• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    S jakými onbu máte zkušenosti, prosím? Uvažuji o pořízení na poponášení téměř dvouletého dítěte (vel. 92, necelých 11 kg), ale netuším, zda nejdřív chtít zkusit (pokud to půjde) Mirkine, Maggion, Andalu, Zumbuccu, DidyGo, LennyLamb, Indajani, Donkey...

    Z nosítek mám Kavku MultiAge Plus - spokojenost. Vyhovuje mi tvrdý bederák, ale tím se u onbu logicky nemohu řídit :). Šátková moc nejsem, mám jen RS, pořádné utahování mi nešlo ani u mei tai nosítka.
    IF_
    IF_ --- ---
    Nechce někdo Kokona ještě v záruce? (mám jiné nosítko a tohle nevyužiji)

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Nosítko Kokon Exkluziv - Mozaiky/ hořká čokoláda / Praha 10 / 1300 CZK ]
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    Nebyl by zájemce o RS Moisha Herbejo Royal i s baťůžkem, řekněme za litr all in?
    Ring sling na nošení dětí Moisha Herbejo Royal
    https://www.moisha.cz/ring-sling-satky/ring-sling-na-noseni-deti-moisha-herbejo-royal/
    Vyskytlo se RS, který bych chtěla zkusit, tak váhám, zda switchnout...
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    BEZPRIZORNI: Moje obe deti kvicely taky. Ale pritom behem toho kviceni normalne spaly... nevim, neprialo mi ze by jeneco bolelo kdyz by byly tuhy klidne i ctyri hodiny (ja je teda po trech hodkach vzbudila a nakrmila vetsinou).
    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    BEZPRIZORNI: Nehledá prso? Moje děti zpočátku v šátku vždy hledaly bradavku, hodně jsem je kojila, tak jakoby "čmuchaly" ....
    BEZPRIZORNI
    BEZPRIZORNI --- ---
    Ahoj, mam dvouměsíční holčičku a když ji mám v šátku nebo nosítku, tak tak jakoby pohekává/posípává, netušíte, čím to může být? Uvázaná by měla být dobře.
    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    CAMELLA: je to cestovní taška na kolečkách do letadla. Mám jinak barevnou,ale i parky a rozbité cesty v pohodě.

    Taška na kolečkách Trolley M millefleurs | iFantazie.cz
    https://www.ifantazie.cz/taska-na-koleckach-trol-m-millefleurs-nt6038
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VAMPY: Je fakt, ze i v CZ skupině jsem nejednou viděla dítě navázané v šále, fleesové dece, vezené na kočáru v nosítku na madle atd :-D
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    CAMELLA: Kdyz musis, tak musis i kdyby jsi mela dite namotat treba do ubrusu :D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VAMPY: ještě že v izraeli nikdo neřeší ergonomii :D
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    CAMELLA: Noseni trikrat jinak... nejlepsi bylo kdyz se 1,5 rocni vztekla, ze nechce do kocaru ale chce do nositka, zatimco mimino se v nositku mlelo a bulelo. Tak to pak pulrocni sla do golface, kterej jsem sklopila do lehu co nejvic to slo (umi asi 160 stupnu) a batole jsem nacpala do nositka, kde zadovka zvladne pokryt dite do velikosti max 80... plazila jsem se s nima 8 kilaku po meste a desne se to proneslo :D

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VAMPY: to je jasný no, ale počítám s tím, že to tak občas dopadne :D
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    CAMELLA: No priznam se, kilometry se tak fakt ujit nedaly :D takze jsem vetsinu casu brala kocar plus nositko. Ale drti jsem poctive stridala :) nekdy bylo v kocarku mladsi, ktere to tam milovalo a tri hodiny v tom jejim korabu nebyl problem a nekdy jsem brala golfac na starsi a mladsi se nesla. Takhle jsem treba pronosila cele prvni tri mesice mladsi, kocarek jsem vubec nepouzivala. pak se to nejak zlomilo a nechtela do nositka. Tak jsem na ni brala kocar a starsi sla na zada do Aloe...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LAUDAM: Hele a tu tašku, to jsi měla klasickou RVHP nebo něco jiného? Já o tom už dlouho uvažuju, ale nějak mi ta RVHP přijde moc babkovská :-D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VAMPY: Očekávám to samé u sebe ;)
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    GUDRUN: Myslis takhle :D

    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    GUDRUN: Dá se to, zejména, když je auto a dá se popojet k lesu, vzít jen to, co je potřeba a pak zase dojet domů. Bez auta jsem používala tašku na kolečkách, to už se nedalo společně s jídlem a látkovkama na celý den.
    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    STARDAY: na chvíli se to dá, kamarádka nosí tandem, který je víc jak polovina její váhy.... to je teprve masakr.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    KEMENTARI: špatně napsáno, když nosím, tak ať miláček klidně spinká, ale snažím se mu to nevytvořit jako návyk a nechávat si večerní uspávací nošení na výjimečné příležitosti. Zatím v pohodě usíná u prsa, jen když je přetaženej, zuby, hysterák nebo já nevím co, tak šup do RS. Přece jen válet se v posteli a nechat se okusovat je pohodlnější, než ho nosit a bližší nějakejm spacím návykům všedního dne :-)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    já se vám sem pochlubím.... dítě mělo v noci hysterák. Ale strašnej. dali jsme ho na nočník a on to nějak nechtěl, probudili jsme, no, plakal, řval, bránil se (i když nebylo proti čemu) kopal do krabice s autíčky... a pak že ho můžu vzít do nosítka. v půl druhé ráno. jupí

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam