• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    MATT
    MATT --- ---
    KEPASO, VYHULENY_UFO: kdo vi, prej nechtej krmit bulvar :D jinak dalsi reakce bych presunul do adekvatniho auditka [ CZ/SK hiphop, rap a trap : špatný, dobrý, co vás baví... ;) ]
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KEPASO: to spis neres asi. nebo ne tady, nebo tak neco. no offence
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MATT: tvl tak k tomu aby byl pribalenej nakej dvacetistrankovej manual vcetne slovniku. v prezdivkach mam hokej, dodnes nevim, kdo je kdo. ale zaznamenal jsem diky bohu jenom na internetech velkou biggboss !AKCI PRO LIDI! na naplavce, kde smack hodil kemra na nejakyho pana "zkurvenou spinu, co se stejne nemeje", nevim, jestli protoze smacka jenom dissoval, nebo mu taky sukal mamu, nacez typek pry dostal na popud smacka do huby od davu, a aby se nereklo, seskocil z podia a dal taky nakou ranu, pri ktere si pohmozdil zebra :(. chvilema mi z toho bylo fyzicky nevolno, jeste vic nez z nacku. pak jsem videl dalsi rozhovor se smackem, kde povidal, ze ma nejradsi hadry gucci, ma rad hezky veci, ale modu ma hrozne v pici, je mu jedno co nosi (lol). pri tom vsem me porad trapila otazka, jestli ma iq 60 nebo aspon 90, a proc takovou figurku lidi uznavaji. jakoze to je postava ceskyho grimu? mele hrozny sracky.

    :D
    Smack - Terapie (Produced by Mike Trafik) / TERAPIE 7/7/2017
    http://www.youtube.com/watch?v=KK5gAjQ8qLY&t=1m6s
    MATT
    MATT --- ---
    KEPASO: hele je to takovy složitý.. smack (A51) udělal track o tom, jak mu šukal koule (BiggBoss) mámu, dal to na beat od trafika (biggboss), hugo všechny dissí, že jsou prodejný, ale hlavně udělal track prave na trafika. do toho všichni (koule, la4 i hugo) odchazej z biggbossu a vladimir volá šéfoví radia wave, dělá rozhovy a vyměňuje nový album za plechvky od redbullu. orion brečí, že neví o co jde a smack si neví rady, jak se k tomu postavit (na koula to nebyl diss, na beat od trafika to dal omylem, james by zazil pohreb, kdyby se mu postavil a huga si ceni, ale zaroven do nej prudi, ze dela album pet let). spekuluje se, ze budou novy supercroo..

    to jsou takovy moje dojmy ;) drbe se to taky tady: [ Pomlouvame ceskou DJskou scenu - už to není takový pajzl jako před lety ] a tady [ CZ/SK hiphop, rap a trap : špatný, dobrý, co vás baví... ;) ] nebo tady [ HIP-HOP :: městská subkultura - malujeme, rapujeme, scratchujeme, breakujeme, stahujeme! ]

    nejvíc toho probehlo na instagramech zminenejch, neco na fb (hlavne smack)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MATT: jsem si prosel tech par desitek poslednich fotek, vypada to, ze na tuzemske gengsta scene to pekelne vre. byl by k nastale situaci vztahovy strom? protoze ja tomu vubec nerozumim.
    NOIK
    NOIK --- ---
    MAESTRO_007: ta musí s tím švitořivým kolovrátkem asi docela všechny v tom kanclu pěkně srát:)
    MATT
    MATT --- ---
    z láďova ig

    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    mozna uz probehli ...ale pekne kousky k zopakovani :)



    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    VYHULENY_UFO: Nazvem to Sobiska :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FRK_R23: chapes, ze si tedka zahodil svoji sanci vydelat na hipsterech milion? :D
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    VYHULENY_UFO: imho staci vrazit sobi riditka na esku a mas vyhrano :))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FRK_R23: kombinace sobi a skladacky, za to by mohli hipstri utracet nesmyslny prachy
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    XINDLX: Tyvole na Sobi se hralo na chopper, jak rika tady pan Dahy :)



    Skladacka byla epicka, hlavne kdyz se takhle po ceste najednou slozila :D

    DAHY
    DAHY --- ---
    XINDLX: Sobi skládačku neznam. Jen Eska. Sobi je takovej ten chopper.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    DAHY: to je skládačka?
    DAHY
    DAHY --- ---
    Me stejne nejvic hip prijde kolo Sobi 20, ale vidam ho podezrele malo. Vlastne vůbec.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Při dnešním pohledu na mojí pavlač, opět zastavěnou kolama s nálepkama bajkazyl jsem si všiml zajímavý věci - už ani ten favorit není dost hipsta, ty kola skládaj z více druhů - tělo favorit, řidítka ukrajina, šlapky nejspíš z drogerie + ze 4 kol mělo jenom jedno jednu brzdu - na předním kole a myslim, že s ní brzdil ještě TGM. Zajímalo by mě, jestli maj furtošlapky, nebo jsou to takový střelci a jezdí na těch poskládanejch retromašinách bez brzd.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: tode

    Bidesová, vnučka jednoho z přeživších z Osvětimi, se hájí, že předměty jsou důležitou součástí jejího uměleckého projektu, který má mimo jiné připomínat holokaust. Odvolává se přitom i na absurditu dávných nacistických zákonů. „Cítila jsem, že to musím udělat. Miliony lidí byly zavražděny na základě jejich morálních zákonů a pod vládou určitého režimu a jeho zákonů. Já jsem se tedy řídila podle vlastních zákonů. Zákony vymýšlejí lidé a mění se v závislosti na době a kultuře," citoval prohlášení Bidesové list The Guardian.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    KEPASO: ten font, co z něj vyskakují znaky s háčkama bude asi ironie, což?
    MATT
    MATT --- ---
    INK_FLO: jsem si pustil, cos posilal predtim (newmagicmedia), a aspon jsem si tak nejak utvoril predstavu, jak bude znit hudba, kterou me budou srat vlastni deti.. ;)) takovej spatne zredefinovanej diskobreakcore
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    tahle kniha dopočovaná Michelle bude asi dost zásadní

    Hitmakeři - Tajemství popularity v éře rozptylování - Derek Thompson | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/232544/hitmakeri-tajemstvi-popularity-v-ere-rozptylovani/
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    TALPENNY: jj uplne vsechno + co si pamatuju, toci se v kruhu "mam chlapa a pisu o takovych tech starostech a radostech s nim vs. nemam chlapa a pisu o takovych tech starostech a radostech bez nej". freelancerka copywriterka, co pise o svym dementnim zivote s ambicema napsat bestseller, coz se ji klidne muze stat, protoze sracky jdou na dracku dycky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam