• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KAISERIN
    KAISERIN --- ---
    Prosím, začátečnický dotaz, rozhodla jsem se místo nosícího oblečení koupit vsadku Bellyboo (aby mohl případně nosit i muž, navíc to chci hlavně tady na procházky do lesa apod.) + to zateplení. Má cenu brát od nich i tu kapucku a capáčky (za 400 mi přijdou celkem drahý) .
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    Ahoj! Kdyby jste měl někdo zájem o Manducu, starší typ, tak mám doma jednu na prodej. Je hnědá, barva už je trochu vysisovana, ale je plné funkční. Myslím tak od 4 měsíců do cca 18 měsíců. Na ceně se domluvíme.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Prodam Andalu, 2ooo kc, 2 roky stara, v dobrem stavu, stridana s tulou. Krizeni popruhu, gumky na srolovani k pasu, kapsicka, ouska na kapucce, rostouci nositko. Mozne osobni predani Praha brumlovka, ci Dobris. Postu pripadne platim ja. Pro fotku si pisnete s mejlem, nemam ted moznost zmensit foto. Je seda s jemnym kytkomandalovym vzorem....
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SHUKI: Jj, taky mám pocit, ale přijde mi lepší to zmínit, že z většiny jsou to holky co nemají kurzy ;). Což jim tedy neubírá na zkušenostech a naučit to umí ;)
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    CAMELLA: myslim, ze Verca ma i kurz, ale ani u jedny z adminek bych se nebala :-)
    BEZPRIZORNI
    BEZPRIZORNI --- ---
    CAMELLA: STARDAY: Super, diky, zkusim ji.
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    BEZPRIZORNI: me ucila doma vazat (na bricho teda) Katy, jak ji zminuje Camella nize. Mela jsem ji jako laktacni poradkyni, tak jsme to sfoukly pri jednom. muzu ji doporucit, fakt prakticky poradi a je hodne empaticka. nekomu nemusi sedet, ze to je takova lesni zena, ale nikomu to netlaci :D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BEZPRIZORNI: Slyšela jsem velmi dobré reference na Katy Šrubařovou https://bytsiblizko.weebly.com/noseni.html

    A nebo pak třeba ve skupině Nosím na srdci (na fb) se dělají pravidelně srazy, kde holky naučí i vázat záda. Ale to imho nejsou certifikované lektorky většinou.
    BEZPRIZORNI
    BEZPRIZORNI --- ---
    Ahoj, potrebuju naucit vazat dite na zada muzete mi doporučit nejakou instruktorku z Prahy? Dik!
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    CAMELLA: nejsou moje barvy, tim je to vyřešeno, ale i tak diky za tip
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BODY_SUIT: Jen musíš předobjednat do zítřka

    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    CAMELLA: super, díky moc, asi tedy objednam tu jen v jine barve nez mam
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BODY_SUIT: Nene, ted na zadost prave delaj i ty s napletem jen na přední
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    CAMELLA: koukala jsem na ne, ale ja mam tu s napletama a ty pouze pro predni noseni jsou jiny a nelibi se mi.. Koukala jsem jeste ted na Belenka mikiny. nemate s nimi nekdo zkusenost? jaka je kvalita provedeni?
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    BODY_SUIT: JULIANNE: Mám podobnou jako tato: https://www.creatula.cz/k03d6l2m/Tmave-modra-mikina-s-ptacky-pouze-predni-noseni-d60.htm

    Zkušenost jedině dobrá. Krom s límcem mají i s kapucí:
    Nosící mikiny | Růžová mikina s kapucí pouze přední nošení | Creatula - oblečení pro nošení dětí
    https://www.creatula.cz/k03d6l2m/Ruzova-mikina-s-kapuci-pouze-predni-noseni-d96.htm

    Designově podobné dělá ještě EmuR.
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    BODY_SUIT: Creatula.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BODY_SUIT: (A jinak tedy AW šije i mikiny jen na přední nošení, pokud jsi s nimi jinak spokojená)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BODY_SUIT: Co Greyse? Ta je tedy trochu spešl, úplně jinak konstruovaná, než běžné mikiny...
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    Nějaký tipy na nosící mikinu, která je designově vychytaná, má pěkný vzory a vydrží, ale má jenom vsadku na nošení ve předu? Mám už dva roky od AngelWings, nosím ji často, materiál drží, ale je i na nošení vzadu. Na to mi stačí jen jedna mikina. Vsadku si šít nechci, páč krom te od AW ani nemám žádnou mikinu, která by byla se zipem. Něco ozkoušeného? elegantního (jo vím, že jakýkoliv nosící kousek s větším dítětem je trochu jako pytel, ale jde mi o to normalní nošení bez dítěte.
    IF_
    IF_ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam