• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    necham klidně za 800,- hlavně at to někdo vynosí..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NUDLINEK: a kdyby byl velký zájem, tak mám tu samou akorát ve vínově červené barvě :)
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    Zde foto celého vybavení :) jo a mužů předat v Praze :)

    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    Prosím, nechcete někdo vsadku do bundy Guslenok? Je to od aloe nosítka a je dělaná pravděpodobně na Sibiř, já jsem vloni s novorozencem nevyužila a letos už dítě tak moc nenosím.

    Je ultra tepla a vychytana, se speciální vrstvou navíc, kdyby Vám bylo asi v -30 zima :) mám černou, k ni knoflíky, které nasijete do vlastní bundy.

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    CAMELLA: představa bagru v nosítku mě hodně baví ! :)))
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    PISISKVOR: moc prosím, až rozbalíte, mohla bys poslat fotku? hlavně jestli má bříško tvrdé nebo měkké? a jestli jde navázat do šátku/nosítka?
    bude nás to čekat za půl roku k narozkám, asi :) děkuju
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    ULO: https://www.realistickepanenkyahracky.cz/Realisticke-miminko-curajici-holcicka-Mia-na-decce-od-Antonio-Juan-d5309.htm
    mozna existuje i lepsi/levnejsi, urcite jsem neprosla vsecko (bohuzel nemam cas se do toho prilis norit). myslim, ze dalsi level jsou uz jen ty ultrarealisticke reborny (reborni?) za extra palku (ne ze by toto bylo nejak levne, ze), jenze ty nejsou mrkaci. a co si pamatuju z detstvi, tak nemrkaci panny pro me byly naprosto nehratelne.
    doma to jeste nemam, ale jevi se mi to ok.
    ULO
    ULO --- ---
    PISISKVOR: jaké realistické miminko jsi vybrala?
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    KLEVKA: pravda, ale ta uz je prave objednana (zalezelo mi na realistickem miminu, to byla priorita:)
    CAMELLA: dik!:)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PISISKVOR: mě tedy přijde, že v tom bývá
    nošeno všechno, i tvrdé panenky i třeba bagr :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PISISKVOR: Co pořídit rovnou s novou panenkou?
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    JULIANNE: diky! tyto vypadaji dobre, rozsirilas mne obzory (narazila jsem zatim jen na jine vyrobce). ale spis hledam konkr. zkusenost, kdy do toho nekdo rval plastovou, ne prilis ohebnou panenku, a nebylo z toho trapeni a zachvat vzteku:)
    ten satek je skvela volba, urcite (zacala jsem to i dost zvazovat), ale v pruzne plince decka doma nosi plysaky bezne, tak jsem chtela neco noveho, neotreleho. totiz - ja nosim jen v nositkach, satkum jsem nejak neprivykla, takze byt jako maminka a delat to "opravdove" u nas = mit to v nositku. navic bych byla rada, aby s tim dcera dokazala byt alespon castecne samoobsluzna, coz s tim satkem se bojim, ze nebude (to nebyla bohuzel ani maminka:D)
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    PISISKVOR: Co Kavka nebo Zumbucca? Kavka je uzpůsobena i jako batůžek.

    Nosítka - V hadru
    https://eshop.vhadru.cz/nositka/?pv42=591

    Popřípadě šátek? Tam se dá namotat libovolná panenka.

    Na hraní - Loktu She
    https://www.loktushe.cz/na-hrani/
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    prosim vas, nahodou... pouzivate nekdo nositko pro panenku?
    vybiram pro triletou k narozeninam, bude v tom mit celovinylovou panenku (takze nic, cemu by se daly libovolne roztahnout nohy a nacpat do prostoru k tomu urcenych), a nevim, co vybrat. rada bych opravdove nositko misto radoby napodobenin s pochybnou kvalitou z hrackarstvi, ale prijde mne, ze ta detska nositka obecne jsou tak na plysaka nebo na panenku s latkovym telem. moc mne zalezi na tom, aby to bylo funkcni, a nebylo z toho akorat zklamani nebo zlobeni, protoze to tam nepujde narvat/bude to vypadavat, tlacit a celkove otravovat.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Repost z exotických lidí.
    Zašlé časy Eskymáků. Unikátní kolorované fotky ukazují drsný život před 100 lety - Aktuálně.cz
    https://magazin.aktualne.cz/obrazem-podivejte-se-na-fotografie-upominajici-na-zasle-casy/r~6338900c660611ebb0f60cc47ab5f122/

    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Holky, mám těhotnou švagrovou a nosítko pro velké....

    Nechcete někdo měnit?
    Potřebuju nosítko nebo šátek pro novorozence. Pošlu za něj toddler křesílko celošátkové s pevným bederakem od Eli handmade.

    ....Eli mega ze šátku Coco-n mademoiselle Capulet

    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    A ještě nabízím jeden elastik - bambusový Moby:

    [Elastický nosicí šátek Moby z bambusové viskózy]
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    Kdyby někdo sháněl příjemnou zanošenou šestku spíše na menší miminko, prodávám Everyslings Honeyberry.

    [Šátek na nošení dětí Everyslings Honeyberry]
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KLEVKA: Jo, ja ji nakonec sehnala primo na jejich original webu :) dekuju :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SAAYURI: kapucku nemam, ale kdysi frcely hackovane ala kapuce na zavazani. Uhackovany ctverec se ctryrma dlouhyma zakoncenima....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam