak ja osobne jsem se s tim nositkem taky patlala nez jsem do toho spravne nastelovala dite a pokazdy kdyz povoluju velikost, uplne se mi to rozpatla a dite mi v tom sedi blbe. Je to hodne mekky nositko coz ale znamena ze se s tim da napachat i dost chyb. Taky napriklad co se sedu tyce, jsou tam tri stahovatka a ja predtim taky nasla jen dve a bylo to moc siroky. Dve jsou po stranach na stajovani stahovakama a jedno uprostred zavazovaci
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: víšjak, někdo koupí kocarek za 30, drahý oblečky a kdovíco ještě. Já mam vše z druhy ruky, i šátky a nosítko jsem si teď koupila nové prvně
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: půjčovny vím.. no podívám se na to.. dám ještě tý Eli šanci, když mi stejně nic jiného nezbývá.. já prostě nedisponuju penězma, abych si mohla kupovat nosítka, jak se mi zlíbí, dokud neprodám tohle, nemůžu si koupit jiný.. :(
    fakt nechápu, jak si můžete kupovat šátky za 5 tisíc apod :) chápu, že to je pak už asi vášeň, ale nechápu, kde na to ty lidi berou.. nechápu.. ale je fakt, že hodně maminek pracuje..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: Skoro všichni výrobci mají takovou možnost přímo na webu.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: Napíše se výrobci, jestli by (oproti záloze) nepujcil, případně existuji půjčovny nositek
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: jak se to dělá?
    jako po všech těch peripetiích s nosítkem, co mám poslední čtvrt rok, mám chut se na nějaký nošení vykašlat :/
    nějak nemůžu narazit na někoho, kdo mi poradí a pomůže ku spokojenosti a sama dělám akorát chyby..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Já bych si proste to, co bylo
    Ok (takže krom Rischina a Eli MoniLu) pujcila na delší testování. Holky z MoniLu jsou tuším z Prahy
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: a plus ten sed je větší no
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: koukala a přijde mi, že ho mas špatně podsazenyho
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: na dýl jak půl hodku nic..
    lenka nic moc, monilu ok, kibi strašný, manduca strašný, eli bylo super, rischino je super - to jediný můžu zkusit na dýl jak půl hodinu, včera jsem s ním přišla z petřin domů, donkey nic moc
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: Co jsi ještě zkoušela? Ideálně na dyl než na pulhoďku?
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: ted chci to Rischino :D
    Ale třeba mi taky nebude vyhovovat, já nevím ty jo.. Ono prostě s normálním kouskem se to kupuje jinak, než s nadmírovým valibukem..
    viděla si ty fotky, co jsem poslala?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: ale tak to zkus, napiš k němu “vyzkoušené, nesedí nám” a bude. Myslím, ze třeba za 2,5 by se prodat mohlo. Na druhou stranu poučení pro příště, je potřeba fakt pořádně zkoušet a nejet na nejnižší cenu no :(
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Nejhorší je, že když ho budu chtít prodat, tak 3 tisíce za něj nedostanu ani v křeči :( mám ho fakt jen týden..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: Cca do jedné tam budu no :(
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: v 11 určo nedávám, dnes musím uvařit nějaký oběd pro všechny.. to bohužel..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam