• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    BLUE_BERRY
    BLUE_BERRY --- ---
    GUDRUN: jj,to tam mam..na fb je spousta skupin a bazaru se satkama. Chtela jsem rozhodit sit i tady
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    BLUE_BERRY: jinak Šátky a nosítka do 2000Kč, Nosíme děti, Moderní nosičky - kde se momentálně dobře prodává na Facebooku. a kdybyste videly hezké onbu na vel 86 a více, dejte vědět, asi do toho nějaký cash uložím
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    CAMELLA: Skandalni...
    BLUE_BERRY
    BLUE_BERRY --- ---
    Tak pokud by byl zajem.. yaro,6ka,cele nosici obdobi..gramaz myslim kolem 300,bavlnak
    1500kc plus zasilkovna,posta,ppl....

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BLUE_BERRY: holky hazou klidně sem :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VAMPY: no to nemusí nic znamenat ;). Proto říkám, přeměř ho:)
    BLUE_BERRY
    BLUE_BERRY --- ---
    Ahoj holky..je tu nejaky bazar pro kontaktni rodicovstvi !? Mam tu 6ku satek a jen se na nej prasi. Presla jsem na kokon nositko.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    VAMPY: pisu ti, diky
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    Mimichodem neumite nekdo sit a nechcete mi usit batoh typu didije za pouziti scrapu? Zaplatim samo :) jen ja sit neumim a neco takovyho bych chtela...
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    POZITRON: Ja mam dva krouzky z RSka co jsem strihla na nositko a nepouzivam je. Zitra letim do Prahy, tak jestli chces, jsou tvoje
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    CAMELLA: Je to tam napsany ze to je sestka...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Nezbavujete se nektera krouzku L nebo M za nejakou symbolickou cenu? Barva spis tmava (tm. seda, cerna), ale vzala bych asi nakonec cokoli. :)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    POZITRON: Me treba vic vyhovovalo vazani s uzlem vepredu, ze jsem pak nemela silenou bouli na zadech pod bundou.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CAMELLA: jo, to jste tu psaly a to jsem presne neposlechla, facepalm, no. s krouzkem to snad bude ok a holt se naucim i jiny uvazy nez zatim ten jediny. mne se prave nelibi, kdyz satku po navazani hodne zbyde plus kdyz je velky uzel.
    uvidim, az prijdou sovy, jaky budou. zatim mam jen ten elastik manduca sling, ktery je pri navazani medveda vetsiho nez novorozene na muj vkus prilis dlouhej. jasny, je elastickej a jeste ma asi 5,5 pred natazenim, takze se to ceka, ale stejne, vadi mi ty dlouhy cancoury.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VAMPY: A jsi si jistá tou velikosti? Zkus to přeměřit, protože velikost 6 bezne používám já, s konfekcí 44/46
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    Ja mam little frog vel 6, konfekcni vel 36 a Kriz s kapsou uvazu jen tak tak taky a to to utahuju co to jde
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    POZITRON: Navíc hrozně záleží na značce a na tom, jak je konkrétní šátek střižený, jsou delší a kratší velikosti 5 :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    POZITRON: Jj, zanošený bývá o trochu delší, protože se i trochu vytahá. Jinak po pravdě myslím, že je lepší brát 6, protože je víc uni a i se líp prodává, 5 bych brala pro konfekci 36 a méně.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KEMENTARI: takze satek, kdyz se zanosi, je pak delsi? tim, ze uz neni tuhy a nepoddajny a lip se utahne? ja jsem prave z tabulek na netu vycetla, ze by mi stacila 5 a ty, ktera jsi o dost stihlejsi, ted pises, ze kriz s kapsou jen tak tak, tak jsem z toho zmatena. ja budu mit po porodu konfekcni velikost v horni pulce tela urcite 40. snad tedy s krouzkem to bude ok. vetsi hubnouci ambice mit nejakej cas po porodu spis nebudu.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    POZITRON: Ten muj novy ma asi 4,20 metru – je to velikost 5. Pak mam jeste jeden stary, hodne zanoseny pruhovany, ani znacku nevim (je po kamaradce), a ten je delsi. A vaze se s nim skvele, jak je hodne jetej.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    POZITRON: tu větší. Ale na zanoseny šátek kolem 270g by stačil menší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam