• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    FOO: ale piccolo neexistuje!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FOO: Trochu mi unika ta logika s nastupistema. Zavani to krapet kvantovou fyzikou, pokud umisteni pozorovatele v souprave definuje pozici nastupiste. Nebo to chapu spatne?
    FOO
    FOO --- ---
    CDR: aeropress mám už pár let, ale mám teda i hrnek :) Každopádně, aeropress je určenej na smrtící piccola (dává se 18 gramů na 30 - 50 ml vody), takže pít to ze zavařiovačky, trošku bych se obával infarktu :)

    Jinak já dneska málem sbíral čelist ze země ráno ve vlaku. Přijíždíme na Hlavák, stojim u dveří, páč bylo plno, a jak se začnou hromadit lidi chystající se vystupovat, zjeví se tam i jedno vemeno s fousama (ano, bohužel se ti kreténi šíří i mimo Prahu). Vedle stojící žena se rozhlíží doleva a doprava, neb se snaží zjistit, ze které strany přijedeme k perónu. Hipstr se na ni otočí a povídá, že vystupovat se bude určitě vlevo. Protože když se jede ve vlaku vzadu, přijíždí se k peronu zprava, a když se jede ve vlaku vpředu, přijíždí se zleva.
    CDR
    CDR --- ---
    včera jsem poprvé pil aeropress.
    "Nemáme kelímky, nebude ti vadit zavařovačka?"
    Káva byla dobrá, ale koutky mi pocukávaly celou dobu :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    AZA_: to je Ovcacek before he was cool.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LOPIK: je to tzv. protohipster
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Agrometal!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    FOO: Copak heavy metal, ale glam metal - to bylo teprve maso! :-)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    STILL_PRIMITIVE: Úplně základní znak hipstera je ten, že se hipsterům směje a sám hipster není..
    FOO
    FOO --- ---
    STILL_PRIMITIVE: nojono, má to holt kluk těžký, léta si jede ňáký štýlo a jako k posrání ho musáí převzít zrovna nejzoufalejší parta vod dob heavymetalu. :)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    STILL_PRIMITIVE: pro toho co minuskuje, on je i tady na nyxu, ale nepřijde mi dobrý ho sem posílat aby se zbytečně rozčiloval což by mu rozhodně neprospělo... ty brejle nosí už aspoň 10 let a sou dioptrický, rozhodně nejezdí na jednorychlostnim kole, nehchodí na kafíčka, nenosí flanelky a nepromenáduje se na náplavce nebo v krymský, nemá věci jablkem na okrasu a hispterům se směje a pohrdá jima... dřív měl tendle klub úroveň, přijde mi že to tu dost vyčpělo když se sem dá každej kdo má fousy a nosí brejle :( ...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    STILL_PRIMITIVE: none taken..
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    ONITSUKATIGER:
    PRASECI_SOIREE: hele to je kámoš a to poslední co bych o něm řekl je že je hipster... ale no offence .) ...
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    KEPASO: toto jsou modni navrhari. Ty za to nemuzou :) Malo kterej dela, nebo vymysli hadry pro normalni lidi.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    AZA_: nn,ten míval vlasy zelený
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Oukej, když to teď počítám, tak pravda, ono to bude už třicet let. U nás na vesnici všechno dorazilo se zpožděním .-)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    KEPASO: to je Ovčáček?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MIKEFINDER: myslis, ze vazne nafotil na kinofilm 35k fotek/rok??? :D


    DEEFHA: pred ctvrtstoletim??? :D to je moda 80's, plisnaky z tuzexu nebo od houpackaru...
    jinak ten typek na fotce mi vyrazem evokuje obecniho debila z malomesta.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KEPASO: Ha, plísňáky! Jasně, ty jsem nosíval před čtvrt stoletím, takže to teď stopro bude hipsta stájl :-)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    W E L I N x B R A T I S T Y L E
    https://www.welinna.com/mbpfw17

    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    GANDHI: Jo, ten pějou taky. Hrozivej folk a do češtiny špatně přeložené/přetextované country.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam