• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: *což se povedlo



    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SKLIBA: Hlavně má vodorovně prošitý bederák, takže je krásně poddajný a pohodlný. Navíc je zvětšená, mým cílem bylo pohodlné nosítko na větší dítě pro nošení na zádech, což je povedlo perfektně
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CAMELLA: můžu se zeptat, jaké úpravy? Jestli to není tajné :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SKLIBA: Mám Andalu tai hybrid na kroužky a jsem moc spokojená. Ale nechala jsem si na ní udělat nějaké úpravy
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    případně zúžím dotaz na andalu tai případně jestli máte někdo monilu uni v tai verzi a u obou značek mě zajímá i onbu
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    Už jsem tu dlouho neprudila s blbejma otázkama, tak to jdu napravit. Nenechávala jste si náhodou některá dělat tai (vázací) nosítko ze šátku? U koho? Jak jste spokojené? Vybírám, kde si nechám vyrobit
    KYO
    KYO --- ---
    EWOKK: muzu ti prodat tulu toddler
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    Shanim nositko v toddler velikosti pro obcasne poponaseni. Nemate nekdo k prodeji? Odkoupim :). Prosim Praha :)

    (Satek vazat nechci a neumim).

    Doted jsem mela Beco a spokojenost, ale rada si necham poradit. Diky!
    KYO
    KYO --- ---
    CAMELLA: ale chces ale chces
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KYO: Nechci Oschu, nechci Oschu, nechci Oschu !:-D
    KYO
    KYO --- ---
    Ahoj prodam tyhle dva satky, co mam Didymos a Oscha :)
    Myslim, ze jsou velikost 6 - jsem 166 cm vysoka stihla :) Oba my dobre slouzily a nemaji zadne poskozeni ani skvrnky



    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: už jsem koukala, ale vstávat v šest asi nejsem ochotná... no uvidíme. Díky za tip!

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: Madalo.de :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: tak to je hustý, Madalo se mi moc líbí!
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: Ok:). Máš nějakou představu? Třeba Madalo má teď výprodeje, všechny šátky za 59, tak mrknout k nim? Tuším vždy kolem 6 ráno dávaj nové zboží...
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: subjektivně Dekku ani Vatanai ne, ani nevím proč.
    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    GUDRUN: čistá bavlna je fajn, ale při vyšší váze mi víc vyhovuje příměs lnu, konopí nebo hedvábí - to zejména při tandemu.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ted na me vyskocilo na FB, ze angel wings maji do dnesni pulnoci slevu 20 % na vse, treba se bude nekomu hodit. kod: leden20
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SOLEI: To je závislé na vzoru, vzor plectrum třeba vůbec, tilia je horší, to je fakt.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    CAMELLA: osobně dekky moc neropaguju jsou to citlivky náročné na zatrhavani nití.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam