• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ULO: Mám zkušenost s klasickými kapsami, fungují, akorát většinou nejsou moc hezké, obvykle působí více či méně pytlovitě. Ale zas je muže používat kdokoliv a není třeba spešl oblečení. Plus tedy existuji Nije kapsy (také vlněné) a ty jsou fakt hezké a i nejsou tak pytlovité, akorát na můj vkus jsou prostě běsně drahé :)
    ULO
    ULO --- ---
    Mate někdo zkušenost s mamalila? Jsou výrobky kvlalitni? Nemate někdo jejich zateplovací kapsu? Nebo s jinými zateplovacími kapsami, na co si dát pozor. Muž je impulzivní nakupovač a koupil mi tuhle: https://www.mamalila.de/Babywearing-Cover-Wool, tak abych ji, až přijde, kdyžtak vrátila. Vůbec jsem neměla možnost se nad tím zamyslet, poslala jsem mu odkaz, že je to zajímavé a on mi odpověděl “koupeno”. Tak nevím jestli to byl dobrý nápad nebo ne.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CAMELLA: dekuju moc.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    NUDLINEK: diky za uklidneni. myslela jsem, ze tohle uz treba ani opravit nepujde.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    POZITRON: Mám, je to majitelka Nosítko na míru (najdeš na FB), jmenuje se Pavla Lhotáková. Taky mi opravovala šátek, neboj, umí fakt skoro zázraky (a kdyby ne, tak ti to řekne a navrhne co dál, třeba nositko by ze sov bylo epesní:)
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    POZITRON: hele tohle vubec neni nejaka hruza, vypada to ze ti ty nitky nepretrhla.. takze bych to dala na opravu, pokud se do toho nechces poustet.. urcite to neni na rozstrihani na scrap.. ja mela podobne nitky od suchejch zipu na botach u ditete a slo to celkem hezky zatahnout jen jehlou, ale opich to byl radnej..
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    5x jsem ho nepouzila, spis tak 20x, mozna i vickrat, to jsem psala v rozcileni.
    jeste me napadlo na scrapy, kdyz jsou to sovy, ty by mohl nekdo chtit a poskozeny mista vynechat.
    nejhorsi misto vypada takhle, je to fakt spatny. tejden bude bez pamlsku, krava debilni.

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CAMELLA: nemas, prosim, kontakt? mam chut herminu stahnout z kuze a udelat ji na cesneku s bramborovym knedlikem.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: Takže po opravě ho imho klidně prodáš, ale samozřejmě nedělá to zadarmo
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    POZITRON: Existuje vyloženě holka v Praze, co opravuje šátky a umí to udělat tak, aby to víceméně nebylo poznat.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Je to na nekolika mistech.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Da se neco delat se zatrzenejma nitkama?
    Kocka si otevrela skrin, skocila do vyssi police a zasekla se do nej drapama. Stal 2700 a pouzila jsem ho asi 5x. Mam chut ji zabit. :( Ten uz neprodam, co?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: na oplátku bych si strašně chtěla zkusit tu Kavku :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JULIANNE: já mám doma od Hanky Chvojkové (nemá ofigo stránky) a je boží, zkoušela jsem Martys a tam mě tlačily spony. Pokud bys chtěla, můžu se někdy s tebou dohodnout a půjčit ti ho na ozkoušení.
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    S jakými onbu máte zkušenosti, prosím? Uvažuji o pořízení na poponášení téměř dvouletého dítěte (vel. 92, necelých 11 kg), ale netuším, zda nejdřív chtít zkusit (pokud to půjde) Mirkine, Maggion, Andalu, Zumbuccu, DidyGo, LennyLamb, Indajani, Donkey...

    Z nosítek mám Kavku MultiAge Plus - spokojenost. Vyhovuje mi tvrdý bederák, ale tím se u onbu logicky nemohu řídit :). Šátková moc nejsem, mám jen RS, pořádné utahování mi nešlo ani u mei tai nosítka.
    IF_
    IF_ --- ---
    Nechce někdo Kokona ještě v záruce? (mám jiné nosítko a tohle nevyužiji)

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Nosítko Kokon Exkluziv - Mozaiky/ hořká čokoláda / Praha 10 / 1300 CZK ]
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    Nebyl by zájemce o RS Moisha Herbejo Royal i s baťůžkem, řekněme za litr all in?
    Ring sling na nošení dětí Moisha Herbejo Royal
    https://www.moisha.cz/ring-sling-satky/ring-sling-na-noseni-deti-moisha-herbejo-royal/
    Vyskytlo se RS, který bych chtěla zkusit, tak váhám, zda switchnout...
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    BEZPRIZORNI: Moje obe deti kvicely taky. Ale pritom behem toho kviceni normalne spaly... nevim, neprialo mi ze by jeneco bolelo kdyz by byly tuhy klidne i ctyri hodiny (ja je teda po trech hodkach vzbudila a nakrmila vetsinou).
    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    BEZPRIZORNI: Nehledá prso? Moje děti zpočátku v šátku vždy hledaly bradavku, hodně jsem je kojila, tak jakoby "čmuchaly" ....
    BEZPRIZORNI
    BEZPRIZORNI --- ---
    Ahoj, mam dvouměsíční holčičku a když ji mám v šátku nebo nosítku, tak tak jakoby pohekává/posípává, netušíte, čím to může být? Uvázaná by měla být dobře.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam