• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    LAUDAM: nene, naopak, jen komentuj, co mas doma. :)
    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    KEMENTARI: Nebudu komentovat, co mám doma :D osobně se mi osvědčilo chodit na srazy, požádat předem, aby holky donesly, co mají doma a pořádně osahat, případně půjčit a díky tomu zjistit, co mi sedí. Respektive dítěti - syn miloval šátky s merinem, bambusem, silnou bavlnu, dcera je nesnáší, takže jedem v hedvábí :)
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    LAUDAM: KSK mě naučily kamarádky a nějaké detaily jsem doladila pomocí videí a diskusí na Facebooku. Zajít na sraz mě vůbec nenapadlo, díky za tip. :) Možná to bude fakt stačit... Zatím se musím držet, abych si nekupovala další šátky jenom proto, že jsou strašně krásný.
    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    KEMENTARI: za mě - základ KSK jsem jela dle videa, kontrolu mi udělala na srazu jedna lektorka. Pak jeden kurz vázání na záda a ve všech ostatních případech youtube - Wrapyouinlove a Vonzino. Různé úvazy jsem začala využívat tak, jak dítě rostlo a s přibývající váhou prcka i dle pohodlnosti, také jsem dost zkrátila šátky a začala využívat příměsy...ale to je opravdu o osahání, ideál na srazech :)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    STARDAY: nic, jen je pro lehce pokročilé. Není úplně vidět některé figle které mohou strašně usnadnit práci.
    Od doby co si vsimam miminek v nosítkách a šatcích nabývání pocit, že poznám kdo má šátek či nosítko navázané pohodlně a kdo je rad, že na sebe dítě nějak nainstaloval. No a pak si lidi stěžují, že šátek je málo nosný a kdesi cosi. Přitom by stačilo někde víc utáhnout, někde víc povolit, že jim dítě v šátku řve,....a přitom by pomohlo uvázat jinak.
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    SOLEI: Co je spatneho na duhovce/ WrapYouInLove?
    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    Ahoj, kdyby měl někdo zájem o šátek na novoška nebo toddlera - pouštím úžasný lo cotton a meriňáčka
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Šátek na nošení dětí / Příbram ]
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Šátek na nošení dětí / Příbram ]
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    KEMENTARI: Je spousta úvazu která už jde, a za sebe bych si pozvala lektorku ať mne naučí jeden pořádný úvaz a pak bych řešila ostatní jako drbarny, srazy, YouTube.
    Ale ten základ pokud chceš aby ti bylo nošení příjemné a pohodlné i při vyšší hmotnosti je dobré absolvovat s někým kdo to skutečně umí a ne studentky paní Hedwych (duhovka-baba s duhovými vlasy na YouTube).
    Pokud ti lektorka dobře poradí aspoň jeden úvaz, tak ty ostatní budeš chápat mnohem snadněji.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Ráda bych si rozšířila schopnosti a znalosti vázání šátku. :) Mám hledat skupinové kurzy/workshopy, nebo je spíš zvykem pozvat si odbornici domů na samostatnou lekci? Nedělá to tu náhodou někdo? :)
    A v jakém věku dítěte to má smysl? Malému jsou teď dva měsíce, takže spoustu úvazů bych si na něm asi ani ještě nemohla zkoušet, nedrží sám bezpečně hlavičku.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    POZITRON: na tu tvrdost je fajn ho hodit pod prosteradlo do postele a spát na něm :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    POZITRON: oddychla jsem si. s tehotenskym bubnem necely 3 tejdny pred porodem navazu do roar sovicek ve velikosti 5 medveda vetsiho nez miminko - kriz s kapsou uvnitr. uf! neni kratky.
    udelam tedy pohodlne pouze jeden uzel, druhej bych udelala sice horko tezko taky, ale satek je zatim uplne tvrdy a nepoddajny, takze to by byl nevzhledny megauzel. :/
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    Tak si říkám, kdyby tu někdo náááhodou prodával zateplovací kapsu od kokonu v menší velikosti, měla bych zájem
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Nechcete někdo šátek na celé období?
    Mám tu jednu zajímavost, nový nenoseny ještě ani nevyprany čistý bavlna , zvláštní červeno/lososovou/zlato/ oranžová barva
    Od německé firmy Tulipe Turquoise

    TT la prairie panther Vel 6
    Tulipe Turquoise Slings La Prairie Panther Wrap
    https://slingofest.com/wrapPage/tulipe-turquoise-slings-la-prairie-panther-wrap?modelId=33574

    Nechám za 2800 včetně pošty
    Na přiložené fotce není můj šátek, ale je na ní dobře vidět správná barva


    BLUE_BERRY
    BLUE_BERRY --- ---
    GUDRUN: jj,to tam mam..na fb je spousta skupin a bazaru se satkama. Chtela jsem rozhodit sit i tady
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    BLUE_BERRY: jinak Šátky a nosítka do 2000Kč, Nosíme děti, Moderní nosičky - kde se momentálně dobře prodává na Facebooku. a kdybyste videly hezké onbu na vel 86 a více, dejte vědět, asi do toho nějaký cash uložím
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    CAMELLA: Skandalni...
    BLUE_BERRY
    BLUE_BERRY --- ---
    Tak pokud by byl zajem.. yaro,6ka,cele nosici obdobi..gramaz myslim kolem 300,bavlnak
    1500kc plus zasilkovna,posta,ppl....

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BLUE_BERRY: holky hazou klidně sem :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VAMPY: no to nemusí nic znamenat ;). Proto říkám, přeměř ho:)
    BLUE_BERRY
    BLUE_BERRY --- ---
    Ahoj holky..je tu nejaky bazar pro kontaktni rodicovstvi !? Mam tu 6ku satek a jen se na nej prasi. Presla jsem na kokon nositko.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam